Netflix Türkiye 30 Günlük Deneme Süresini İptal Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Mycitynin banini acin hemen yeni bi yontem bulur o yakinda :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Bi ben ısınamadım sanırım şu netflixe. Hepi topu 20-30 tane film, 20-30 tane dizi var.

Nedir bu kadar cezbeden?

Hocam sadece netflix in orjinal yapımlarını izlesen bile ömrün boyunca izleyip bitemeyeceğin kadar çok içerik var , fakat netflix in ve diğer online steaming sistemlerinde de aynı hatta youtube bile aynı.

sen içerik izleyip beğendikçe liste yaptıkça sana daha mantıklı öneriler geliyor senin beğeneceğin içerik birden artaya başlıyor ha izleyecek bişi bulamıyorum diyorsan bir kaç örnek

Roman Empire

Rise Of Empire Ottoman

peaky blinders

atiye

explained 

pandemic 

formula 1 drive to survive

dirty money

trump belgeseli (trump an american dream)

the last czars

hot girls wanted (1,2,3)

irishman

narcos

narcos mexico

yani böyle başlarım bitmez hacım.

+ olarak kendine ait olmayan da yüzlerce yapım var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

6-7 ay deneme sürümü kullandım güzeldi. her ay yeni içerikler de geliyor.

güzelliği dublajlı dizi izliyebiliyorsun gzüelde dublajları

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

popcorntime da daha çok içerik var ve ücretsiz

netflix gibi bir site mi bu?

nasıl izlicez?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı

nasıl izlicez?

Site değil program. Korsan torrent sitelerinden filmi indirme bitmeden izlemeni sağlıyor. Torrent player gibi düşün. 

Popcorn yerine Stremio öneriririm. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı

nasıl izlicez?

Site değil program. Korsan torrent sitelerinden filmi indirme bitmeden izlemeni sağlıyor. Torrent player gibi düşün. 

Popcorn yerine Stremio öneriririm. 

bilgisayara kurup oradan mı izleyebiliyoruz? akıllı tv üzerinden izlenmiyor mu?

direkt linkleri var mı, nette çok farklı siteler çıkıyor?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.stremio.com/

Sitesinde tüm sorularının cevabı var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

Torrent drive gibi nimetler varken kim sikine takar ? beles versede kullanmiyorum lazim degil  gerci bizim insanimizda somurmustur bunu epeyce tahmin edebiliyorum konu sadece beles kullanmak degil alip.1 aylik uyelik el altindan premium diye el altindan daha da ucuza satmistir.Bizim insanimiza pek gitmiyor diye dusunuyorum internetten bir seyler satip kullandirmak hele ki konu dijital dosya olunca.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bizim millet Netflix'i her şeyin izlenebileceği bir platform olarak görüyor. Rakip firma HBO yapımı Game of Thrones yok diye çemkiren gördüm.

Netflix yapımcıdır. Çoğu dizi ve filmi kendisi çektirip yayınlar. Yapımlarının tamamında eşcinsellik ve zenciler ön plandadır. 

Çoğu diziyide 1-2 sezon sonra iptal edip piç eder.

Netflix'te kendi yapımları harici izlenecek bir şey yok. Dizilerin çoğunun sezonları eksik zira o sezonların telifini Digiturk almış. Film deseniz 2000'lerin başında VCD'den izleyip çoktan unuttuğumuz filmler.

Netflix'e dolandırıcı bir millet olduğumuzu ispatladık böylece. 20-30 lira için çakallık yapan tipler sağolsun. Bu ölücülük yapmak değil. İndirim kovalarsın o ölücülüktür. Ama sistemin açıklarından yararlanmak düpedüz hırsızlık ve dolandırıcılık. Zaten vaktine yazık adamın yok sanal kart yok yeni üyelik. Tüm Netflix içerikleri zaten torrentte var. Blu TV gibi peşine düşüp her yerden sildirmiyor. 

lan sistem felan açığı değil adamlar biliyor zaten

ben önceden atm kartı takılıyordum sonra başka üyelik açtım  2 üyelikte farklı mailler farklı cep telefonları ipden veya cookie den artık bilmiyorum

adama var olan mail hesabımı söyledim şak diye benim açtıım bütün üyelikleri bana söyledi hangisinin ödemesini iptal edecez dedi :)) dedim şu mail tamam iptal edildi ödemeniz hesabınıza gönderildi dedi

o günden sonra adam bana neden iptal ettiğimi bile sormadan iptal ettiği günden beri ücretli kullanıyorum.

tr de olsa 50 tene takla atarlar iptal etme neden iptal ediyorsunuz faks gönderin dilekçe göçnderin vsvs.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bizim millet Netflix'i her şeyin izlenebileceği bir platform olarak görüyor. Rakip firma HBO yapımı Game of Thrones yok diye çemkiren gördüm.

Netflix yapımcıdır. Çoğu dizi ve filmi kendisi çektirip yayınlar. Yapımlarının tamamında eşcinsellik ve zenciler ön plandadır. 

Çoğu diziyide 1-2 sezon sonra iptal edip piç eder.

Netflix'te kendi yapımları harici izlenecek bir şey yok. Dizilerin çoğunun sezonları eksik zira o sezonların telifini Digiturk almış. Film deseniz 2000'lerin başında VCD'den izleyip çoktan unuttuğumuz filmler.

Netflix'e dolandırıcı bir millet olduğumuzu ispatladık böylece. 20-30 lira için çakallık yapan tipler sağolsun. Bu ölücülük yapmak değil. İndirim kovalarsın o ölücülüktür. Ama sistemin açıklarından yararlanmak düpedüz hırsızlık ve dolandırıcılık. Zaten vaktine yazık adamın yok sanal kart yok yeni üyelik. Tüm Netflix içerikleri zaten torrentte var. Blu TV gibi peşine düşüp her yerden sildirmiyor. 

lan sistem felan açığı değil adamlar biliyor zaten

ben önceden atm kartı takılıyordum sonra başka üyelik açtım  2 üyelikte farklı mailler farklı cep telefonları ipden veya cookie den artık bilmiyorum

adama var olan mail hesabımı söyledim şak diye benim açtıım bütün üyelikleri bana söyledi hangisinin ödemesini iptal edecez dedi :)) dedim şu mail tamam iptal edildi ödemeniz hesabınıza gönderildi dedi

o günden sonra adam bana neden iptal ettiğimi bile sormadan iptal ettiği günden beri ücretli kullanıyorum.

tr de olsa 50 tene takla atarlar iptal etme neden iptal ediyorsunuz faks gönderin dilekçe göçnderin vsvs.

Sistemin açıkları derken kast ettiğim adamların sunucularında açık varı kast etmedim. Benim kast ettiğim iyi niyeti suistimal. Adamlarda bu vakite kadar göz yumuyordu artık son verdiler. Olay bu.

Toplam Hit: 4480 Toplam Mesaj: 43
netflix deneme netflix