folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

Minecraft Nasıl Bir Oyundur Tavsiye Eder Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

gecici olarak hamachiden oynuyoruz bayagi hamachi agi mevcuttur. 1 hafta icinde dedicated servere tasiyacagiz serveri. server yeni oldugu icin cok buyuk yapilar yok ve herkes sifirdan emegiyle basliyor whitelist vb. seyler yok su anda zaten az kisiyiz. pm atarsan iletisim adresi vereyim oradan etkilesim kuralim..

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

sağolun müritler biraz single player oynayıp alışayım sonra multiye geçiş yapayım :D biraz karışık bir oyuna benziyor bakalm hayırlısı.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

yararlı olabilecek bir link.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir ve bunuda bir admin görsün ve farketsin ve ab ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Geçen gün tekrar indirip dokuz saat kesintisiz oynadıktan sonra "ne yapıyorum ben" diye yerimden kalkıp oyunu sildim. Ha zamanınız bolsa şiddetle tavsiye ederim, zombie apocalypse için kendime kule hazırlamıştım 6 katlı. :D

Her neyse serverı kurduğunuzda gelirim ben de.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

download linki var mı peki ? 14 euro diyordu sitesinde

Damnant quod non intelligunt...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

SinusX bunu yazdı:
    -----------------------------

download linki var mı peki ? 14 euro diyordu sitesinde

http://www.kat.ph/pc-minecraft-fullversion-exeelite-t4858120.html ben bunu indirdim hoca. Boyuta  bakma gayet iyi çalışıyor.

Edit: ss aldım tekrar indirip, şöyle göstereyim;

http://i54.tinypic.com/29wpzqq.png

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Mantığını hiç anlamadım :/ dümdüz koşucam mı bunda amaç nedir :)) bide ölünce bütün herşeyimi alıp en baştan başlattı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

SinusX bunu yazdı:

Mantığını hiç anlamadım :/ dümdüz koşucam mı bunda amaç nedir :)) bide ölünce bütün herşeyimi alıp en baştan başlattı :)

Neden koşuyorsun hoca etrafındaki herşeye vurarak toplayabilirsin, tıklayarak beklemen lazım bırakırsan hiç hasar almamış haline geri döner. Bir de oyunun ayarlarından 'peaceful' yaparsan zorluğu etrafta garip yaratıklar olmaz, öldüğün yere gidersen topladığın eşyaları geri alabilirsin. Suya girmemeye çalış, kontrolü çok zor sinir ediyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

NigraSilva bunu yazdı:

SinusX bunu yazdı:

Neden koşuyorsun hoca etrafındaki herşeye vurarak toplayabilirsin, tıklayarak beklemen lazım bırakırsan hiç hasar almamış haline geri döner. Bir de oyunun ayarlarından 'peaceful' yaparsan zorluğu etrafta garip yaratıklar olmaz, öldüğün yere gidersen topladığın eşyaları geri alabilirsin. Suya girmemeye çalış, kontrolü çok zor sinir ediyor.

Topladım zaten taş toprak vs vardı bi sürü ölünce başa attı :D şimdi amaç çevremedeki herşeyi toplayıp yeni bi dünya mı yapmak ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

SinusX bunu yazdı:

Topladım zaten taş toprak vs vardı bi sürü ölünce başa attı :D şimdi amaç çevremedeki herşeyi toplayıp yeni bi dünya mı yapmak

Bir nevi öyle, eşyaları toplayıp sonra 1-2-3-4 tuşlarıyla seçebilirsin ya da 'E' tuşuna basıp oradan sırasını ayarladıktan sonra bu işlemi yapabilirsin. En alttaki bar elinde taşıdıklarını gösterir. Eşyayı seçtikten sonra istediğin kareye gelip sağ tıklarsan onu oraya yerleştirir. Önce kendine güvenli bir yer yapıp (kapısı ve yatağı olan) sonra zorluk seviyesini değiştirirsen iyi olur, ilk başlarda çok canımı sıkıyordu basit bir oyun sanıp en zor ayarda oynamaya kalkmıştım. :D

Kendini dünyanı yapmak bir nevi (-ya da ben bu amaçla kullanıyorum), güzel stres atılıyor.

Toplam Hit: 16543 Toplam Mesaj: 97