folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

adamı götünden anlayan insanlıktan nasibini almamış boş insanlarsınız facebooktaki 17 yaşındaki çocuklar gibi davranmayın bu adam senelerin habercisi tv de yanlış şeyler söyleyecek kadar aptal mıydı sizce , hiç bir söylediği cümlede ne türkiyeyi kötülüyor ne pkk yı destekliyor sadece gerçekçi konuşuyor konuşmalarında öcalan'a da birileri gibi sayın falan demiyor terörist yada terörist başı diye kullanıyor o yüzden bu bağnazlıklarınızı bir yana bırakın her şeyi siktir edin adam ölmüş amk manyak mısınız siz , allah rahmet eylesin de istavroz çıkar fsm ye dua et git meditasyon yap dinin ne istiyorsa ölünün arkasından ne gerekiyorsa onu yap amk manyak mısınız siz

neyin kafasını yaşıyon amk. pkk destekcisi olsa bile çıkıp da ben pkkyı destekliyorum mu dicek güldürme.

öcalan bile yakalandığında Türkiye'yi seviyorum diye ağlıyodu amk.

17 yaşındaki face çocuğu sen oluyosun burda. lafını bil konuş.

senin güttüğün koyun kadar burda bir çok adamın sktiği çoban var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

adamı götünden anlayan insanlıktan nasibini almamış boş insanlarsınız facebooktaki 17 yaşındaki çocuklar gibi davranmayın bu adam senelerin habercisi tv de yanlış şeyler söyleyecek kadar aptal mıydı sizce , hiç bir söylediği cümlede ne türkiyeyi kötülüyor ne pkk yı destekliyor sadece gerçekçi konuşuyor konuşmalarında öcalan'a da birileri gibi sayın falan demiyor terörist yada terörist başı diye kullanıyor o yüzden bu bağnazlıklarınızı bir yana bırakın her şeyi siktir edin adam ölmüş amk manyak mısınız siz , allah rahmet eylesin de istavroz çıkar fsm ye dua et git meditasyon yap dinin ne istiyorsa ölünün arkasından ne gerekiyorsa onu yap amk manyak mısınız siz

neyin kafasını yaşıyon amk. pkk destekcisi olsa bile çıkıp da ben pkkyı destekliyorum mu dicek güldürme.

Yaptikları bu saatten sonra kendini bağlayacak. Söylenecep pek fazla şey yok, rahmeti gazabını gecen bir Allahımız var sevapları günahlarına kefalet olsun diyelim. Kimse TVde göründüğü gibi degildir bırakın küfürlesmeyi

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

haha bak lafı yine arka tarafından anladınız özellikle demişim tv de diye , yani bu adam ne olursa kim olursa olsun yılların verdiği tecrübe ile çıkıpta tv de bunu söylemez diyorum o yüzden boş videolarla gelmeyin diyorum ama nerdee , bu ülkede öcalana sayın diyen başbakan bile var hocam siz kimleri suçluyorsunuz he oradada dediğim gibi adam ölmüş la siz neyin derdindesiniz onu diyorum ben , birde söylemeden geçemedim çobanlarla sekse karşıyım mizahsen olarak ama tercih meselesi tabi tanıdığım bir kaç çoban var numarasını vereyim istersen?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    haha bak lafı yine arka tarafından anladınız özellikle demişim tv de diye , yani bu adam ne olursa kim olursa olsun yılların verdiği tecrübe ile çıkıpta tv de bunu söylemez diyorum o yüzden boş videolarla gelmeyin diyorum ama nerdee , bu ülkede öcalana sayın diyen başbakan bile var hocam siz kimleri suçluyorsunuz he oradada dediğim gibi adam ölmüş la siz neyin derdindesiniz onu diyorum ben , birde söylemeden geçemedim çobanlarla sekse karşıyım mizahsen olarak ama tercih meselesi tabi tanıdığım bir kaç çoban var numarasını vereyim istersen?

Sevgili mürit Lotus;beynin kaç Kb bilgi alıyo bilmiyorum da, eğer bir şahsa birşey söylemek istiyorsan ya ismini belirt ya da Pm at, aksi halde söylediklerin geneli ilgilendirir bu bir,

ikincisi benim kimseyi suçladığım yok mesajlarımı tekrardan bi oku!,

üçüncüsü ölüp ölmemesi de umrumda değil, tanımadığım bilmediğim bir adama da rahmet okumam, ha dediğim gibi de öldüğüne sevinmedim de zerre kadar umrumda da olmadı bilakis bugün kendi cenazemle ilgilendim,

dördüncüsü ve son olarak daha da kişiselleştirme buraya yazma bişey diyeceksen Pm at, o bahsettiğin çobanların numarasını da vermeyen .... olsun mu? büzüğün yiyosa nolarını bekliyorum lafı başka yerinden anlayan sevgili mürit.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

e e cık bu tartışmanın sonu yok bak hepimiz erkeğiz ya hani zorlama kimse erkekliğini bozmaz sonunda böyle delikanlı laflar tehditler falan ne yaparsan yap sonu gelmez hepimiz delikanlıyız ya 2.5 kilo taşak var ya o yüzden valla daha büzüğümün yemediği olaya rastlamadım ben sen sabaha konuşsanda içimde gram kıpırdama olmayacak neyse sonu yok bunun haydi iyi geceler ama söyleyeyim yau böyle sert erkek tavırları korkutmuyor kimseyi bilin onuda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

birde söyleyeyim joe senin moralin mi bozuk niye bana durduk yere tepki verdin amk ne mehmet ali birand a öfken var ne sevgin adama karşı nötrsün bende ölmüş adamın arkasından 2 video izleyip ana avrat sövenlere kızdım birşey yazdım niye bu kadar tepki verdin vallahi hala düşünüyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı
    abdullah öcalan, besar esad ve mehmet ali ağca
    gibi insanlarla röportaj yapmak vatan hainliği değil
    gazetecilik başarısıdır. güle güle MAB

"insan" olmanın anlamını kavrayamamış kişilere bırak gazeteciliği ölmüş birisinin arkasından nasıl konuşulup, düşünülceğini bile anlatamazsın. Mazallah müneccim kesilirler şıp diye biliverirler kimin ne olduğunu sanki 40 yıldır adamın yanındalarmış, her yazısını, haberini okurlarmış gibi.

Ayrıca;

SpectatorX bunu yazdı

Yaptikları bu saatten sonra kendini bağlayacak. Söylenecep pek fazla şey yok, rahmeti gazabını gecen bir Allahımız var sevapları günahlarına kefalet olsun diyelim. Kimse TVde göründüğü gibi degildir bırakın küfürlesmeyi

hislerime kısmen tercüman oldun hocam sağol. Allah rahmet eylesin sevenlerine sabır versin.

Ratbat tarafından 18/Oca/13 00:54 tarihinde düzenlenmiştir

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    harbi ufak beyinlisiniz kulaktan doğma bilgilerle bir üstadı harcıyorsunuz yazık

hocam herkez kulaktan dolma diyorda diyin bakiyim hele bi ne yapmış bu adam ? 

söyledikleri kabul edilemez birşey ama genede üzüldüm allah rahmet eylesin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla Kaliteli Programcı Olduğunu Düşünüyorum, Ne Derler Enkırmen İdi Sanırım... Gerçek Bir Enkırmendi...

Yaratıcı Kudret Ruhuna Güç Versin, Ve Gittiği Yol Işık Olsun... Taaa Vaad Edilmiş Cennet Topraklarına Kadar...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 9931 Toplam Mesaj: 100