Netflix Türkiye 30 Günlük Deneme Süresini İptal Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

ölücülerin gözü yaşlı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Bi ben ısınamadım sanırım şu netflixe. Hepi topu 20-30 tane film, 20-30 tane dizi var.

Nedir bu kadar cezbeden?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hayatımda ödediğim en mantıklı alışverişlerden biri netflixtir. Netflix size yetmiyorsa işsizsinizdir ve çok vaktiniz vardır. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Hayatımda ödediğim en mantıklı alışverişlerden biri netflixtir. Netflix size yetmiyorsa işsizsinizdir ve çok vaktiniz vardır. 

Günde birşey izleyecek ancak 1 saat vaktim var ve buradaki içerikleri öyle ahım şahım bulanların, ya da bir elin parmağından fazla izleyecek birşey bulabilenlerin önüne ne konulduysa tüketen, zevkleri çok sığ insanlar olarak görüyorum.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

iyi olmuş. artık netflix'te ne var ne yok herkes biliyor. aylık 20-30 lira için 40 taklı atmaya gerek yok. sonuçta üyelik paralarıyla yeni içerik hazırlanıyor. beğenmeyen almayabilir veya torrentten indirip izler en kötü. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

çok güzel hareket.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

popcorntime da daha çok içerik var ve ücretsiz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Cehenneme kadar yolu var popcorntime ve bilimum kaynak varken... Ayrıca o parayı vermeyi hak eden sadece black mirror var o platformda başka da bir bok yok. 

Sanki dünyanın en aç ülkesi biziz sanki tek suistimal eden biziz aq hindistan gibi endonezya gibi aç köpekler varken biz mi göze batmışız. Siktirsin gitsinler.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Bi ben ısınamadım sanırım şu netflixe. Hepi topu 20-30 tane film, 20-30 tane dizi var.

Nedir bu kadar cezbeden?

Sana önerilenleri görüyorsun ondan hocam içerik çok fazla

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bizim millet Netflix'i her şeyin izlenebileceği bir platform olarak görüyor. Rakip firma HBO yapımı Game of Thrones yok diye çemkiren gördüm.

Netflix yapımcıdır. Çoğu dizi ve filmi kendisi çektirip yayınlar. Yapımlarının tamamında eşcinsellik ve zenciler ön plandadır. 

Çoğu diziyide 1-2 sezon sonra iptal edip piç eder.

Netflix'te kendi yapımları harici izlenecek bir şey yok. Dizilerin çoğunun sezonları eksik zira o sezonların telifini Digiturk almış. Film deseniz 2000'lerin başında VCD'den izleyip çoktan unuttuğumuz filmler.

Netflix'e dolandırıcı bir millet olduğumuzu ispatladık böylece. 20-30 lira için çakallık yapan tipler sağolsun. Bu ölücülük yapmak değil. İndirim kovalarsın o ölücülüktür. Ama sistemin açıklarından yararlanmak düpedüz hırsızlık ve dolandırıcılık. Zaten vaktine yazık adamın yok sanal kart yok yeni üyelik. Tüm Netflix içerikleri zaten torrentte var. Blu TV gibi peşine düşüp her yerden sildirmiyor. 

mkyb tarafından 05/Şub/20 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Şimdi denedim. 30 günlük üyelik hizmeti aktif.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 4471 Toplam Mesaj: 43
netflix deneme netflix