folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erblood bunu yazdı

meral akşener aşağıda konuşmada ne demek istediğini açıklamazsa benden oy alamaz.

(instagram üzerinden sordum ancak cevap yok)

https://www.youtube.com/watch?v=Xvg9qkQpc1U

15 Mayıs'taki MHP kongresinden bahsediyor. İnternette her gördüğünüze inanmayın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Asıl Türk düşmanı olan Meral Akşener'dir. Devlet Bahçeli gerçek bir siyasetçidir ve Milliyetçi Hareket Partisi Türkçü bir parti değildir. Türk İslam ülküsü, Türkçülük ile neredeyse zıt bir kavramdır. 

Sen de haklısın Atatürk e her türlü hakareti edip, Ne mutlu Türküm diyeneden rahatsız olanlara koltuk çıkmak gerçek siyaset oluyor.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siziii giidi fedöcüler sitemizi karıştırdınızzz tüüü sizeee

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    erblood bunu yazdı

meral akşener aşağıda konuşmada ne demek istediğini açıklamazsa benden oy alamaz.

15 Mayıs'taki MHP kongresinden bahsediyor. İnternette her gördüğünüze inanmayın.

neye inanayım usta kendi sesi ile yaptığı konuşma. birgün çıkıpta böyle bir konuşma yoktur diye yalanladımı?yada ben böyle böyle demek istemiştim dedimi?

ben görmedim ve duymadım.

ne düşünmemi,z gerekiyor o zaman.biri açıklarsa çok sevinirim. 

erblood tarafından 14/Eki/17 19:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erblood bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    erblood bunu yazdı

neye inanayım usta kendi sesi ile yaptığı konuşma. birgün çıkıpta böyle bir konuşma yoktur diye yalanladımı?yada ben böyle böyle demek istemiştim dedimi?

ben görmedim ve duymadım.

ne düşünmemi,z gerekiyor o zaman.biri açıklarsa çok sevinirim. 

Trollün teki konuşmasından bir bölümü kesip çamura atma amaçlı başlık atıp YouTube'a yüklemiş. Daha önce yazdığımı tekrar söylüyorum. Kadın orada 15 Mayıs'taki parti kongresinden bahsediyor. 

https://twitter.com/meral_aksener/status/731131583051272192/photo/1

Ek olarak siyasilerin sosyal medya hesaplarını kendilerinin kullandığını sanıyorsan yanılıyorsun. Melih Gökçek hariç tabi.

mkyb tarafından 14/Eki/17 19:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Yıllarca MHP'ye gönül ve emek vermiş, 7 sülalesi milliyetçi olan bir adam olarak bahçeli'nin gemisinin artık bizim rotamızdan çıktığını net olarak görüyorum.

Ümmetçilikle, arap götü yalamayla Türkçülük kavramını ezip geçmiş bahçeli. 

Meral Akşener'i aktif olarak destekleyeceğim.

Türk'lük için MHP'den, AKP'den medet umuyorsanız bir kere daha düşünün.

Asıl Türk düşmanı olan Meral Akşener'dir. Devlet Bahçeli gerçek bir siyasetçidir ve Milliyetçi Hareket Partisi Türkçü bir parti değildir. Türk İslam ülküsü, Türkçülük ile neredeyse zıt bir kavramdır. 

ahahaha devlet bahçeli siyasetçiymiş... Kesin sen  bahçeli gibi düşünüp akp ye oy da vermişsindir. Zaten bahçeli gibi bir boktan haberi olmayan sadece ona buna neden deyip kaale alınmayan bir bunağı baş tacı yaparak ülkenin amına en çok siz koydunuz. Ülkücüyüm len mq Turan len mq hilal bıyık len mq bahçeli en iyi len mq bahçeliye tuzak kuruyorlar len mq ... Bir bitin yav mümkünse. Yıllardır partinin başında ne yapabildi ? chp yi bile geçemedi bırak iktidarlığı. Sırf bahçeli yüzünden mhp ye oy vermeyen milyonlar var. Siz onun götünü kaldırarak partinin ağzına sıçmasına yardım ediyorsunuz.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Bu kadına oy vericektim ama eskiden fetö hakkında olumlu şeyler söylemiş , bahçeliye inat oy atmak istiyorum fakat vermicem.İşin ucunda fetö var, oç her taşın altından çıkıyor :) Şimdi düşünüyorum olaya bu açıdan baktığımız zamanda bugün bekir bozdağ ın , melih gökçeğin ve birsürü eski fetöcü-akpli vekilin hala akp de büyük rol aldığını görüyoruz.Mantıklı olarak düşünürsek meral fetöcüyse akp fetönün babasıdır. Kim ne belli değil aq , son 3 seçimlerde oy vermedim bu senede vermicem gibi .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

şu fetö hakkında olumlu şeyler söylediği kaynağı bi zahmet burada paylaşabilirmisiniz? ben genelde "15 sinden sonra herşey değişecek" dediği video buluyorum sadece? e oda zaten 15 inden sonra dediği 15 mayıs mhp kongresinden bahsediyor. bilmeyecek anlamayacak adam bu ülkede yaşamasın, gündemi dahi takip edemeyip birde yanılgıya düşürülüyorsa, kendi kafasına dayasın silahı çeksin aynı şey. şu meral akşenerin fetöcü olduğuna dair sağlam kanıtlarınızı buraya atarsanız seviniriz. öyle youtubede ki yardakçı yalamasyon takımının fetöcüler gibi kesip biçtiği videolarla gelmeyin buraya. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Aynı satfdaki devam eden videoları izle. (ben bir sonrakini izledim sadece.)

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

1-->Akşenerin fetöcü olmadığına lafım :  Meral Akşener fötöcü bir kaltak ise neden  hala içeride deil ? Hadi amın feryatlarının içeri almadığı kimse kalmadı onu da alsınlar hadi? niye büzükleri yemiyor mu?

2--> Akşenerin fetöcü olduguna lafım : Zaten baş fetöcü sırık ve amk oğulları dışarda bozdağ dışarda şu bu o dışarda yani gerçek fetöcüler dışarıda ülke yönetiyorlar(öyle sanıyorlar) evet hepsi dışarda akşener de dışarda ozaman o da fetöcü bahçeli bunagı da fetöcü dışarda kim varsa gerçek fetöcüdür?

next next next install
Toplam Hit: 29071 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti