Kız Hamile :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel2
    demirel2's avatar
    Erkek

abi baya bir zaman oldu formma gelmeyeli okul iş güç ve AŞK,,, bir sevgili bulduk ve bulmaz olsaydık dedirtti,,,

kız hamile abi yaklaşık bir aylıkmış, bundan nasıl kurtulacağım konusunda fikri olan abilerim vardır muhakkak, kız diyor kurtar ben diyorum tmm ama nasıl bilmiyorum, hastane imkansız nikah istiyor, merdivan altı kasapları da 2-3 bin lira istiyor ve kız ölürse beni bağlamaz garantisi yok diyor,, *öte gelmek deyimini ensemde hissediyorum v kurtulamıyorum... yokmu bunun bir koca karı (tarihibiryöntemi) eskliler bunu nasıl yapıyordu, yada işte şimdi hastanasiz bundan kurtulmak için kullanılan yöntemler neler,,,

saygıları sunarım kurtarın neolur

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    senin istedigin düpe düz bir cinayet...git kızla evlen o çocuk doğacak 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek

Ustam eczanelerde Haplar vardir diye biliyorum.... bı arastırı ver

en guzel cozum yolu evlilik..

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    iki yoldanda evlenmen şart ya evlenecen mutlu bi hayat sürecen yada evlenecen aldırıp iki taraf istekle boşanacxan en kolayı bu kimseninde haberi olmayacak.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abicim yaparken güsel oluyor zevkini çıkarıyorsun , sonra cıkmazsa düştün mü yardım edin diyorsun , yapmadan önce düşünecektin , git ne halin varsa gör bence ... kimse yardım  etmesinnn

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:
    -----------------------------
    iki yoldanda evlenmen şart ya evlenecen mutlu bi hayat sürecen yada evlenecen aldırıp iki taraf istekle boşanacxan en kolayı bu kimseninde haberi olmayacak.

evlenene kadar çocuğu aldırma süresi geçer aq sen git bi tane illegal ebeye.. ama aldırma aq

Merhabaaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1 aylik hamilelik oyle belli oluyormuymus ?

su an yusuf yusuf modelinde oldugunuza gore testi nasil yaptirdiniz, bildigim evde yapilan testlerde 1 aylik hamilelik sonucunu vermez

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

PyramiD bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

evlenene kadar çocuğu aldırma süresi geçer aq sen git bi tane illegal ebeye.. ama aldırma aq

bilmem abi yıldırım falan :|  

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    senin istedigin düpe düz bir cinayet...git kızla evlen o çocuk doğacak 

senden korkmaya başladım hoca xD

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=79629&sayfa=1#845314

nasıl bir ön görüdür bu :| 

------

demirel2 yemişiniz bi halt erkek gibi sahipleneceksin kızı basacaksın nikahı. nikahı bastıktan sonra ister doğurun ister aldırın. Kız oyun oynuyor da olabilir git beraber hastaneye kontrol ettirt. Yapacağın hiç bişey yok çünkü yapmadan önce düşünülmesi gereken bir konu bu.

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel2
    demirel2's avatar
    Erkek

abi nasıl evlencem ya hem kızın ailesi hem bizim kiler beni ziker,, kız hamile ya hastane raporlu a.k bende sıyırdım kafayı aldık başımıza belayı ziki tuttuk sokacak yer lazım...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abicim acilen bi jinekoloğa gidip aldıracaksın başka caresi yok o işin

ilaclar 72 saat içinde ilişkide sonra cocuk olmaması amacı ile kullanılıyor, karındaki cocuğu öldürmeye değil...

hatta kullanma klavuzunda ilk 12 saat içinde olursa %95 cocuk olmaz sonraki sürelerde gittikce azalan bir oranı var...

17,50 tl idi :)

Ama sen gidip aldıracan tez vakitte :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 40812 Toplam Mesaj: 233