Netflix Türkiye 30 Günlük Deneme Süresini İptal Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Eski konularda 15 lira vermeyip kırk takla atanlara bu suistimaller yüzünden ülkemizde güzel olan hiç bir şeyin sürmediğini söylediğimde mal mal yorum yapan ergen irisi elemanlar vardı.

Bu netflix bir örnektir. Sokrates milattan önce 400 yılında diyor ki; halk yığınları kendileri gibi gördükleri insanları seçer ve kendi kaderlerini belirler. Dolayısıyla bizim insanımız neyse, bizi yöneten insanlarda aynı kulvarda. Siyasilere bok atıyoruz ama insanımızın genel kafa yapısı bu gibi kolay yoldan para kazanma ve üç kağıtçılığa çalışıyor. Uyanık olanı zeki görüyor, dolandırıcı ve kaba insana imreniyor.

3. dünya ülkesi dediğimiz topraklarda bile bu kadar dalavere yoktur.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Ben de çok abartıldığını düşünüyorum.  Yorum yok, puan yok beni cezbetmedi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EmiRReiS bunu yazdı

Eski konularda 15 lira vermeyip kırk takla atanlara bu suistimaller yüzünden ülkemizde güzel olan hiç bir şeyin sürmediğini söylediğimde mal mal yorum yapan ergen irisi elemanlar vardı.

Bu netflix bir örnektir. Sokrates milattan önce 400 yılında diyor ki; halk yığınları kendileri gibi gördükleri insanları seçer ve kendi kaderlerini belirler. Dolayısıyla bizim insanımız neyse, bizi yöneten insanlarda aynı kulvarda. Siyasilere bok atıyoruz ama insanımızın genel kafa yapısı bu gibi kolay yoldan para kazanma ve üç kağıtçılığa çalışıyor. Uyanık olanı zeki görüyor, dolandırıcı ve kaba insana imreniyor.

selam, ben netflixi çıktğıı günden beri para vermeden kullanıyorum, bahsettiğin kitleye dahilim. lakin benim para vermiyor olmam bir şey değiştirmiyor, benim parayı sen veriyorsun kanka :))) teşekkür ederim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

ibneleşmeden önce bende para verme taraftarıydım fakat çok ibneleşti üstüne para ödeyemem

akmarky tarafından 05/Şub/20 18:26 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Bi ben ısınamadım sanırım şu netflixe. Hepi topu 20-30 tane film, 20-30 tane dizi var.

Nedir bu kadar cezbeden?

Sana önerilenleri görüyorsun ondan hocam içerik çok fazla

https://kayiprihtim.com/haberler/netflixte-hangi-ulkede-ne-kadar-icerik-var/

Ekim 2018 itibariyle türkiye netflix içerik sayısı 

Türkiye 194 511

194 tv show . 511 film ; kendi fikrim türkiyeden netflix alınıp usa izleniyorsa mantıklı . ama türkiye içerikleri gerçekten kötü , gerçekten kötü . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

selam, ben netflixi çıktğıı günden beri para vermeden kullanıyorum, bahsettiğin kitleye dahilim. lakin benim para vermiyor olmam bir şey değiştirmiyor, benim parayı sen veriyorsun kanka :))) teşekkür ederim

155 i ararun !

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Netflix'te bulamadığını torrent'te arayanları dışarıda tutarsak, Netflix varken torrent warez kovalayan çok net şopardır. Türkiye içeriklerinin diğer ülkelere nispeten kısıtlı olması biraz can sıkıcı evet ama yine de gayet iyi. Kullanım kolaylığı, farklı altyazı seçenekleri gibi güzelliklerini de unutmamak lazım.

NarcoWorld izledim bugün. Epey ilginçti.

literatur tarafından 05/Şub/20 22:27 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

torrent varken netflix'e ne gerek var diyenlerin smart tv'lerin kumandalarındaki netflix tuşundan haberleri yok sanırım.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Netflix ilk geldiği günden beri üyeyim. Çoğu zaman izlemiyorum ama sevdiğim diziler olunca da 2-3 gün aralıksız izliyorum. O yüzden destek olmak için üyeliğimi iptal etmiyorum.

Evet çok acayip içerik yok ama yaptıkları işe göre bence verdiğim parayı hak ediyorlar.

Mesela South Park ın dublajlı bölümlerine bakın. Çok kaliteli dublaj yapmışlar... 

Ve iyi niyetli olarak Tr film-dizi sektörünü destekliyorlar. Atiye, muhafız vs...

O yüzden desteklenmeyi bence hak ediyorlar. 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

lan sistem felan açığı değil adamlar biliyor zaten

ben önceden atm kartı takılıyordum sonra başka üyelik açtım  2 üyelikte farklı mailler farklı cep telefonları ipden veya cookie den artık bilmiyorum

adama var olan mail hesabımı söyledim şak diye benim açtıım bütün üyelikleri bana söyledi hangisinin ödemesini iptal edecez dedi :)) dedim şu mail tamam iptal edildi ödemeniz hesabınıza gönderildi dedi

o günden sonra adam bana neden iptal ettiğimi bile sormadan iptal ettiği günden beri ücretli kullanıyorum.

tr de olsa 50 tene takla atarlar iptal etme neden iptal ediyorsunuz faks gönderin dilekçe göçnderin vsvs.

ben de sırf bu sebepten ücretli kullanıyorum :) 3 kişi aylık 10 liraya tekabül ediyor. hepsi için söyleyemesem de çok beğendiğim yapıtları var. en azından simitçi değiller tarzları var.

tek sevmediğim yanı 2 sezon 1 sezon sürdürüp skiyolar diziyi. OA ilk izlediğimde hayran kalmıştım. 2. sezon gelene kadar o etkisi geçti gitti mesela

Toplam Hit: 4470 Toplam Mesaj: 43
netflix deneme netflix