folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Bence gayet basarili... Zamanında benimde gecmisligim var bu tarz yollardan... Bunu duşunup bu tarz hareketlere eğilimi olan yada kullanan insanların zihnine tam olarak biraktirmasa bile kullanmaması için bir telkin olabilir çünkü, insan beyni kandirilmaya yatkin bir yapiya sahip olduğu için bu tarz konularda bilgi sürekli beyine işlendiği için zaman içinde bu durum kaliplasabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Bence gayet basarili... Zamanında benimde gecmisligim var bu tarz yollardan... Bunu duşunup bu tarz hareketlere eğilimi olan yada kullanan insanların zihnine tam olarak biraktirmasa bile kullanmaması için bir telkin olabilir çünkü, insan beyni kandirilmaya yatkin bir yapiya sahip olduğu için bu tarz konularda bilgi sürekli beyine işlendiği için zaman içinde bu durum kaliplasabilir.

Benim de bir kaç kez çeşitli maddeleri denemişliğim oldu. İlk başta sevdim. Sevmedim desem yalan olur. İnsanın hoşuna gidiyor çünkü. Hiç yaşamadığın bir şey, mükemmel bir his. Benim sevmediğim his ayıldıktan sonraki "Hadi tekrar" hissiydi. Bu yüzden hiçbirine devam etmedim. Bulunan ortamlardan hep uzaklaştım. 

Tek başına bıraktırmak için bu site çok zayıf kalır. Bir kişinin bile kafasına "Bıraksam mı lan bu lanet şeyi" diye düşürebilirsem bunu başarı sayacağım.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Benim de bir kaç kez çeşitli maddeleri denemişliğim oldu. İlk başta sevdim. Sevmedim desem yalan olur. İnsanın hoşuna gidiyor çünkü. Hiç yaşamadığın bir şey, mükemmel bir his. Benim sevmediğim his ayıldıktan sonraki "Hadi tekrar" hissiydi. Bu yüzden hiçbirine devam etmedim. Bulunan ortamlardan hep uzaklaştım. 

Tek başına bıraktırmak için bu site çok zayıf kalır. Bir kişinin bile kafasına "Bıraksam mı lan bu lanet şeyi" diye düşürebilirsem bunu başarı sayacağım.

Gayende doğru yoldasin üstad Allah razi olsun iyi birşey yapıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Gayende doğru yoldasin üstad Allah razi olsun iyi birşey yapıyorsun.

Hepimizden Allah razı olsun. Desteğin için teşekkür ederim hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

sigarayı da ekle bence. en temiz uyuşturucu blog u dersen eklemesen de olur ancak madde bagımlılıgı dedigin zaman sigara 1 numara sonucta

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

sigarayı da ekle bence. en temiz uyuşturucu blog u dersen eklemesen de olur ancak madde bagımlılıgı dedigin zaman sigara 1 numara sonucta

Şu an uyuşturucu madde üzerine olan materyalleri ekliyorum. Yarın ilk önce alkolü en son sigarayı ekleyeceğim. Bu ikisi çok geniş bir konu çünkü hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

Şu an uyuşturucu madde üzerine olan materyalleri ekliyorum. Yarın ilk önce alkolü en son sigarayı ekleyeceğim. Bu ikisi çok geniş bir konu çünkü hocam.

kolay gelsin güzel iş :) sigara içen biri olarak söylüyorum bütün bagımlılıkların gelmişini geçmişini ... :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

kolay gelsin güzel iş :) sigara içen biri olarak söylüyorum bütün bagımlılıkların gelmişini geçmişini ... :D

teşekkür ederim hocam. ben de bunu geçen akşam 3 te benzinciye çıkarken söyledim :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam keske  Lsd Hakıındada Bisiler Yazsaydin Lsd En Tehlikelisi Ölümle Sonuclanabiliyor :S

Lsd ' Ye Merak Salan Çok Velet Var 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128995/kediye-lsd-vererek-deney-yapmak

http://www.youtube.com/watch?v=a4g9a-mk4zM

ustura tarafından 22/May/14 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

hocam keske  Lsd Hakıındada Bisiler Yazsaydin Lsd En Tehlikelisi Ölümle Sonuclanabiliyor :S

Lsd ' Ye Merak Salan Çok Velet Var 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128995/kediye-lsd-vererek-deney-yapmak

http://www.youtube.com/watch?v=a4g9a-mk4zM

Lsd öldürmez hocam, ama delirtir.

Ölüm denince ilk sırada sigara ve alkol var.

Lsd fiziksel olarak öldürmez ama halüsinasyolar sebebiyle yüksekten atlayanlar var onlar ölüyor.

Blog fikri çok güzel olmuş hocam senden benden geçti, asıl şimdiki yeni nesile lazım böyle şeyler bir bonzai batağıdır ki almış başını gidiyor liselilerin yarısına yakını bonzai kullanıyor. Bonzaiyi özellikle anlat hocam hatta ben de bonzaiden kaybettiğim birkaç kişinin olayını anlatırım yorum kısmında. 

DadasAdam tarafından 22/May/14 18:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 7611 Toplam Mesaj: 76