folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam makalelerin arasına biraz resim serpiştir, içerik gayet dolu olduğu halde boş görünüyor

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

hocam keske  Lsd Hakıındada Bisiler Yazsaydin Lsd En Tehlikelisi Ölümle Sonuclanabiliyor :S

Lsd ' Ye Merak Salan Çok Velet Var 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128995/kediye-lsd-vererek-deney-yapmak

http://www.youtube.com/watch?v=a4g9a-mk4zM

Lsd öldürmez hocam, ama delirtir.

Ölüm denince ilk sırada sigara ve alkol var.

Lsd fiziksel olarak öldürmez ama halüsinasyolar sebebiyle yüksekten atlayanlar var onlar ölüyor.

Hocam Bende intihardan bassediyorum  Lsd Kullanan Adamın Gozune 2 gun Boyunca Uyku Girmiyor  metabolizma Hızlanıyor iştah Kapanıyor  10 .Kattan Baktıgın Zaman 1. Kat gibi Goruyorsun  Hatta Kendi Mezarinin Kazıldigini Görenler Bile Olmuş Lsd yi  Kullandigin Zaman Kendini Bir Odaya Kitlemek Zorundasin !!!

Burada Lsd Saran Cok Velet Var Bundan 3 -5 Sene Sonra Ex Lerin Yerini Lsd Alacak Lsd Büyük Tehdit :S

Tanesi 150 Lira Almak için Adamın yapmıyacagi şey Kalmiyacak Hırsızlık mı Dersin Gasp Mi Dersin Kendini Gaylara Pazarlamak mı Dersin Gerisini Siz Düşünün :S 

ustura tarafından 23/May/14 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

benim gördüğüm bu bonzai denilen illet almış başını gitmiş. Kullanan tanıdıklarımın tüm hareketleri değişti ve garip birer insan oldular.
    Uyuşturucu kullanımı ve çeşitliliğide acayip derecede arttı bu son dönemlerde. eskiden esrar kullananlar bile insana garip gelirdü büyük birşeymiş gibi gelirdi şimdi lsd te atandan hap atandan geçilmiyor amk

Bundan bir yirmi yıl sonra gençlik biter buralarda bitane kullanmayan arkadaşım yok alayı müptezel olmuş

Bide maharet gibi şunu denedim bunu denedim gibi muhabbet yapıyorlar

Bide gençler dikkatli olsun akıllarında birkez esrar felan kullanma isteği varsa şerefsiz arkadaşları başka şeyde içirebiliyor dikkat edin millet piç olmuş zaten

Bandito tarafından 22/May/14 18:46 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

hocam keske  Lsd Hakıındada Bisiler Yazsaydin Lsd En Tehlikelisi Ölümle Sonuclanabiliyor :S

Lsd ' Ye Merak Salan Çok Velet Var 

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128995/kediye-lsd-vererek-deney-yapmak

http://www.youtube.com/watch?v=a4g9a-mk4zM

Lsd öldürmez hocam, ama delirtir.

Ölüm denince ilk sırada sigara ve alkol var.

Lsd fiziksel olarak öldürmez ama halüsinasyolar sebebiyle yüksekten atlayanlar var onlar ölüyor.

Hocam Bende intihardan bassediyorum  Lsd Kullanan Adamın Gozune 2 gun Boyunca Uyku Girmiyor  metabolizma Hızlanıyor iştah Kapanıyor  10 .Kattan Baktıgın Zaman 1. Kat gibi Goruyorsun  Lsd yi  Kullandigin Zaman Kendini Bir Odaya Kitlemek Zorundasin !!!

Burada Lsd Saran Cok Velet Var Bundan 3 -5 Sene Sonra Ex Lerin Yerini Lsd Alacak Lsd Büyük Tehdit :S

Tanesi 150 Lira Almak için Adamın yapmıyacagi şey Kalmiyacak Hırsızlık mı Dersin Gasp Mi Dersin Kendini Gaylara Pazarlamak mı Dersin Gerisini Siz Düşünün :S 

Yahu ne oluyor bizim ülkeye böyle harbiden anlam veremiyorum bir anda hızla yayıldı bu bonazi denen illet şimdi de lsd belası çıkmış. 

Bu normal birşey değil bence hocam hiçbir yerde uyuşturucu böyle hızlı yayılmaz, perde arkasında neler yürütülüyor çok merak ediyorum...

Bzim buraya(Erzurum) bonzai 2 sene önce falan geldi, 1 ay içinde içmeyen adam kalmadı. Virüs gibi yayıldı bildiğin. Sokağa çıkıyordum herkes ama herkes bonzaiyi duydun mu diye soruyordu birbirine. Esrar içen kesim %10 ise bonzai içen kesim %30-40lara varıyordu.

Çok ilginç...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Olum madde bağımlılığı güzeldir garerinde takılın kimseye birşey olmuyor. İnsanlar mal gibi otururken sen eğleniyorsun aynı koşullar altında körelme falan olmuyor akciğere zarar belki. Peynire takılmaktan ağzımda çoğu diş çürüdü ama ölmedim hala daha

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    YANLIŞ Esrar bağımlılık yapmaz..
    DOĞRU: Esrar psikolojik bağımlılık yapar. Ayrıca kullanımın dozu ve sıklığına bağlı olarak fiziksel bağımlılık potansiyeli vardır.

esrar bağımlılık yapmaz.bu doğru olacak.esrar psikolojik bağımlılk yapar buda doğru.fiziksel bağımlılık ne ? ersrar içen adam yarın 5 yıl boyunca içmesin içmez.sigara gibi deildir.

edit: bi kaç bişide ben ekleyim.vücudu rahatlatıyor.bazı insanlarda dikkat dağınıklıgına yol açar bazı insanlarda da birşeye odaklanmayı sağlar.mesela bi arkadaşım bi kaç fırt çekip ders çalışıyordu baya :D.bazılarınıda farklı bişi yapıor şöle ki mesela bi video izliyorsunuz yada müzik dinliyorusnuz , o müzikte yada videoda daha önce hiç farkına varmadığınız şeyleri fark ediorsunuz.az hayal gücünüzüde arttırıyor
    Ekerci tarafından 22/May/14 19:55 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    YANLIŞ Esrar bağımlılık yapmaz..
    DOĞRU: Esrar psikolojik bağımlılık yapar. Ayrıca kullanımın dozu ve sıklığına bağlı olarak fiziksel bağımlılık potansiyeli vardır.

esrar bağımlılık yapmaz.bu doğru olacak.esrar psikolojik bağımlılk yapar buda doğru.fiziksel bağımlılık ne ? ersrar içen adam yarın 5 yıl boyunca içmesin içmez.sigara gibi deildir.

edit: bi kaç bişide ben ekleyim.vücudu rahatlatıyor.bazı insanlarda dikkat dağınıklıgına yol açar bazı insanlarda da birşeye odaklanmayı sağlar.mesela bi arkadaşım bi kaç fırt çekip ders çalışıyordu baya :D.bazılarınıda farklı bişi yapıor şöle ki mesela bi video izliyorsunuz yada müzik dinliyorusnuz , o müzikte yada videoda daha önce hiç farkına varmadığınız şeyleri fark ediorsunuz.az hayal gücünüzüde arttırıyor

bu adama katılıyorum.

genelde bir şeye kitleniyorum,odaklanıyorum ben ama bağımlılık yapmaz sadece kafasını sevdiğin için içersin o maddeyi almak zorunda olduğun için değil.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Mylitta bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    bunun uyusturucu olmayani lazim : Enerjinin arttığı hissini verirken uyku ve yorgunluk hissini bloke eder. İştahsızlık, uyku ihtiyacının azalması, huzursuzluk, mide bulantısı, kramp, gerginlik, kan basıncında ve vücut ısısında yükselme, kalp atışında artış ve tek düze davranışlar da bulunma gibi ruhsal ve fiziksel tavır değişikliklerine sebep olmaktadır. Ecstasy (ekstazi), empatiyi, yakınlık hissini arttıran bir hap olarak da tanımlamaktadır

Kahve hocam. Direk kafeine saldır.

Modiodal? ;) 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    YANLIŞ Esrar sigaradan ve alkolden daha az zararlıdır
    DOĞRU: Esrar 412 adet kimyasal uyuşturucu madde içermektedir. Sigara şeklinde içildiği zaman sigaradan 5 kat daha zararlıdır. Neden olduğu psikososyal sorunlar bakımından ise alkol ile belirgin benzerlikler göstermektedir.

Kaynak göstersene içinde 
    412 adet kimyasal uyuşturucu madde içerdiğine dair.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı
    YANLIŞ Esrar sigaradan ve alkolden daha az zararlıdır
    DOĞRU: Esrar 412 adet kimyasal uyuşturucu madde içermektedir. Sigara şeklinde içildiği zaman sigaradan 5 kat daha zararlıdır. Neden olduğu psikososyal sorunlar bakımından ise alkol ile belirgin benzerlikler göstermektedir.

Kaynak göstersene içinde 
    412 adet kimyasal uyuşturucu madde içerdiğine dair.

ehehehehe :D boşver sen bunları kardeş bunlar sinek ilacı sıkılmış esrar içenlerin tecrübeleriyle konuşuyorlar

Toplam Hit: 7605 Toplam Mesaj: 76