folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Evet hocalar araştırdım genelde övgüyle bahsediliyor bu oyunda tam olarak amaç nedir taktikleri nedir oynayanlar varsa biraz bilgi verirse sevinirim.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Ben yaklaşık 1 senedir oynuyorum. Daha önce gördün mü bilmiyorum ama bir ev bir kale istediğin bir dünya yaratabilirsin.

Edit: Ayrıca nasıl unuttum bilmiyorum ama Redstoneları kullanarak mantık kapılarla birlikte bir hesap makinesi yapabilirsin şimdi video eklerim bir kaç tane.

http://www.youtube.com/watch?v=KgY7IpZtVNY&feature=relmfu

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

hypnot1c bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben yaklaşık 1 senedir oynuyorum. Daha önce gördün mü bilmiyorum ama bir ev bir kale istediğin bir dünya yaratabilirsin.

Edit: Ayrıca nasıl unuttum bilmiyorum ama Redstoneları kullanarak mantık kapılarla birlikte bir hesap makinesi yapabilirsin şimdi video eklerim bir kaç tane.

zevkli mi hocam ? hamachiden falan oynanabliyomu ?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Şiddetle tavsiye ederim. Hayattan kopma ama :) Oyunda kısaca hayatta kalmaya çalışıyorsun. Hiçbir şey ile başlıyorsun ağaçtan odun, odundan tahta, kazma, kürek, balta, altın, elmas, kek, pasta derken elektronik devre bile yapabiliyorsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

hypnot1c bunu yazdı:

zevkli mi hocam ? hamachiden falan oynanabliyomu ?

zevkli hocam ayarlamalarla hamachi den oyanayabilirsin hatta bu oyunu kızlarlada oyanayabilirsin. Sevgilinle felan zaman geçirmek için iyi bir oyun evinizi felan yaparsın :) 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

95.0.216.254

serverimize bekleriz. Whitelist kaydı için bana pm atman yeterli.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

mesela bunu ben kendi ellerimle yasptım yarım günümü almıştı :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

oo süper oyun

bi ara konusu acıldi bi server da biraz takıldık sonra dağıldı ekip

bi ay önce filan paso oynuyodum hayattan kopmuştum diyebilirim :P

iyi hatırlattın şu sıralar kaldıgım yerde devam edeyim :F

hypnot1c

hocam harita için kullandıgın eklenti ne ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:

95.0.216.254

Ben atmıştım ama cevap alamadım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

O resim 1.5.2 üzerinden oynarken çekmiştim. O zamanlar zan's minimap diye bir eklenti kurmuştum. Minecraft ın formunda araştırırsan sanırsam 1.7 için bulabilirsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

oksijen bunu yazdı:

95.0.216.254

Ben atmıştım ama cevap alamadım.

hocam kusura bakam bir ara internet problemliydi aradan kaçmış bir kez daha istediğin nicki pm atarsan listeye direk ekliyorum.

Toplam Hit: 18101 Toplam Mesaj: 97