Letgo Ölücüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    cukurova bunu yazdı

Sıfır 500 TL olan Tİ elektronik kartı 100 TL koydum. Altına pazarlık yok, teklif-takas yok, son fiyat ve kargo alıcıya ait yazdım.

Daha ne kadar net yazabilirim aq.

Buna rağmen oluculerden  gelen  mesajlardan illahlah ettim. Ki ilginç olan bunların çoğu kartın ne işe yaradigini bile bilmiyor.

Kartı hayrına bir üniversite öğrencisine hediye ettim kurtuldum.

hangi kartı?

Bu arada hesabı paylaş hocam belki güzel bir şeyler bulurum :D

CC26X2R1 kartıydı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Ben arabayı koyduğumda çok enteresan fiyatlar geliyordu.

Paramı ancak bu kadar denkleştrebildim diyen ajitasyon mesajları. (Senden o fiyata alsa nasıl tokatladım enayiyi diyecek belki)

Yok bu araba bu fiyatı etmez diyen küstah bir güruh. 

Bizim ülkemizde ağzı olan konuşuyor yapcak bi şey yok.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bişey sorayım uygulaması nasıl çalışıyormu  ?

hata verip saçma sapan şeyler yapıyormu  ?

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Letgo biraz değişik bir yer, sanki elde kalmış satıcının hiç bir işine yaramayan ürünlerini sattığı bir yer gibi. Bu yüzdende fiyatlar çoğu zaman yarı yarıya kırıma uğruyor. Ben bir çok ürün sattım oradan, bir çok da ürün aldım. Genelde istenilen fiyatın yarısını teklif ederim sonra biraz satıcı düşer biraz ben teklifimi yüjseltirim orta yerde buluşur fiyatta anlaşırız. Şu anda da hdd var ilanda 200 liradan başladım 150 liraya kadar düştüm doğru düzgün soran eden yok, arada kameracılar soruyor onlarda perpadayım oraya getir diyor :)

Elektronik ürünler yine Bi nebze fazla kırıma uğramasada ev eşyalarında filan çok kırım oluyor, ev eşyalarına kargo işi biraz zor diye. Mesela Bi arkadaşın bebek arabasına ihtiyacı vardı, letgo dan baktık normalde  sıfırı 1350 lira olan ürünü 500 liraya ilana koymuş. Ben dedim 250 lira teklif et, yok ayıp olur filan derken 300 teklif etti kadın tamam gelin alın dedi, gitti aldı :) şimdi bu kadın muhtemelen daha cocuk yapmayacak zaten zengin muhitte iyi bir sitede oturuyordu bebek arabası apartman girişinde şurda burda yer kaplıyor yeterki birisi gelsin sorun çıkartmadan alsın da üç aşağı beş yukarı olmuş çok önemli değil diye düşündü. Kimse almasa kapıcı ya verecek al götür diyecek. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Açılın en garip olay bende :)

Geçen veya önceki yaz, 1050ti ilana koydu kardeşim. Yanılmıyorsam 750 liraya. 

Adamın biri mesaj attı 850 lira olur mu yazdı dedi. Dalga geçiyor heralde olur de bakalım dedim :) bu arada eleman İzmirde biz o sıralar ayvalık. 

Bi sabah ansızın çıkmış gelmiş ayvalığa, otogardayım kartı getirin diye aramış uyandıramamış bizi geri dönmüş. 

Ertesi gün ibana 850 lira eft yaptı kartı kargolamamızı rica etti :D yolladık...

Letgo ilginç bi mekan gerçekten. 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Adamın biri mesaj attı 850 lira olur mu yazdı dedi. Dalga geçiyor heralde olur de bakalım dedim :) bu arada eleman İzmirde biz o sıralar ayvalık. 

Bi sabah ansızın çıkmış gelmiş ayvalığa, otogardayım kartı getirin diye aramış uyandıramamış bizi geri dönmüş. 

Ertesi gün ibana 850 lira eft yaptı kartı kargolamamızı rica etti :D yolladık...

https://www.n11.com/urun/msi-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-lp-4-gb-128-bit-gddr5-ekran-karti-233417?magaza=uzmanlarpc&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjw95yJBhAgEiwAmRrutKpRYyrvhnUzcZgaTHhS-4CtogUETIFUtxz22YHIqNE09l0PQjAS2RoCbX0QAvD_BwE

kart bu mu?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    noname bunu yazdı

Ahahahaa buyuk ihtimalle 1050ti yi 1050 TL okudu, 850 TL olurmu yazmistir (:

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Letgo biraz değişik bir yer, sanki elde kalmış satıcının hiç bir işine yaramayan ürünlerini sattığı bir yer gibi. Bu yüzdende fiyatlar çoğu zaman yarı yarıya kırıma uğruyor. Ben bir çok ürün sattım oradan, bir çok da ürün aldım. Genelde istenilen fiyatın yarısını teklif ederim sonra biraz satıcı düşer biraz ben teklifimi yüjseltirim orta yerde buluşur fiyatta anlaşırız. Şu anda da hdd var ilanda 200 liradan başladım 150 liraya kadar düştüm doğru düzgün soran eden yok, arada kameracılar soruyor onlarda perpadayım oraya getir diyor :)

Elektronik ürünler yine Bi nebze fazla kırıma uğramasada ev eşyalarında filan çok kırım oluyor, ev eşyalarına kargo işi biraz zor diye. Mesela Bi arkadaşın bebek arabasına ihtiyacı vardı, letgo dan baktık normalde  sıfırı 1350 lira olan ürünü 500 liraya ilana koymuş. Ben dedim 250 lira teklif et, yok ayıp olur filan derken 300 teklif etti kadın tamam gelin alın dedi, gitti aldı :) şimdi bu kadın muhtemelen daha cocuk yapmayacak zaten zengin muhitte iyi bir sitede oturuyordu bebek arabası apartman girişinde şurda burda yer kaplıyor yeterki birisi gelsin sorun çıkartmadan alsın da üç aşağı beş yukarı olmuş çok önemli değil diye düşündü. Kimse almasa kapıcı ya verecek al götür diyecek. 

Cikis amaci ve reklamlari bunun uzerineydi letgonun. Aslinda genel anlamda su an herkes ayni kafada. Ucuza alip sikmek ve pahaliya satip sikmek.

Pazarlik skilli hic bende gelismedi tek hamlem var bi sey alirken 'son kaca olur diyorum' tutarsa tutuyor yoksa kaliyor oyle :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

neydek hocam adam bebek koltuğunu koymuş 1500 e aynı ürün 2000 lira 2-3 sene kullanmış aldığı zaman en fazla 500 liraydı. üstüne malzemenin şasesini kullanıp geri kalanını yenilicem mecburen bezini süngerini.

ne diyim adama 500 le 700 arası yazıyoruz tabiki.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

3k lık bisikleti 1k ya koydum 500 olmaz mı dediler, o günden sonra girmedim letgoya. Tam DH ölücü tayfası.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 5897 Toplam Mesaj: 64
letgo