folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Muhteşem Yüzyıl‘A Saldırı.

Muhteşem Yüzyıl‘A Saldırı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------
    IRET bunu yazdı:

Ne çok hoşgörüsüz yobaz varmış görmüş oluyoruz ;)

senin soyuna sopuna şehvet düşkünü denmesine fikir özgürlüğü diyorsan ben gericiliğimle gurur duyarım. haremden çıkmayan padişahmı dünyaya korku saldı?

herşeye at gözlüğüyle bakmayın hocam bi türk dizinde aşktan başka ne beklersin ? kalkıp kahramanlıkmı anlatıcak sana ? kitap olarakta türk olsun yabancı olsun hepsinde kanuniyle hürremin aşkından söz edilir burda da bunu gösteriyo adamlar.. kalkıpta böyle düşünmeniz saçma bence.. ki zaten harem denilen şey böyledir..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    SweeneyTodd bunu yazdı:

Sizin bu övdüğünüz padişahların ülkeyi sikninin keyfine göre yönetmesi yüzünden bu ülke dağıldı daha sonra ne oldu alkol içen sigara için sadece 2 evlilik yapmış yerden yere vurduğunuz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bi hiç uğruna dağılan toprakları halkı kurtardı lafınızı bilinde konuşun açın biraz araştırın kim ayyaşmış kim şehvet düşkünüymüş.

atatürk nereyi kurtardı? o fethedilen toprakları. ecdadıyla gurur duymak yerine söven bi toplum nah ileri gider sizi gidi ilericiler.

su cümlenle gözümden düstün artık, patavatsızlık yapma, ya da yapacaksan bunu icinden yap, cahil oldugunu belli etme. kücük cocuk musun ki sana Atatürk'ün hayatıyla ilgili notlar verelim ? sizin ögretmenleriniz kim cok merak ediyorum, su Atatürk'ü sürekli bir seylerle kıyaslama asamasına sokanlar, alakasız konulara O'nu da alet edenler ?

diziyi savunmuyorum, hic izlemedim, sikimde de degil ama reytinge göre hareket eden bi televizyon kültürümüz var, sanki ilk defa kamera önünde seks sahneleri cekiliyor memlekette ? komik olmayın.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

bazılarının yorumlarına baktım okadar saçmaki ulan biraz düşünün yavuzsultanselimden sonra halifelik osm padişahlarına geçti ee bu durumda kanuni sultansüleyman da halife oluyor bir halifenin zina yapma lüksü gibi bişey var mı sorarım size tmmm erkek çocuk yapana kadar uğraşabiliyodu fakat işe başlamadan önceden imam nikahı vardı ..  O yüzden tekrar soruyorum bir halife zina yapabilir mi?

not : halife islam dininin başı papa katoliklerin başı gibi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

salihcan38 bunu yazdı:

bazılarının yorumlarına baktım okadar saçmaki ulan biraz düşünün yavuzsultanselimden sonra halifelik osm padişahlarına geçti ee bu durumda kanuni sultansüleyman da halife oluyor bir halifenin zina yapma lüksü gibi bişey var mı sorarım size tmmm erkek çocuk yapana kadar uğraşabiliyodu fakat işe başlamadan önceden imam nikahı vardı ..  O yüzden tekrar soruyorum bir halife zina yapabilir mi?

Normal şartlarda yapamaz ama haremi var. Demek ki yapmış.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Meraclitus bunu yazdı:

Gerçekler acıdır.Bunu neden kabullenemiyoz?

ne gerceği aq işde senin gibi ziyhniyetliler cıkıyor atalarımızla dalga geciyor sonra yabancılar gecince dalga vay efendim siz kimsiniz neden böyle diyorsunuz hadinizi bilin ilk sen atana sahip cıkacaksınki başkaları dalga geçmesin anladınmı bunları o kuş beynine sook

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

salihcan38 bunu yazdı:

lan yürü git ya

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Eee dizinin devaminda 2.nci Selim'in annesinin Александра oldugunu ogreneceksiniz =)

Abdullah sana soruyorum hacim. Nasil yaman celiski bu ? )))

Ayni zamanda deli dana gibi konusan arkadaslar icin soyluyorum, Ataturk'u yargilama veya sinama luksunuz yok.

Her zaman soylerim bizim millete bagimsizlik haram. Yuzyillardir halife tassagi tartmak aliskanlik yaratmis.

Tarih doner dolasir makattan oper birgun sizi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

necroshine bunu yazdı:

Eee dizinin devaminda 2.nci Selim'in annesinin Александра oldugunu ogreneceksiniz =)

Abdullah sana soruyorum hacim. Nasil yaman celiski bu ? )))

Ayni zamanda deli dana gibi konusan arkadaslar icin soyluyorum, Ataturk'u yargilama veya sinama luksunuz yok.

Her zaman soylerim bizim millete bagimsizlik haram. Yuzyillardir halife tassagi tartmak aliskanlik yaratmis.

Tarih doner dolasir makattan oper birgun sizi.

olum senle ilk defa aynı fikirdeyim lan :)

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    salihcan38 bunu yazdı:

Yegen Osmanlıdaki halifelik sistemi sembolikti, dini olarak ruhani bir liderlik söz konusu değildi.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

dünyanın en pahalı benzinini kullan, dünyanın en pahalı etini ye sesini çıkartma, ''muhteşem yüzyıl'' için yürüyüş yap kampanyalar başlat...dünyanın dangalağı.

http://kocaer.me
Toplam Hit: 12571 Toplam Mesaj: 115