folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Meral Akşener'in Kuracağı Yeni Parti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Hayır, adamın adamlığını yapmadım çok şükür. Ben ülkeme, Türklüğe hizmet ettim ve etmeye devam ediyorum.

Bunu da arap götü yalayanlarla bağımı kopararak yaptım ki nasiplenemesinler.

Hahaha, ne oldu da ayrıldıysan diyor ya.

Diyorum işte, adamlar arap götü yalıyor, ümmetçi komple. Milliyetçilikle alakaları kalmamış.

At gözlüklerinizi çıkarmanız dileğiyle.

İslam a böyle hakaret edemezsin...

İnşallah bu hakaret yanlışından geri dönersin...

islam ile araplık çok farklı şeyler. Araplar bir millet bir ırk islam ise bir din. Aynı segmentte bile değiller. Arabın götünü yalamak islama hakaret ise arap sikmek ne oluyor ? diye sormadan edemeyecem. Arabın amı götü kutsal  mı? Bu kavramlar neden birbirine karıştırılıyor ? Arabın amına koyayım zaten araplar dünyayı sikiyor ! Arapların ırkından olanlar heryerde zulüm görürken mesela arabistanın neden umrunda değil? Ya da ne bileyim hani islam birliği beraberliği emrederken mk arapları neden sürekli benciller? neden israfın 3 boyutlu halini yapıyor arablar?  Arapların çarpılması lazım!

Not: Şükür müslümanım fakat arapları gözde büyütecek durum yok...

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sağı bölecekken solu böldü gibi düşünenler yanılıyorsunuz chp millet vekillerinin solcuların geçmesinin bir sistematik plan oldugunu anlayacaksınız

talimatla geçiyorlar sonuç olarak bu partıyle chp ılerleyen donemlerde tek baskan adayı cıkaracak amaç yenı kurulan partıyı daha da guclendırmek

vatan severlerın opartısıymıs amk kurulanların hıc bırı vatanı satmak ıcın kuruyoruz demıyo zaten :) partı kurulsun 2018 gelsin merak aksener bombaları patlasın göreceğiz ozaman kimmiş neymiş

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

sağı bölecekken solu böldü gibi düşünenler yanılıyorsunuz chp millet vekillerinin solcuların geçmesinin bir sistematik plan oldugunu anlayacaksınız

talimatla geçiyorlar sonuç olarak bu partıyle chp ılerleyen donemlerde tek baskan adayı cıkaracak amaç yenı kurulan partıyı daha da guclendırmek

vatan severlerın opartısıymıs amk kurulanların hıc bırı vatanı satmak ıcın kuruyoruz demıyo zaten :) partı kurulsun 2018 gelsin merak aksener bombaları patlasın göreceğiz ozaman kimmiş neymiş

Müftülere nikah kıyma yetkisi verilirken chpli vekillerin hiç birisi ret oyu için orada değildi. Chp de satılmış. Komple hemde.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Müftülere nikah kıyma yetkisi verilirken chpli vekillerin hiç birisi ret oyu için orada değildi. Chp de satılmış. Komple hemde.

Meclis tamamen kumpas zaten türk milleti için

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

konuyu okumadım ama bu gün kk nin konuşmasından sonra oyumu bu kadına verecem. yoksa ülkede bi bokun değişeceği yok. bu kadın bişi değiştirebilir mi? bilmiyorum fakat mevcut kişilerle çokta bişi olmayacağı kesin.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İYİ PARTİ

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Bir sey soracagim, 80 yildir siyasette olan bir kadindan ne gibi bir devrim bekliyorsunuz? Kafasi bassaydi ya da yuce bir insan olsaydi zaten simdiye kadar coktan basa gecmisti. Basa gecmeyi biraktim hadi, super fikirleri ve cozumleri vardi memleket icin ama lafini mi dinletemedi acaba?

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Partinin logusunu paylaştı kuruculardan biri.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Partinin logusunu paylaştı kuruculardan biri.

Partiler mezarligina simdiden aday

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Abi bu logo nedir ya : ) Tbt de merali destekleyen grafiker varsa , bir tane logo yapıp yollasın şunlara :D

Toplam Hit: 29079 Toplam Mesaj: 279
siyaset türkiye meral akşener yeni parti