Letgo Ölücüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Asıl ölücü tayfa sahibinden'de. 

Kimse bahsetmemiş çok ilginç

160K'ya araba koyuyorsun, adam 90K param var abi ilk arabam düğün yapıcam olurmu diyo..

Gelen mesajların yüzde sekseni bu şekilde.

Gören de düğün için bilezik, altın vs. yerine araba istiyorlar sanacak..

Şirketten bir arkadaş anlattı, birisi mutfak robotu hediye etmiş. Evde olduğu için açmadan satayım diye letgo ya koymuş.

Ölücü mesaj atmış, abi xxx kuran kursunda müdürüm, kursumuza bağışar mısınız diye :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Asıl ölücü tayfa sahibinden'de. 

Kimse bahsetmemiş çok ilginç

160K'ya araba koyuyorsun, adam 90K param var abi ilk arabam düğün yapıcam olurmu diyo..

Gelen mesajların yüzde sekseni bu şekilde.

Gören de düğün için bilezik, altın vs. yerine araba istiyorlar sanacak..

Şirketten bir arkadaş anlattı, birisi mutfak robotu hediye etmiş. Evde olduğu için açmadan satayım diye letgo ya koymuş.

Ölücü mesaj atmış, abi xxx kuran kursunda müdürüm, kursumuza bağışar mısınız diye :)

siktiri çekseymiş 

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ürünlerin bir sıfır fiyatlarına bakın, bir de ikinci el fiyatlarına bakın duruma anlayış göstereceksiniz.

Aşağıdaki örnekte 7000'e ilana koymuştu. 3000lira önermiştim 18Mart'ta. Geçen hafta 3200'e inmiş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Ürünlerin bir sıfır fiyatlarına bakın, bir de ikinci el fiyatlarına bakın duruma anlayış göstereceksiniz.

Aşağıdaki örnekte 7000'e ilana koymuştu. 3000lira önermiştim 18Mart'ta. Geçen hafta 3200'e inmiş.

hangi tv bu ayıptır sorması

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-samsung-tv-55-sifir-kutusunda-138-ekran-dm55e-912953346/detay

Endüstriyel monitör aslında hocam, ev kullanımına uygun değil.

Garanti bankasının ucuz yollu elemanlarına dağıttığı ürünler. Havaalanları, istasyonlar, mcdonalds gibi yerlerde kullanılacak ürünler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-samsung-tv-55-sifir-kutusunda-138-ekran-dm55e-912953346/detay

Garanti bankasının ucuz yollu elemanlarına dağıttığı ürünler. Havaalanları, istasyonlar, mcdonalds gibi yerlerde kullanılacak ürünler.

Anladım hocam buradan bir kişinin arkadaşı da satıcam diyordu galiba bir zaman evvel onlardan demek

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Anladım hocam buradan bir kişinin arkadaşı da satıcam diyordu galiba bir zaman evvel onlardan demek

Onu da ben almıştım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Oyle demeyin, pazarlik candir.

Söyle anlatayim : ne zaman ürün, malzeme alacak olsam mutlaka "indiriminiz var mi?, pazarlik payi var mi?, Personel indirimi var mi?" diye sorarim.

Mutlaka indirime denk geliyorum, en azindan sansimi deniyorum.

Bircok defa satici kendi üzerinden indirim yaparak satti ürünü, kimisi farkli firma karsilastirmasi yaparak indirimli satti, insiyatif kullanarak indirimli satti.

Cok defa indirimli almisligim var.

Ha, adam 300 TL lik ürüne 200 TL yazmis ona sorarim 150 TL olurmu diye :))

Adam evet olur der, hayir olmaz der veya 180 TL olur der.

Ölücülük sudur benim gözümde : Ürün 2 TL iken bunu 3 saat ugrasim adami bezdirerek 0,50 kurusa almak ölücülüktür.

Pazarlik ile ölücülügü karistirmayin kardesim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bu adamlar bide cevap yazmayinca kiziyor bazilari. Baktim kavgali olacam kapattim letgoyu. .d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Face grupta adam 200 binlik araba almis, bi malzeme sordu bende var dedim, sifiri neyse o yatiyo evde, yari fiyatina vereyim dedim, abi indirim olmazmi, olmaz kardes, abi kargoyu bari sen karsila.. ya bi siktir git valla yeter 150 lira amk ya paran yoksa sktir git alma yani istiyoki lanet olsun ya al tamam diyeyim engellemekten biktim bu parazitleri

Toplam Hit: 5799 Toplam Mesaj: 64
letgo