folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

dede bunu yazdı:
    -----------------------------

60 mb ye ne kadar iyi olabilir bi oyun iniyo bakıcaz :))

hocam bende aynı senin gibi düşünüyodum :D hastası oldum çok psikopat bişey dubleks ev falan yaptık abimle gece 2 ye kadar uğraştık.

Bide şu yemek olayı ile ilgili taktik varsa çok makbule geçer ya açlıktan nefesimiz kokuyo :D

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Başına eve bir kat daha çıkayım diye oturuyorsunuz evi bırak site kuruyorsunuz:D Öyle 5-10 dk takılayım zaman geçireyim denilebilecek bir oyun değil birşeyler yaparken devamlı aklınıza başka fikirler geliyor onuda yapayım bunuda yapayım derken saatler geçiyor başında.

İlk yüklediğimde dağın içine oyup mağaramsı bir ev yapmıştım.Yanımdan şelale filan akıyordu mekan güzeldi:DSonra etrafı araştırırken kayboldu oyun gününe göre 4-5 gün sokaklarda sabahladım gece olana kadar evi arıyordum gece oluncada ilk bulduğum yere ufak bir klube yapıp yatıyodum evimi bulduğumda baya bir sevinmiştim evim evim güzel evim dedim bir oh çektim:)

Adamlar saray yapıyo bense mağara için seviniyorum valla gözümüz malda mülkte değil 4 tarafı çevirili olsun yeter:)

En son zorluğu peaceful yapıp olduğum yerden aşağı kazarak diamond, gold filan çıkarıyordum ne olduysa bıraktım oyunu düzgün bir server açılırsa multiplayer takılabiliriz.Yabancılar saraylar filan herşeyi yapmışlar bizde kendi tarihi yerlerimizi stadyumlarımızı camilerimizi filan yapalım işte birşeyler:)

Oyunu bırakmadan önce bir servvera girmiştim gece 4 yada 5 di 1kişiv ardı serverda adam sevindi biri geldi diye daha ben oyuna yeni başlamıştım kutularla adımı filan yazmaya çalışıyorum adam dedi stadyum yapıyorum bitsin birlikte birşeyler yapalım:) 5 dk takıldım sonra adamalartın yaptığı devasa yapıtlardan korkup çıktım:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

süper oyundu abi ya :|

hadi yine hepberaber takılalım bi serverda.

gaza geldim istanbulu yapcam laaaan :D

binaları çeşit çeşit yaparız. cobbestonelu, tuğlalı, ahşap evler, sandstone dan yaparız sarı evlerımız olur. yolları cabbastone yaparız. hatta ray döşeyip tram... ananı!!! yerin altından metro yaparım ben offfff. yenikapıdan bi koyarım hoop aksaraya ordan taksime cıkarz. hobaaa feci gaza geldim ben. nerde benim pickaxe'ım :D

@raamlis

hocam ev duruyosa caps etsana. F2 miydi neydi ss alma kısayolu.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Dün gece 5 e kadar kazdım ortalığı bi kule yaptım ucu bucağı gorunmuyor bulutları aştım :)) 

Si vis pacem para bellum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Oyun gerçekten de harika olmuş. 2 gün kalkamadım başından , bi baktım p.tesi olmuş :D

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

nereden nasıl oynuyoruz laaa

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Oksijene sesleniyorum 1.8 sunucu istiyoruz :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

binaları çeşit çeşit yaparız. cobbestonelu, tuğlalı, ahşap evler, sandstone dan yaparız sarı evlerımız olur. yolları cabbastone yaparız. hatta ray döşeyip tram... ananı!!! yerin altından metro yaparım ben offfff. yenikapıdan bi koyarım hoop aksaraya ordan taksime cıkarz. hobaaa feci gaza geldim ben. nerde benim pickaxe'ım :D

@raamlis

Serverda yüz yüze görüşmediklerinle oynarsan oyundan zevk alamıyabilirsin. Oyunun multide oynarken en büyük sorunlarından biri bu bence. Bir yapıt veya bir devre gibi birşey yaptığında oyuncular seni görürdüğünde ne yapıyor diye merak edebilir ve incelemek isteyebilir. Yalnız bu oyunculardan iyi bilmeyen ya da sırf zevk diye sagi solu bozan insanlar olma ihtimali çok yüksek. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığın bir şeye zarar verebiliyor ve en önemlisi değerli itemlerin saklayacağın bir yer yok. Chest e koyup chest i saklasan bile birisi bulduğunda yine kaybedersin itemlerini. Gerçi bazı modlar eklenerek bu olay aşılmaya çalışılmış ama yinede bir yere kadar. Çıkıpıta şu kullanıcı şunları şunları yaptı desen bile suçladığın kişi ben yapmadım diye diretirse kanıtlıyacağın bir şey yok. Admin bile bunu kanıtlıyamaz ya da denetleyemez. Bu da çok sinir bozucu.

note: Tahribatta zaten biri konu açmıştı minecraft server açıldı diye. ilk açıldığı zamanlar girmiştim admin istediklerine item dağıtıyordu istediklerine vermiyor gibi durumlar oluyordu. Şimdi ne durumda bilmiyorum.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

Oksijene sesleniyorum 1.8 sunucu istiyoruz :)

crackli server kurulumu bul 15 dakkada açalım.;) bizde istiyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hypnot1c bunu yazdı:

SyspioniC bunu yazdı:

@raamlis

Serverda yüz yüze görüşmediklerinle oynarsan oyundan zevk alamıyabilirsin. Oyunun multide oynarken en büyük sorunlarından biri bu bence. Bir yapıt veya bir devre gibi birşey yaptığında oyuncular seni görürdüğünde ne yapıyor diye merak edebilir ve incelemek isteyebilir. Yalnız bu oyunculardan iyi bilmeyen ya da sırf zevk diye sagi solu bozan insanlar olma ihtimali çok yüksek. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığın bir şeye zarar verebiliyor ve en önemlisi değerli itemlerin saklayacağın bir yer yok. Chest e koyup chest i saklasan bile birisi bulduğunda yine kaybedersin itemlerini. Gerçi bazı modlar eklenerek bu olay aşılmaya çalışılmış ama yinede bir yere kadar. Çıkıpıta şu kullanıcı şunları şunları yaptı desen bile suçladığın kişi ben yapmadım diye diretirse kanıtlıyacağın bir şey yok. Admin bile bunu kanıtlıyamaz ya da denetleyemez. Bu da çok sinir bozucu.

note: Tahribatta zaten biri konu açmıştı minecraft server açıldı diye. ilk açıldığı zamanlar girmiştim admin istediklerine item dağıtıyordu istediklerine vermiyor gibi durumlar oluyordu. Şimdi ne durumda bilmiyorum.

serverde kullanıcı haklarını korumak için yapılan binaların yıkılmasını engelleyen eklentiler mevcut yapılan bir binayı yapan kullanıcı dışında yanlızca adminler yıkabilir adminlerde özenle seçilmiş saygılı insanlardır.

Toplam Hit: 18099 Toplam Mesaj: 97