Kontör Çalmak Trcell & Avea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

Trcell & Avea Dan Kontör araklamak

Önce Deca nın Hazırladıgı Dökümanı okuyon Ve programı indirin  

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=24

Şimdi bu programı somurmeye geldi sıra Bu programın Options kısmındaki Sender ID : örn:+900535522****(kurbanın nosu) yazılır (kontorunu çalacagımız adamın numarası bu)

Şimdi ana menuye dönuyoruz ve to: yzan yere 2277 yazıyoruz (bu trcell içindir diger gsm operetörleri için degişir)

Şİmdi aşşagıdaki message yazan yere  

Kendi telefonunuzu yazıyorsunuz  Bir boşluk bırakıp   Kaç kontör tranfer etmek istediginizi yazıyorsunuz Ama karşıdaki insanda köntör olmasaına dikket edin birde Trcell in bir ayda maximum 60 knt transferine izin  vermektedir adamın knt gondermemiş olmamasına da dikat edin yani ona göre oraya  250 gibi saçma rakamlar yazmayın

Örn: 053535051**  40          

mesajı yolluyoruz Şimdi  Mesaj trcell e :+900535522**** nodan   053535051** nolu telefona 40 knt yollamak istiyorum die fake bir sms yolluyor

Dikkat:

Şimdi işin en önemli kısınlarından birisidir bu dikkat edin Trcell  kurbana transfer etmek istiyormusunuz gibisinden bir onay maili yollar yaklaşık 1 dk bekleyin

sonra to: yazan yere 2064 yazın

Message yazan yere de EVET yazın ve yollayın

40 Knt unuz hayırlı  olsun Hede bakem yiyin enayi knt u bunlar

--------------Dikkat edilmesi gerekenler-------------

1) Kurbanın Knt si olması ve Aylık limitinin Dolmamıs olması

2)Onay mailini Kurbandan Önce EVET yazarak cevaplamak  (zamanlama)

--------------------------------------------------------

Bu diger GSM Opreratörlerine de  Uygulanabilir (Mantık aynı avea için servis numaralarını degiştirin yeterli)

Bu Döküman Maydin Tarafından Tahribat.Com İçin yazılmıştır Delikanlı olun Copy/Paste Yapmayın !

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Maydin selam , ya bu dediğini denemiştik ilk zamanlar , çalışıyordu . Fakat Turkcell bunun önüne geçtiydi , denedin mi oldumu Turkcell e ? Avea yı bilemiycem gerçi olması mümkün... Clickatell Messenger 3 programının yenisini çıkardı , bunda tekrar çalışıyor olabilir..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek
    Dostum bende 2 ay önce turrcellden çalıyordu Ben tr celle sonra ugraşmadım  su anda Benim hat aria oldugu için Ona yüklüyorum aria larda sorunsuz çalışıyor Tabi bide benim 2000 den fazla web knt oldugu için mesaj la knt le filan fazla ugraşmıyorum :)  ama Bi deneyin olmasa aria ları somurun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    walla mantık süperde program register ettirmiyor artık yeni account alınmıyor.. galiba şifrelrde felan sorun veriyor 6harf yazıyoz olmuo :) OK tuşuna tıklanmıyor .. maydin süper taktik dostum deneyebilseydik çalışıp çalışmadını yazardık

Bırak Şimdi imzayı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

UndeaD bunu yazdı:

walla mantık süperde program register ettirmiyor artık yeni account alınmıyor.. galiba şifrelrde felan sorun veriyor 6harf yazıyoz olmuo :) OK tuşuna tıklanmıyor .. maydin süper taktik dostum deneyebilseydik çalışıp çalışmadını yazardık

Undead , Sen yapamadın . Bak diyorki sana şifreniz minimum 6 haneli olacak ve içinde hem rakam hem harf olacak. Ona göre tekrar dene.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

Şifren Rakam + Harf Kombinasyonundan oluşmalı ona dikkat etmelisin + Program çalışıyor bildigim kadarı ile ama bu programı Crack lemeye çalışalım Bi yani 5 mesaj kotasını kaldırabilirsek Güzel olacak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    Vay çakallar sağlam taktik valla tebrikler..

You think the game is over ? It has just begun ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    abü türkcell filan bu kadar aptalmı ya???

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    Açıkcası denemedim ama mantıklı geldi tabii turkcell buna önlem almışmıdır almamışmıdır bilemem..

You think the game is over ? It has just begun ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kreuzberg
    kreuzberg's avatar
    Erkek
    selam arkadaslar herseyti yaptimda sender id yazan yere gozuıkmesini sitedigin orda verilen ornege benzer bir no yaziyom ama gittiginde gene sirketin nosu cıkıyo bunu nasil hall ederim yada sorun nerde bir zahmet yardim erkan_sezer1984@hotmail.com msn adresim

always help
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

abü türkcell filan bu kadar aptalmı ya???

Dostum bole buyuk şirketlerin bilişimde ne kadar keko olduklarını sen benden daha iyi bilirsin  Yani Beni biliyosun sözume güüven ben şahsen yedim baya knt :) Preking konusu tr de biraz da popüler deil biliyormusun ondan dolayı kimse onlem alma gewregi duymuyor genelde  Neyse deneyin derim

Toplam Hit: 29704 Toplam Mesaj: 62