Kontör Çalmak Trcell & Avea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

mantık ii de numara deismiyo yani yine de sirketin numarası gidio

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tabiki göndermez sonuçta seinn yazdığın 2277 numarası adamın içerisindeki operatörde belki başka bir hizmete olanak sağlıyordur. sonuçta belki telsiminde 2277 diye bi hizmeti vardır program neden turkcellin servisine yollasın ki ?

kusura bakmayın ama bence bu sistem çalışmaz

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gece48
    gece48's avatar
    Erkek
    çalışmıyo zaten denedim.. aynen aveada 9235 yollamamız gerekiyo ama 4 haneli olunca mesaj gitmiyo. 9235'i tam numarasını bulmak gerekir. Mesela 905550009235 yada 905050009235 gibi.. O zaman belki..!!

:))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

bende mi sorun var ya kendi tel. gonderin sirketin numarası gidiyor yane yok ole bisey

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitimci
    egitimci's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/img/dokuman/fakesms/register.jpg

yukarıdaki gibi olmuyor isim falan yazıyom şifre ve mail adresi kabul etmiyor  nasıl bu etabı geçecem yada bir yere kayıt mı olmam lazım hep hata veriyor (enter and re-enter a password of at least 6 caharacters,incl numbers and letters) yazıyor nerde yanlışlık yaptım acaba

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=43137
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

hıcam sen basta register yzan yere girdin mi ordan yapcan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitimci
    egitimci's avatar
    Erkek
    (enter and re-enter a password of at least 6 caharacters,incl numbers and letters) yazıyor  ve OK tuşu na basamıyorum

http://s1.bitefight.net/c.php?uid=43137
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djburack
    djburack's avatar
    Erkek

hocam öncelikle şunu sormak istiyorum, şimdi ben 2064 e turkselli bi numaradan mesajı yoluyorum, benim şebekem telsimse bunu yapamam... çünkü telsimdede 2064 die bi servis numarası her ne işe yarıo bilmiorum ama diyelimki ben mesajı yazdım gonderen numarayıda kurbanın numarayı yaptım, şimid 2064 e mesaj yolladım bu mesaj telsiminkine mi turkcelinkine mi gidejek???

bunun tek bi açuıklaması war bunu yapmak için aktivasyon kodunu yolladıın numara!!!! eğer o numara telsimse telsim 2964e turkcellse turksel 2064 une yollar, yani bunu yapmak için programa girdiiniz numara yani sizin numaranız turkcel olması lazım.. eğer bi, yanlışım warsa weya tam olarak anlamamışsam kusura bakmayın.... saygılarımlaaa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Bu çalışıyordu , bu sayede baya kontor yükledim arkadaşlara , sitedende yükleyenler oldu. Ama bu çok kısa süre içinde Turkcell tarafından kapatıldıydı ( yaklaşık bu yazıyı yazan arkadaşın yazdığı tarihlerde kapandı ) , şuan bu Fake SMS in çalışmama nedeni , bu olayın Savcılığa gitmiş olması , bu yaz KanalD ye çıktı .. Haber oldu bu SMS olayı.... O yüzden çalışmaz , olmaz , mümkün değil gibi bilgiler yazmayın.. Babalar gibi yükledik , harcadık kontorleri... ( zamanında ).

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djburack
    djburack's avatar
    Erkek
    kreuzberg bunu yazdı:

selam arkadaslar herseyti yaptimda sender id yazan yere gozuıkmesini sitedigin orda verilen ornege benzer bir no yaziyom ama gittiginde gene sirketin nosu cıkıyo bunu nasil hall ederim yada sorun nerde bir zahmet yardim erkan_sezer1984@hotmail.com msn adresim

hocam bunun sebebi cep telefonunun markası.. yani yolladıın adamın cep telefonuna bağlı, nokia telefonlarlara attıımda sender id kendi yazıım gibi gozukuo ama bi motorolaya atınca 2220021 m,i ne oyle bi numara çıkıyo.. bunun için nokialara yapıjan belki ersiksonlarada oluodur bilmiorum ama yinede soruna cewap werebilmişimdir umarım...
Toplam Hit: 29681 Toplam Mesaj: 62