folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Edit: ben yapmadım ama bu oalyı yapan kişiler fazla yüklenmeyinde sonra adamlar çakıp kazağa oturtmasınlar sizi. Bu riot kimsede parasını bırakmaz s.kerler adamı:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

Edit: ben yapmadım ama bu oalyı yapan kişiler fazla yüklenmeyinde sonra adamlar çakıp kazağa oturtmasınlar sizi. Bu riot kimsede parasını bırakmaz s.kerler adamı:)

Nasıl yapıldığını tam anlatsalar :(   Biz de yapardık

İndia İndia !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

beyler bu birinin cc sinden falan çıkıyorsa şimdiden sölim ciddi sakata gelirsiniz :D demedi demeyin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Beyler bence ticket atın adamlar iyi niyetten ödül versinler:)

Ya da ben mi atsam ne yapsam verirlermi acaba ödül felan yoksa uğraşmayayım:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ellemeyin şimdilik bildirim falan gerek yok  :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

İyi ozaman sömürün bakalım şimdilik christmas hediyesi olsun bu açık da riota:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Beyler bug'ı biraz araştırdım riot'un haberi var bu durumdan. Direct debit ile rp alındığında onaylıyorlar daha sonra bankaya para için işlem yapıyorlarmış. Bu yüzden alınıyor rp. İlk seferde uyarıyorlar sizi banka hesabı karşılıksız çıkarsa. Eğer 2. kez bu şekilde karşılıksız rp alırsanız hesabınız donduruluyor siz adamalra olan borcunuzu ödeyene kadar yada sonsuza kadar:)

Durum biraz karışık rp yi geri alacaklarından filan bahsetmemişler ilk sefer için. Adamın biri sormuş skin aldım bu şekilde  ne olucak demiş kismeden cevap gelmemiş bilemiyorum sonuç n eolur ama bu açıktan yararlanıyorsanız  fazla abartmayınd erim hem hesabınızdan hem de hukuki yönden yaptırımlara yol açabilir.

Edit: Riot parayı 7 gün içinde tahsil ediyormuş bankadan. Yani parayı alamadığını öğrendiğinde size yaptırım oluyor. Rp geri alınıyormuş ve uyarı veriyorlarmış ilk sefer için tekrarlanmışsa bu durum süresiz banlanıyormuşsunuz. Yani 1 kere kullanıp bu açığı 1 hafta boyunca istediğiniz heroyu ya da skini deneyebilirsiniz:)

Tabi ip boost alınmışsa nasıl geri alırlar bilemeyeceğim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

Beyler bug'ı biraz araştırdım riot'un haberi var bu durumdan. Direct debit ile rp alındığında onaylıyorlar daha sonra bankaya para için işlem yapıyorlarmış. Bu yüzden alınıyor rp. İlk seferde uyarıyorlar sizi banka hesabı karşılıksız çıkarsa. Eğer 2. kez bu şekilde karşılıksız rp alırsanız hesabınız donduruluyor siz adamalra olan borcunuzu ödeyene kadar yada sonsuza kadar:)

Durum biraz karışık rp yi geri alacaklarından filan bahsetmemişler ilk sefer için. Adamın biri sormuş skin aldım bu şekilde  ne olucak demiş kismeden cevap gelmemiş bilemiyorum sonuç n eolur ama bu açıktan yararlanıyorsanız  fazla abartmayınd erim hem hesabınızdan hem de hukuki yönden yaptırımlara yol açabilir.

Edit: Riot parayı 7 gün içinde tahsil ediyormuş bankadan. Yani parayı alamadığını öğrendiğinde size yaptırım oluyor. Rp geri alınıyormuş ve uyarı veriyorlarmış ilk sefer için tekrarlanmışsa bu durum süresiz banlanıyormuşsunuz. Yani 1 kere kullanıp bu açığı 1 hafta boyunca istediğiniz heroyu ya da skini deneyebilirsiniz:)

Tabi ip boost alınmışsa nasıl geri alırlar bilemeyeceğim.

hocam baktığın kaynağı paylaşırmısın bende bir bakayım . merak ettim

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

https://support.leagueoflegends.com/entries/20768496-billing-hot-issues-faq

baktım 7 gün içinde parayı alamazlarsa donduruyolarmış hesabı , para ellerine geçtikten sonra açıyolarmış ancak .
    allahtan yeni açtıiğım accye almıştım rpleri .

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
Toplam Hit: 87418 Toplam Mesaj: 597