Letgo Ölücüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

ticaret çok farkmı. 3800tl ye satmadığım ekran kartını aynı adama 3500tl ye verdim az önce. gelen mesajlardan bıkmıştım alsın hayrını görsün dedim.

tabi çok saçma tekliflerde geliyor. 1070 kartı 1060 la kafa kafaya değiştirmeler vs :D

bir kaç sene önce 25k ya dmax satmayan bir tanıdığım 24k ya sattı bir kaç gün sonra (bu fiyat 5-6 sene önceki fiyat. bu fiyatlara araç yok şuan:(  )

nasip işi ticaret. saçma teklifleri salla gitsin bence.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Letgo uygulamasını yüklememle silmem arasında geçen süre baya kısaydı. Bir ar laptop bakmak için gireyim dedim girmez olaydım. 10 sene önceki cihazları, perti çıkmış cihazları "eba canavarı" vb. diye 1500 den başlayıp kitlemeye kalkanlar mı dersiniz, karı kız numarası avcıları mı dersiniz, saçma sapan tekliflerle ya tutarsa diye milleti darlayan mı dersiniz. Her telden adam var. İkinci el zaten bizim ülkede yaş iş, kaliteli ticaret yapabilecek adam bulmak çok zor. Bu uygulamada çok daha zor.

~
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Aslında letgo, sahibinden ölücüleri yerine "sikicileri" konusu olsa daha mantıklı olur. Zira ölücüler çok fazla ama sikiciler onların 3-5 katı fazla.

Kırk yılda bir kullanacağım ürünlerin ikinci ellerine bakayım diyorum. Adam ikinci elini sıfır gibi diyerek daha pahalıya satıyor.

İsteyen birkaç ürün araması yapıp deneyebilir. gimbal, go pro, nvme diskler, laptoplar, monitörler... aklınıza ne gelirse..

Yazınca da git sıfırını al o zaman diye cevap alıyorsunuz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

tüplü monitör vardı, çalışır durumda tertemiz, yer kaplamasın diye 40 liraya ilana koydum.

son ne olur diye sordu adam telefonda, dedim zaten 40 lira daha ne olsun istiyosun dedim, tamam abi kusura bakma dedi 40 liraya geldi aldı :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Ne koydum hatırlamıyorum ama bal & zeytinyağı ile takas etmiştim :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Çocuk odasını değiştirmeye karar verdim. 5 yıllık ikili çocuk odası vardı ve toplasan iki yıl ancak kullanıldı. İki yatak, bazası, dolabı vs bildiğiniz çocuk odası.

Önce 1K istedim, kimse dönmedi. 500 TL ye indirdim dönen olmadı. Yeni takımlar gelecek bunları elden çıkarmam gerekiyor, bedava veriyorum yazdım kimse aramadı. Yeni ürünlerin geleceği gün sabahtan birisi aradı, verdim kurtuldum.

Letgo gerçekten ilginç yer.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Çocuk odasını değiştirmeye karar verdim. 5 yıllık ikili çocuk odası vardı ve toplasan iki yıl ancak kullanıldı. İki yatak, bazası, dolabı vs bildiğiniz çocuk odası.

Önce 1K istedim, kimse dönmedi. 500 TL ye indirdim dönen olmadı. Yeni takımlar gelecek bunları elden çıkarmam gerekiyor, bedava veriyorum yazdım kimse aramadı. Yeni ürünlerin geleceği gün sabahtan birisi aradı, verdim kurtuldum.

Letgo gerçekten ilginç yer.

aynısı park yatakda başıma geldi 250 yazdım kimse dönmedi yer açılması lazım bedava yazdım 5-6 kişi döndü ama işte bana kargo yap bilmem ne dedim uğraşamam

1 ay sonra ancak bedavaya verebildim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

1 aylık cihazı o fiyata veriyorlarmış adam daha iyisini o fiyata yada altına almaya çalışıyor daha nediyim.

Letgo da biri nakit alıcıyım hemen alıyım cevap yazsana diye tek tek mesaj attı 4000tl diyorum 3500e satan var diyor git al arkadaş ne yapayım satan varsa. 6250 TL olan cihazı 3500e veriyor sen almıyorsun yetmiyor bunun derdini bana yükleyip ana avrat sövdürüyorsun kendine.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

piyasası 1000 yl olan ürünü cidden 200 tl yazzsalar alırmsınız  ? 

kesin hıyar yollar aQ 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Al sat tamir falan yapıyorum düştükçe. Adam 1000 TL diyorsa şu şekilde yazıyorum, örnek: eğer satamazsınız ve düşünürseniz teklifim 300 TL. Düşünürseniz herhangi bir zaman geri dönüş yapabilirsiniz. Şimdi bu ölücülük denilen şey baskı değil tehdit değil. Adam ya döner ya dönmez. Hani siz nasıl satış oranını belirleyebiliyorsanız bende alış oranını belirlerim?! Zorlama yok, taciz yok.. 

hocam dediğine kismen katilsam da senin yazdığın gibi 50 mesaj geliyor. 5 tane de düzgün olarak abi X Y Z özelliğini sorayim ona gore alacağım mesaji oluyor. Tabi hiç birini okumuyoruz boyle olunca. 55 tane mesaji kim okur ki bu devirde. 

1000tl lik bir seyi 300 e verebiliyorsam ilk yaptiğim 1000 tl lik teklif dolandiriciliktir. 

bütcen 300 ise hadi git 400tl lik mali 300 e almaya calis anlarim. ama 1000tl liğin olayı ölücülüktür. Zaten ölücülük baskı sidded içermez.

Yani bende satış çok yaptım ve evet geliyor Bi ton öyle şey. Ama devir böyle, kim olur gibi şeyler tamamen senin hüsnü kurunun hocam hani bunu bir kural yada mükemmeliyetçi seviyeye çekmek aşırı derecede saçma ve garip olur :)

Dediğim şekilde belli adam 2 3 ay sonra döndü ama yarı fiyatından daha aza tonla cihaz aldım. Ticarette bunu gerektirir. 

Toplam Hit: 5893 Toplam Mesaj: 64
letgo