folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Demir lady İngiltereyi batırmıştı. İngiliz ekonomisi Avrupalı eşdeğer ülkelerin gerisine düşmüştü ve tüm İngiliz markalrını Japonlar ve Amerikalılar satın aldılar. Triumph, MG ve bir çok marka alıcı bulamayıp, batılar. Merkel de Almanyayı batırıyor. Almanlar 0.5 bir kalkınmaya, dahada beteri olabilirdi diye seviniyorlar. Almanların Markaları Çin'e, Polonyaya, Brazilyaya kaçıyorlar. Tansu Çiller de Türkiyeyi batırmıştı. Bir de Mahatma Ghandi vardı, al aşağı ettiler.
    emrah20 tarafından 16/Eki/17 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Demir lady İngiltereyi batırmıştı. İngiliz ekonomisi Avrupalı eşdeğer ülkelerin gerisine düşmüştü ve tüm İngiliz markalrını Japonlar ve Amerikalılar satın aldılar. Triumph, MG ve bir çok marka alıcı bulamayıp, batılar. Merkel de Almanyayı batırıyor. Almanlar 0.5 bir kalkınmaya, dahada beteri olabilirsi diye seviniyorlar. Almanların Markaları Çin'e, Polonyaya, Brazilyaya kaçıyorlar. Tansu Çiller de Türkiyeyi batırmıştı. Bir de Mahatma Ghandi vardı, al aşağı ettiler.

Senin kafa çorba olmuş 

AB şuan hala ayaktaysa Demir LAdy Merkel sayesinde ayakta ve Almanya her sene 250 milyar Euro cari fazla veren bi ülke ne diyon sen allasen

Mahatma Ghandi de kadın değil erkek zaten .)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Pardon İndira Ghandi demek istemiştim. Ekonomik büyüme ile Cari dengeler farklı şeyler. Bir de Hürrem sultan vardı, Osmalının batışını hazırlayan. Bu gün İngilterenin AB den ayrılmak istemesinin nedenide, Demir Lady'nin başarısızlıklarından AB'yi sorumlu tutmalarından. Batmaya başlayan tüm topluluklar, yeni risklere girmekten korkarlar ve kendilerini batırana sımsıkı sarılırlar. Bilinen İngiliz Markalarını bir araştır bakalım asıl sahiplilikleri kimlerin üstüne. Büyük alman şirketlerini de araştırabilirsin, hangi ülkelerde üretim yapıyorlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Bir de şunu ekleyeyim. Şimdiye kadar en az yarım düzine zamanında popüler olan kişi akp ve chp den ayrılmış ve parti kurmuşlardı ve onların partileri hakkında da ana partilerini zorlayacağı söylenmişti. Şimdi kimse o partileri de, o kişileri de hatırlamıyor. Çünkü bu ülkede kimse yerleşik partilerin dışında partiye oy vermez ve Tansu çiller'den sonra bir bayan lidere asla oy vermezler. Sizler de vermeyeceksiniz, bundan eminim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

ben erdoğan rejiminin seçimle gitmeyeceğini düşünenlerdenim.

bence demokratik yöntemler: parti kurma, seçim vs hepsi hikaye. erdoğan istemedikçe iktidardan gitmez. bunu temin edecek bürokrasiyi 15 senede elde etti ve bu bürokrasinin icraatlarından birini 16 nisan akşamı gördük.

2019 seciminin 16 nisan referandumdan farklı olacagını kim garanti edebilir?

Fdumanli tarafından 16/Eki/17 14:06 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı

ben erdoğan rejiminin seçimle gitmeyeceğini düşünenlerdenim.

bence demokratik yöntemler: parti kurma, seçim vs hepsi hikaye. erdoğan istemedikçe iktidardan gitmez. bunu temin edecek bürokrasiyi 15 senede elde etti ve bu bürokrasinin icraatlarından birini 16 nisan akşamı gördük.

2019 seciminin 16 nisan referandumdan farklı olacagını kim garanti edebilir?

+

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    İhtilal mı yapalım, devrim mi yapalım, Suikast mı düzenleyelim ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

iç işleri bakanlığı yapmış o dönemi iyi incelenmeli 

dyp akparti mhp en son parti kuracam demiş  iyi dolaşmış

bide parti kuruyorum demek kolay paranın kaynağı neresi bi bakmak lazım

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

şu fetö hakkında olumlu şeyler söylediği kaynağı bi zahmet burada paylaşabilirmisiniz? ben genelde "15 sinden sonra herşey değişecek" dediği video buluyorum sadece? e oda zaten 15 inden sonra dediği 15 mayıs mhp kongresinden bahsediyor. bilmeyecek anlamayacak adam bu ülkede yaşamasın, gündemi dahi takip edemeyip birde yanılgıya düşürülüyorsa, kendi kafasına dayasın silahı çeksin aynı şey. şu meral akşenerin fetöcü olduğuna dair sağlam kanıtlarınızı buraya atarsanız seviniriz. öyle youtubede ki yardakçı yalamasyon takımının fetöcüler gibi kesip biçtiği videolarla gelmeyin buraya. 

https://www.youtube.com/watch?v=VtvhTQQvMiE

yahu gözünü seveyim vakti zamanında türkçe olimpiyatlarına devlet erkanı bile katıldı konuşma yaptı. en başta Tayyip destek verdi taçlandırıp onurlandırdı adamları. 17-25 aralık 2012 dönüm noktası değil mi? bu tarihten öncesine kimse ses çıkarmıyor çünkü kendileri hükümetinden tutunda gençlik oluşumuna kadar destek verdiler.. bana bu tarihten sonra yapılmış videolarla gelin. 2008 yılındaki videolarla gelmeyin. bu video akşener için destek niteliği taşıyorsa Tayyip amcanın yaptığı ne niteliği taşıyor acaba.

Arkadaşım sen şakamısın ? Tayyibi savunan kim , gelmiş bana tayyibciymişim gibi cevap veriyorsun. başta yazdıklarımı okumadın mı ? Benden tayyibe oy çıkmaz. Keşke bu kadının geçmişi temiz olsaydıda buna oy verseydik tarzında söylemim oldu ama bu videolar benimde kafamı karıştırıyor.O yüzden bu senede oy kullanmıcam . Sanmıyorum ama eğer bu sene aday olursa , tek oy vericeğim Osman pamukoğludur. Barajı geçemiceğini bilsemde bassarım. 

Seminerist tarafından 16/Eki/17 21:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

bence meral ablanın oy potansiyeli hayli fazla.

merkeze daha yaklaşırlarsa soldan bir kaç isimle iktidara çıkma ihtimali dahi var.

rte sürekli teşkilatlarına metal yorgunluğu var diyor çünkü kendi çevrelerinde adam kalmadı. yeni kan ihtiyaçı var bunu sağlayamıyor. muhtar toplantısı filan hepsi yeni birilerini yaklaştırma ve teşkilatlarına adam toplama şekli.

bu yüzden mhp den adam devşirme yapmaya mhp tabanından kendine adam çekmeye çalışıyor. çünkü kendi kadrosunun yarısına güvenmiyor. bu yarısıda ekonomik nedenler, siyasi nedenler vs vs nedenler dolayı birbirlerinin ayaklarına dolaşmıyorlar.

diğer parti kurucam ayrılıyorum diyenlerin başarısızlığın sebebi, hepsinde karşısında ne olduğunu anlayamaması. meral abla burada ayrılıyor. erkan mumcu, abdültafi şener vs .... hepsi bi gazla başladı ama sonraları malum.

meral abla karşısında kimlerin olduğunu, nereden saldıracaklarını, ne yapacaklarını az çok biliyor ona göre davranıyor.

kadrosuda sağlam. o yüzden meral abla seçimlerde ciddi bir oy potansiyeli var.

boş
Toplam Hit: 29073 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti