folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Maklube ile parti logosunu bağdaştıranlar yıllardır salatalık yerine YARRRAK yediler ozaman afiyet olsun diyorum...

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Maklube ile parti logosunu bağdaştıranlar yıllardır salatalık yerine YARRRAK yediler ozaman afiyet olsun diyorum...

kurduğu iki kelimeden birinde küfür etmeden duramayan arkadaşlar, ettiğiniz küfür sadece tahribat'ın kalitesini düşürüyor. Küfürü hak eden çok insan var, ben oları  allaha havale ediyorum, sizde öyle yapın.

Edit. @ilteris söylemini gereksiz yere üzerime almışım.

MuTReFT tarafından 25/Eki/17 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

@ilteris gülümse ADAM olamayanlar listesinde yerini aldın.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

kurduğu iki kelimeden birinde küfür etmeden duramayan insan müsfettelerinin zoruna gitmiş anlaşılan. O Y...... kimin yediğini bilmem, hiç yiyenlerle hiç muhattap olmadım, mevzuyu bildiğine göre seninde Y..... yemişliğin var demek ki.

Hocam dikkat ettiysen senin mesajından alıntı yapmadım. Sen o resmi görüp hoşuna gitmiş olabilir. " iyiymiş  " yazarken ne düşündüğünü de bilemem . Bu yüzden alıntı yapmadım. Ha sana sallayacak fikiryesem zaten çekinmem alıntı yapar öyle yazarım. Vel hasıl kelam boşuna kendi kendine triplere girmişsin. O maklube ile logoyu osmanmıdır nedir çomarın yeki (senin üstündeki yorumda linki var) paylaşmış twitterda. Benim kastım o idi. Ha sen de akpeli bir zihhniyette isen senin için de geçirlidir o da ayrı bir mevzu ! Fetö sevicilerine lafımızı esirgemeyiz. Bugün temiz insanlara bok atan nekadar insan müsveddesi varsa alayı fetöcüdür açık net alenen ! 

2 kelimemden birisi allah olup da yaptığım işler şerefsizlik olacağına 2 lafımdan 2 sinin küfür olmasını yeğlerim. Benim zoruma giden fetöcü orospu evlatlarının dışarda olup masum insanların içerde olmasıdır ki temmuz 2016 dan beri ceza evlerinde doğan agyrı meşru çocukların haddi hesabı yok. Götünüzzü sıcak koltuktan ayırmadan düşünmeye alışmışsınız.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Cikar agzindakini. Ne dedigin anlasilmiyor. Bize adamlik dersi verecegine yalamaya devam et sen. Serefimizle, onurumuzla, buradayiz biz hep. Örnek alabilirsin bu degerleri bizden. Ama sizi de zamani gelince kirlenmis pecete gibi atacaklar kenara, yenileri gelecek yerinize.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

geldi gene ...... :D senide OC listesine aldim ben yaziyormuyum. over clocklu murid :E . senin gibiler birilerine yaranmak icin yiyemiyeceginiz bok yok. bu arada  bu arkadaslarla ayni listede olmak bana gurur verir.olm seni kim z..kine takiyor lan kendi kendibne triplere giriyon. konuda postum bile yoktu sayende oldu. ruh hastasisin lan. gecen konuda eline yuzune verdik adminlere aglamisin hemen. cevap  veremedin got oldun yerde agla anca.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Bu kara liste nedir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

Bu kara liste nedir

Profildeki Uyuz oluyorum butonuna tıklayınca çıkması muhtemel kısım olduğunu düşünüyorum :) Kriptocular kullanııyordur genelde :D 

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MuTReFT bunu yazdı

Gurur duydum! Listeye ekleyecegin diger dostlarimi pmle ileteyim bir ara, piril piril beynini yorma mazallah alev alirsin.

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Aslında ilk bakışta çok saçma geldi bana. İYİ parti mi agshahahs diyerek güldüm ama fonetik açıdan etkili bir isim bulmuşlar. Telaffuzu rahat ve pürüzsüz, bilinçaltında uyandırdığı etki dikkat çekici. Vatanım, Sakaryam, Bayrağım, Davam, Ülküm, Hareketim vs yahut Adalet, Dost, Emek, Kardeş, Düzen, Halk vs ifadeleri yok  ve sağa-sola kolayca çekilecek bir yapı arzetmiyor. Bu açıdan kapsayıcı ve alışılmışın dışında. Amblemde yine güneş ve gökyüzü sembolleştirmesi ile kapsayıcılık, çoğulculuk telkin ediyor.

Fakat ne zaman ki televizyon programları ve mitinglerde tartışmalı konulara gelinir ve sağ ve solun ayrıştığı konularda mırın kırınlar başlar o zaman seçmenin tercihinde ismin etkisi azalır. Toplumsal gerçekler başlar.

Ekleme : İşin karşı propaganda boyutunu unutmuşum. "Yahu ne iyisi, berbat bunlar berbaaaattt" gibi karşı vuruşlar ve kitle bilincinde kolayca yer edecek söylemlere oldukça açık bir isim olmuş.

literatur tarafından 25/Eki/17 12:56 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 28867 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti