folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Muhteşem Yüzyıl‘A Saldırı.

Muhteşem Yüzyıl‘A Saldırı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Hani bir laf varya ağlamak istiyorum diye, ağla şimdi işte. şimdi ağla

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------
    IRET bunu yazdı:

Ne çok hoşgörüsüz yobaz varmış görmüş oluyoruz ;)

senin soyuna sopuna şehvet düşkünü denmesine fikir özgürlüğü diyorsan ben gericiliğimle gurur duyarım. haremden çıkmayan padişahmı dünyaya korku saldı?

------------------------------------------------------------------------------

söyleyecek baska söz kalmamıs :D agzına saglık pcdoktor636

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kady bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

senin soyuna sopuna şehvet düşkünü denmesine fikir özgürlüğü diyorsan ben gericiliğimle gurur duyarım. haremden çıkmayan padişahmı dünyaya korku saldı?

------------------------------------------------------------------------------

söyleyecek baska söz kalmamıs :D agzına saglık pcdoktor636

aynen bende katılıyorum :)

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Ne var hocam gerçek bunlar; zoruna gidiyorsa kulaklarını ve gözlerini kapat dünyaya :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı:

Filmi Savunanlara Kurgu Diyenler Sizler Filmi Tarihi Çarpıtmak Vede Geçmişimizi Karalayanları Kınayanlar Bizler.

Ayrıca CyberAngel

Ne Nurcuyum Ne Tarikatci Ne Aşırı Dinci Nede Saplantısı Olan Biri Sadece Değerlerimize Deger Veren Biriyim ATATÜRKÜ Severim Birileri Gibi Putlaştırarak Degil Osmanlıyı Severim Ecdadımızdır Dünyaya Nam Salmış 7 Cihana Hükmetmiş Kimseyi Sömürmemiş Yok Etmemiş Soykırım Yapmamış Namusuna Dinine Dokunmamış Sadece Birilerine Kuyruk Acısı Vermiş Bu kuyruk Acısı Öyle Bir Acı Ki  Yüz Yıllardır Geçmemiş Hala Onun Acısını Çekenler Türkiye Yi Sevmeyenler Bu Duruma Getiriyor Düşürüyor Türkü Türke Kırdırıyor Alevisine Sen Müslüman Degilsin Diyor Kürtüne Bu Vatan Senin Degil Neden Bir Vatanın olmasın Diyor islamcısına Dinini yok Ediyorlar Atatürkcüsüne Laiklik Elden Gidiyor Deyip Gaz Veriyorlar Aslında bu Degerlerin Hepsi Bizim ama Bize Hep Kötü Yandan Göstermeye Çalışıp iyi Yandan Degilde Hep Kötü Yandan Gösterip Gazı Verip Bizi Birbirimize Düşürüyorlar Bu Dizi Deyip Geçtiginiz  Ekrana Cıkan yahudi Parası ile Finansının Yahudi kaynaklar Tarafından Yillar Once Desteklenmiş Bir Projedir Dünyaya Bakın Türkü Karalaacak Ne Varsa Anında Destek Bulur Örnek Orhan Pamuk Adam Türkiye Ermenilere soy Kırım Yapmiştir Dedi Ödülü Kaptı ..Yani Türkün En Kötü Yani Zafı Gaza Çabuk Gelmesi Sizde Gaza Gelmeyin Türkü Karalayan Aşşaglayan Birşey gördünüzmü ya Boşverin birşey olmaz Demeyin Gün Gelir Sizin Deger Verdiginiz Savundugunuz Birşeye Gelir O Zaman Anlarsınız..

Nurculardan öğrendiğin laflarla bana gelme! Atatürk'ü putlaştırıyormuşuz öylemi.Atatürk heykeline tapan bir tane insan göster o zaman bana ? Din ile laikliği karşılaştırmayı çok seversiniz siz.Öyle ise dini saptırmış insanlarmı daha çoktur, yoksa laikliği saptırmış insanlarmı ? Ayrıca mesajından anladığım kadarıyla sen Atatürkçüysen bende karındeşen jack'im o zaman (: Bsg Allah için ya.YAvuz sultan selimin emriyle kafalarından dağ yapılan binlerce alevinin filmini yapalım o zaman ? Tarihi ballardıra ballandıra sizi biz bu hale getirdik.Oysa Osmanlının iyi yönlerinin yanında kötü yönlerinide anlatsaydık ya size.O zaman 7 cihan'a hükmetmiş bu devletin gaflet halelrini de öğrenmiş olurdunuz.Bu diziyi bu yüzden savunuyorum.Öğrenin de feyz alın.Osmanlı sütten çıkmış ak kaşık değil işte amk.. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- edit// bu arkadşın profili kendisine ben kefil oldum.Onun evindeyim burdan yazdım.MEsajı yazan CyberAngel...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

Bugün televizyon seyrederken ilginç bir şeyle karşılaştım show tv de muhteşem yüzyıl  dizisinin yapımcılarıyla röportaj vardı.yapımcılar iki kardeş ve söyledikleri saçma sapan şeyler idi aslında böyle şeylerin yani harem hayatı ile ilgili yayınlan bölümlerin  tamamen uydurma olduğunu vede harem hayatını anlatan geçmişten kalan ne bir belge veya envanter olmadığını açık açık söyledi.aslında böyle olması harem hayatının bu kadar gizli olması dolayısıyla kafalarına göre istedikleri gibi senaryo yazmakta kendilerini özgür hissediyorlar.yorum sizlerin arkadaşlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Alem uzaya çıkar biz neleri tartışırız

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Muhteşem saldırılar olmuş.. Saldırıların devamını diliyoruz. Hep onlar mı saldıracak. Şerefsizler.......

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Bırakın kavgayı Behzat Ç. başlıcak birazdan açın onu seyredin.

Toplam Hit: 12583 Toplam Mesaj: 115