folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Ana Konu

League Of Legends Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

clienti indiriyorum da oyun hakkında hiç bilgim yok (:

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:
    -----------------------------

Hmm anladım hocam . Oyun baya sardı tokatlıyorum herkesi :D  Bi de bişey daha soracam ben sadece 5v5 3v3 oynayabiliyorum ve hep 2 tane map var , başka yerde oynayamıyormuyum ?

5v5 ve 3v3 olmak üzere 2 tane tower defans haritası var bunun dışında dominion var ondada kuleleri ele geçirip elinizde tutmaya çalışıyorsunuz.Biraz daha hareketli bir mod dominion.

Bunların dışında mevsime göre 5v5 haritasında değğişiklikler olabiliyor kışın etraf buzlu sonbaharda farklı olarak ypaılıyor.

İleride magma chamber adında bir harita daha gelecek ama şuan baya bir geri plana attılar bu haritayı ne zmaan geleceği belli değil.

Runeler kalıcı hep sende kalıyor ama diğer arkadaşında dediği gibi 20leveldan önce almak gereksiz boşuna ip harcarsın belki quintesse rune alınabilir 20 den önce. 10 levela kadar tier1 runelar açık 10-20 arası tier 2 20 den sonrada tier 3 runelar açılıyor 20den sonra rune'a yatırım yapabilirisn. Önümüzdeki patchde yeni runelar da gelecek oyuna. Garen almışsın mesela garen için atack speed, atack damage, movement speed, yada daha tanky runelar kasabilirsin. Oynayış tarzına bağlı.

Belirttiğin rune dan alırsan 1.24 fazla değil mevcut olan crit damage'in %1.24 arttar.

Quintesse olan runelar en çok özelliği veren runelar fiyatları da türüne göre diğerlerinden daha pahalıdır.SAna önerim 20den önc elacaksan hp veren quintesse rune lardan alman zaten 3 tane alacaksın oyuna +40 +50 hp ile başlaman büyük avantaj sağlar.Özellikle garende ne akdar yüksek hp olursa o kadar iyi.

Oyunu zaten öğrenmen kolay gerek yok orda burda sormana dotadan farkı başlarda turretlara alışman biraz zor oalbilir dota daki gibi turret altına girip adamı öldüremezsin.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

clienti indiriyorum da oyun hakkında hiç bilgim yok (:

Hocam dotanın daha kolayı diye oyunu özetleyeyim. Eğer hayatında hiç dota oynadıysan çok zorluk çekersin. Ben daha yeni yeni heroma tam hakim olmaya başladım :)

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocalar 2 tane rune aldım yerlerine koyamıyorum. Nasıl olacak bu iş ?

LoL

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Daha açılmamış o runeları koyacagın yerler

Resimdeki büyük güneş gibi oaln yerler var 3 tane oralara koyuyorsun aldıklarını 10 levelda açılamsı lazım 1 tane

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

Hocalar 2 tane rune aldım yerlerine koyamıyorum. Nasıl olacak bu iş ?

LoL

ilk levellarda tier 1 armor ve mr alırsan işini görür. en fazla 3 tane alırsan biraz dayanıklılığını artırır.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?

öncelikle şunu sölim  1350 lik champla 6300 lügün eline verebilirsin yani fiyatı güçlü veya güçsüz oluşunu belirtmiyor.yeni çıkan champlar 6300 oluyor eskidikçe fiyatını düşüyürolar.  öncelikle bence hemen champ alma freelerle takıl. nekadar çok champla oynarsan okadar fazla kendi stilini bulup hakimiyetini geliştirirsin. zaten hem skillerim cok vursun hem düz vuruslarım cok vursun dersen op olur zaten o. :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yıl 2012 ve benim solo ranked puanım halen 1250...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Holyzone bunu yazdı:

Yıl 2012 ve benim solo ranked puanım halen 1250...

holy gel bana küfür et diosun ama etmicem :D

Toplam Hit: 87723 Toplam Mesaj: 597