folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ?

Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

110 TL tl e sattığım kurutulmuş cennet elmalarını tek fiyat yaptım arkadaşlar.

Elimde çok olduğu için ve yeni müşteriler kazanmak için fiyatımı şuan tek fiyat yaptım. orta ve büyük boy olarak yolluyorum

1 kg 90
    2 kg 170
    3 kg 240

10 kg 750

beğenilme garantili 

whatsapp 0554 66 777 00

Bu forumdan alanların yorumları 

@kapil : 3 kg aldım gerçekten çok güzelmiş keşke 5 alsaydım :)) neyse yine sipariş vereceğim yakın zamanda hazır ol hocam elinize emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim.

@mehmetdiyebiri  Ürünler ulaştı, ailece çok sevdik, şimdiye kadar nasıl bu lezzetle tanışmadığıma şaşırdım :) önümüzdeki günlerde tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum 

@metanet enimde elime ulaştı ürünler, hurmanın yaş halini çok seviyorum ben bu da iyiymiş.

Tadı incir kurusuna benziyor, gideri var :)

@shia Yaş halini severim. Kurutulmuş halini de ilk defa deneyeceğim için 1,5 kg sipariş etmiştim. <strong style="font-size: 15.4px; : #ffffff;">Lafı hiç uzatmadan yazayım: @LinkinMeTİN <strong style="font-size: 15.4px; : #ffffff;">hocam bana 10 kg daha ayır, pazartesi yolla gelsin. Gerçekten tadı çok güzel, ailece çok beğendik. Yapanların, zahmet çekenlerin, gönderenin eline sağlık.

@aslanamca  Son zamanlarda yediğim en güzel lezzet  cidden. Yakın zamanda sipariş  geçicem :)) 

@cute Siparişim ulaştı. Ellerinize sağlık. Bizim evden eksik olmaz kurutulmuş cennet elması. Ama bu güne kadar yediklerimiz içinde en lezzetlisiydi. stoklarınız yenilenince yine talibiz :)

@Mx0TBT Yarım kilo siparis vermişti kargo geldiği gun bitirdim :)

@mehmetdiyebiri Konuyu görünce bi kere daha teşekkür etme isteği duydum . Bugün yine yedim, muhteşem.

seneye ben sipariş vermeyi unutsam bile beni mesajla uyar hocam :)

@mavigozludev bgn geldi bnm kargo acaip lezzetli bişeymiş.

Alayını yemeyecek olsam stoklamak lazım  :) tam benlik bi şeymiş bu meret hurmayı d açok severim misal ama kudüs bile küçük gelio lan sanki daha tadıan varamadan yutuyon gidiyo gibi oluyodu, bu öyle dğeil en azından dolu dolu yemiş oluyorum :)

@makets Gayet lezzetli tavsiye ederim. Yaşından daha çok hoşuma gitti. 

FiL3MAN  3kg aldım denedim tavsiye ederim. ben devamlı tüketen biri olarak bu fiyata bu boyda yok. kaçırmayın varsa eğer =)

online satışlardaki müşteri yorumları gibi yazacak olursak

Hızlı gönderi. ilgili satıcı. harika ürün. kusursuz alış veriş. müşteri memnuniyeti. 

@tosun  Bizimkiler rizedeler bu lezzeti biliyolar zaten. Hatta annem balkona asıp kendi de kurutuyo  :)) ama senin gönderdiğini de çok beğendiler

trooper Satıcı çok ilgiliydi. Kargo hızlı ve güzel paketlenmiş. Teşekkürler

Hocam ilgine teşekkürler ürünleri yedik beğendim..

catlax66 İlk defa deneyecektim biraz temkinli istedim açıkcası, kargonun geldiği gün amcamlara davetliydik onlarda sitelerde bir tanıdığından almış orda denedim. Sonra eve geldim sizin ürünü denedim kesinlikle tat konusunda çok daha başarılı buldum. Teşekkür ederim herşey için.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LinkinMeTiN tarafından 10/Nis/23 08:47 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejderoglu-G
    ejderoglu-G's avatar
    Erkek

İlk defa duydum şöyle 1-2 tane fotoğraf yükleyebilirsin. Daha alıcı da olması açısından.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

aa biri bişey satıyor dur baltalayayım.  :D 

Bu arada kurutulmamış halini sevmeyenler bu hali ile alakası yok çok lezzetli oluyor. + Göz Hastalıkları, Kanser ve Diyabete iyi geliyor bilin istedim. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu yıl 1 ağacı komple topladık hanımla kuruttuk :)

4-5 kg çıktı ama toplasan kuruyunca 5-6 kg vakumladık

cennet elmasını sevmem ama kurutulmuşu şahane 

DJ_Alper tarafından 28/Ara/22 15:54 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

trabzon hurması diye biliyorum genelde onu bazende cennet hurması diye emin olamadım :)

daha 2 gün önce aldım aktardan gayet başarılıydı ama fiyatını unuttum .

kargo ücreti nerden geliyor vs bunlar için ksıa bi bilgi varsa almayı düşünüyorum.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

trabzon hurması diye biliyorum genelde onu bazende cennet hurması diye emin olamadım :)

daha 2 gün önce aldım aktardan gayet başarılıydı ama fiyatını unuttum .

kargo ücreti nerden geliyor vs bunlar için ksıa bi bilgi varsa almayı düşünüyorum.

geçen yıl 80 di kg 

birde ben tam kurutmuyorum kayısı gibi olmuyor içi yumuşak kalıyor kurtlanmasın diye direkt şokluyorum :)

zamanında babama çok kızdım bula bula bu ağacımı buldun diktin diye yıllarca annemden başkası yemedi sevmeyiz babamla sonra evlendim felan hanım dedi toplayıp kurutsanıza 

toplayıp kuruttuk heerkes çok sevdi bu sefer ablamlarda bizede gönderdin dedi kayın pederlere felan derken koca ağaç yetmiyor yazın kg 8 liraydı 15 kg ekstra aldım kuruttum klimanın altında (yani klimanın dış üntinesine astım :) )

DJ_Alper tarafından 28/Ara/22 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar kardeşim. Bende bunu kurumadan olgunlaşınca tatlı kaşığıyla yumuyorum. Üfff fena güzel oluyor canım çekti. 

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Bunun tadı efsanedir. Tavsiye ederim. İyi satışlar

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Bildiğimiz hurma di mi? 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Denizlide cennet elması geçiyor ama diğer adı trabzon hurması:)

kurusu çok lezzetli birşey gerçekten. Denemeyenlerin mutlaka denemesi tavsiye ederim

ayrıca oldukça faydalı 😊

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

yok mu isteyen (: