Kontör Çalmak Trcell & Avea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisco_maniach
    pisco_maniach's avatar
    Erkek

Ya millet allah rızası için sinir oldum registration penceresinde ki ( yani register olmak için açılan penceredeki ) OK tuşu AKTİF DEĞiL NE! yardımmm.

SAYGILAR

...bana faydası olmayan klisenin papazını zikim, yansın ibnelerin alayı su veren itfayenin hortumunu zikim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

Bu 2277 numarasını tama olarak 05320002277 şeklinde yazabilir misiniz?

Bu numarayı bulursanız çok memnun olurum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek
    pisco_maniach bunu yazdı:

Ya millet allah rızası için sinir oldum registration penceresinde ki ( yani register olmak için açılan penceredeki ) OK tuşu AKTİF DEĞiL NE! yardımmm.

SAYGILAR

şifreni harf ve sayılardan oluştur. sadece rakam veya harf yaparsan ok tuşu aktif olmaz...

spear
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freetekno
    freetekno's avatar
    Erkek

ARKADAŞLAR ŞİMDİ PROGRAMI REGİSTER EDMİYENLER İÇİN BİR ÖRNEK ORDA ŞİFRE DE YAZILMASI GEREKEN ŞEY SAYILARDAN İBARET DEĞİL O YÜZDEN SAYI+DEĞİŞKENLER(KARAKTERLER) OK:

ÖR:

SİFRE:216ALİ216

T.ŞİFRE:216ALİ216

GİBİ YARDIMCI OLA BİLDİYSEM NE MUTLU...!

ben bir de bir şey soracam bilenler varsa 2277 göderdiğimiz mesajlar gitmiyor normalde şahsa gönerdiğimiz mesajlar gidior onun tambir numarası olması lazım bilen ler varsa yardım etsinler

iyi günler.....!

free-tekno yazılım geliştirme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merciless
    Merciless's avatar
    Erkek
    freetekno bunu yazdı:

ARKADAŞLAR ŞİMDİ PROGRAMI REGİSTER EDMİYENLER İÇİN BİR ÖRNEK ORDA ŞİFRE DE YAZILMASI GEREKEN ŞEY SAYILARDAN İBARET DEĞİL O YÜZDEN SAYI+DEĞİŞKENLER(KARAKTERLER) OK:

ÖR:

SİFRE:216ALİ216

T.ŞİFRE:216ALİ216

GİBİ YARDIMCI OLA BİLDİYSEM NE MUTLU...!

ben bir de bir şey soracam bilenler varsa 2277 göderdiğimiz mesajlar gitmiyor normalde şahsa gönerdiğimiz mesajlar gidior onun tambir numarası olması lazım bilen ler varsa yardım etsinler

iyi günler.....!

Peki aga bunu yeniden yapsak daha olma imkanı varmı ??? Yada diyelim ki oldu... Kurbana bir msj gidecek 053545454554 Numaralı noyo 40 kontor göndermek istiyorsunuz onaylayın diye bu adam demicek mi nerden çikti len bu diye...İllaki der...Peişimizi bırakırmı sora.. onun da önüne geçebilecek bi yol varmı ???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Programlamadan zerre kadar anlamam fakat bir öneride bulunmak istiyorum...Şimdi bu Clickatell denilen program 24 saat içinde 5 mesaj hakkı veriyor ve 2 defa aktivasyon kodu gönderiyo aynı tele....şimdi şöyle bir şey yapsak...sitede bu programı kuran her arkadaş kendisine gönderilen aktivasyon kodlarını kullandıktan sonra foruma yazsın ve programcı arkadaşlarda bu kodlardan yararlanarak bir key-gen yapabilirmi acaba?? bu sayede mesaj sayımız sınırsız olsun

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Beyler Ben Bana Gönderilen Aktivasyon Kodlarını yazıyorum Siz de Yazın Programcı Arkadaş varsa yararlı olabilir...algoritma yaratılmasında bana gönderilenler şunlar...bu arada bu yazıdan bi önceki yazımıda okuyun...

495f9c6d

9dc6471c

5d2beda0

bendekiler bunlar sizde yazarsanız yararlı olabilir...

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Werdiin aktivasyon kodları benm numarada işlemio....

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mjj_renegade
    mjj_renegade's avatar
    Erkek

ee millet telsim için yokmu? :)

Öd Tengri yaşar, kişioğlı kop ögleli törümiş! (Hayatı Tanrı yaşar, kişioğlu hep ölmekiçin türemiş)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bana Activation kodu gelmedi cep. telefonuma (Hatta 2ark. numarayıda yazdım yine tık yok) :(
Toplam Hit: 29713 Toplam Mesaj: 62