folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

Madde Bağımlılığı Hakkındaki Blogum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    Flagellumdei bunu yazdı

kullanmayan arkadaşlar soyle bırak boyle bırak , yok soyle baslatırlar sunu yaparlar diye tavsiye veriyorlar bende ona tutuluyorum.

tebrik ederim güzel olmuş blogun hocam

zorla güzellik olmaz kullan iç güzel kardeşim yarasın afiyet bal şeker olsun :)

www.youtube.com/watch?v=cM6v-43-1PU

Hacım bu ney ya.Allah yardımcısı olsun.Allah kimseyi böyle düşürmesin.

Bunlar hep metanfetamin. Şükür türkiyede yok denecek kadar az kullanımı, 

http://onedio.com/haber/15-fotografla-metamfetamin-gercegi-227139

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    CyberAngel bunu yazdı

Hacım bu ney ya.Allah yardımcısı olsun.Allah kimseyi böyle düşürmesin.

Savunuyor gibi olmak da istemiyorum ama bunu yapan uyuşturucu maddenin kendisi değil, ucuza pişirelim diye evde yapıp damara bir sürü toksik madde basmaları.. Enjekte ettikleri karışımdan uyuşturucu maddeyi çıkar kalanları bırak damara bas yine aynı şey olur. Karışımdan toksik maddeleri çıkar sadece uyuşturucu maddeyi bırak, çok etkili ve sağlam bir ağrı kesici olur.

@RotKerim

Hocam bu amfetamin türevi değil morfin türevi bir şey. Uyarıcı değil sakinleştirici. Epey farklı şeyler aslında..

@Mylitta

Hocam sitenin amacı çok güzel.. Sadece şunu söylemek istiyorum, şu "kullananlar nasıl anlaşılır" kısımları biraz kötü durumlara yol açabilecek kadar yuvarlak ve eksik olmuş şahsi fikrimce. Yani anne olsam çocuğumun extacy kullandığından şüphelenip o yazıyı okusam, çocuk alakası bile olmasa bir gün mutlu ertesi gün uykulu olsa şüphelebilirim. Bence biraz eksik kalmış, zan altında kalmaya çok müsait bir konu, bence o kısımları biraz geliştir.. Onun dışında teknik anlamda desteğe ihtiyacın olursa da lütfen haber et, bunların derslerini aldım..

izzmarit tarafından 23/May/14 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

amma çok walter white jesse pinkman varmış ya herkes esrar eroin gurusu kompedanıymış meğersem :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

takdir ettim gönüllü yapmandan dolayı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Lütfen narkotik maddeleri kullanıyorsanız da etrafınıza özendirmeyin. Belki esrar bünyeye zarar vermeyebilir. Şunu unutmamak gerekir Esrar bir geçiş uyuşturucusudur. Sizin yıllar boyu esrar kullanıp başka bir uyuşturucuya geçmeme sebebiniz sadece iradenizdir. İrade herkeste aynı şekilde işlemez. Aynı kuvvettede değildir. Hiç kimseyi hedef almadan yazdığınız "esrar masumdur" yazıları hiç istemeden birilerinin mahvolmasına sebep olabilir. İçimizdeki kimsenin böyle bir niyeti olmadığını biliyorum. Ancak düşünemediğiniz, anlattığım kısmıdır.

Edit : Arkadaşlar sizden bir ricam var. Tahribat.com'dan başka bir foruma üyeliğim yok. Bu projenin biraz daha yayılması için size ihtiyacım var. Donanımhaber forumu ve eksi,ulu,itu sozluklerine üyeliği olan kişilerden oralarda bu konuyu dillendirmesini istiyorum. Ek olarak bu işten manevi haz dışında bir çıkarım yok.

iyide iradesi olmayan mal adam, bak bunun zararı yok kafası az,bunun zararı çok kafası fena desende 2.yi seçer.Burada amaç özendirmek değil,olmayan şeye "nasıl var arkadaşım?" demek.Kaldı ki sen bunu kanıtlarsan,hem benim gibileri,hemde içmeyi düşünenleri yoldan çevirirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Çakmak gazını da ekle hocam akciğer hücrelerini 2-3 saniyelik dilimde nasıl yakıp kül ettiğini.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Kardeşim eline sağlık cok guzel bır sıte olmus bılgılendırı elımden geldıgınce paylasıp herkesın bılgılendırmeye calısacam devamı dılegıyle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

site iyi ama forumdan herkese cevap verme, yalan yok lisedeyken bizde her fırsatta söylerdik arkadaşlara olum esrar iyi ya geçen kovanın dibine vurduk sende olacaktın var ya falan gibisinden sonra her muhabbette esrarın zararı yok ya diye atılırdık, sonra baktım bi dışardan kendime ulan bi paket winstondan ucuz şeyi alıp bide neyin havasını yapmaya çalışıyorsun diye neyse millet liseli gibi hala esrar içtiğini göstermek için kıçını yırtıyor herkes ayrı bi dünya sanada kolay gelsin bu arada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

teşekkür ederim. her yorumunuz benim için bir yol taşıdır. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akıllı telefon dedigimiz aparatlara da madde bağımlılığı altında incelememiz yanlış olur mu?  Bakıyorum sokaklar moron dolu kaldırımda yürümek işkence olmaya başladı. Sen yolunda gidiyorsuna adam son anda farkediyor. Trafikte ters yöne gitmek gibi bir şey. Yoksa madde olarak tabii ki hemen herkes ağız burun veya damar yoluyla alınan uyusturucu maddeleri anlıyor. Bence buda bir madde bağımlılığı.

Toplam Hit: 7609 Toplam Mesaj: 76