New Yorkta 5 Minare

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

kasVa bunu yazdı:
    -----------------------------

KafirImam bunu yazdı:

HiyarliBaba bunu yazdı:
    c0der bunu yazdı:

kürt halkının ezilmişliğinin sonucu bunlar...

Demekki daha çok ezmek lazım :)

eheh evet :D

3 kürdün ifadesini alamadığınız günleri hatırlayında ezik görelim :D  sizin gücünüz anca gariban köylülere yeter bebeler :D

En değerli kürdünüz deniz havasından yosunlandı.

Sol kulvardan kopup gelen bir tay gibiyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

birincisi ortada kürt mürt ayrımı yapmıyor film. bunu ırk elestirisi olanlara lafım.

zaten haluk bilginer filmde yakındıgı bir konu yüzünden amerikada değilmi? izleyenler anlamıstır.

Son sanhnede ne diyor; cehalletten kactım,yine cehaletin kurbanı oıldum diyor. filmin konusunu nereye saptırıyorsunuz anlamıyorum.

Fbi ajanı demiyormu 11 eylülde kardesimi kaybettim bütün müslümanlar teröristtir. sizin yaptıgınızda aynı bütün kürtleri bir kefede tutuyorsunuz. bu dusunce nasıl oluyorda beyninizde hala bu sekilde kalıyor anlamıyorum. 3 5 it surunun bir bayragımız var demesine bu kadar mı bütün ırkla yıkabiliyosunuz.

film konusu muhtesem haluk bilginer olsun mahsun mustafa sandal diğer oyuıncular güzel yapmıs güzel oynamıs.sadece deccalın yakalnma sahnesi bir tuhaf tabiki nasıl yakalandı nasıl oldu anlasılmadı. illaki 10 üzeri on değil ama övgüye deger film. amac cehaletin anlatılması mesajıydı alanlar almıs mesajı alamayanlarda belli edi,yor kendini.

Sibanet Internet Servis Sağlayıcılığı Hotspot Bayilik Verilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mahsun kırmızı gülü zerre kadar sevmem filmde ima edilen fetoşu günahım kadar sevmem ama film güzel olmuş aksiyonu şusu busu bunu kesinlşikle küğrt trk çatışmasına çevirmeyelim alakası yok filimle

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    --------spoiler icerebilir okumayin-------- akincilar ne zamandan beri hoca efendiye saygi gosteriyor..fetullah gulen haci gumustu diyorlar ki sadece o ayin yapan filistin icin para toplayan adama(ali surmeli) hoca efendi deniliyor..eger bir film ben cok mesaj vercem kaygisina girerse ortaya bu denli sacma gereksiz bir film ortaya cikar..filmde haluk bilginer olmasa zaten icerik olarak bes para etmez..benim anladigim kadari ile bir kac parcaya bolunmus bi fetullah gulen var..ali surmelinin canlandirdigi karakterle ki sadece o iyiye kotuye karismiyor ve sadece ona hoca efendi deniliyor haci gumus parcalanmis fetullah gulen..dolayli yoldan verilmek istenen mesajlarda ali surmeli musluman ulkelerine yardim yolluyor iyi bi karakter..haci gumus Turkiyeye gelip aklaniyor oda iyi karakter..insana hadi LAN derler..duz mantikta filme bakarsak mahsun sorgu odasinda haci gumus diyeceksin diye dovdugunde adami zaten herseyi cozuyorsun..film olarak sifir haluk bilginer olarak 10 uzerinden 10 veriyorum bu filme..umarim Turk insani sonunda agladigi yada bir sekilde huzunlendigi filme iyi demekten ve bu turde film yapmaktan vazgecer..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Gayet sıkıcı sıradan bir aksiyon filmi.

ABD yapımı olsa 10 üzerinden 5.5'i bile çok görürdünüz :)

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

filmi izleyen olarak vasat bi filmdi diyebilirim başta hollywood filmi havası vardı fakat ortalar ve sonu bitsede gitsek havasındaydı berbattı lan film ama her yeri değil çok güzel sahneler vardı fragmanda gösterilen yerler tek güzel olan yerler gerisi tırt iğrenç öğğğ....

sevgili halkım o kadar güzel uyuyodunuzki uyandırmaya kıyamadık...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

İzledim yeni geldim, mahsumun diğer iki filmi gibi dandik bir film. Saçma sapan acitasyon yapılmaya çalışılmış.Güneşi gördüm gibi dandik bir sonu var..Haluk bilginer dışında bir boka yaramaz bir film paranıza yazık. Millet herşeyi övüyor.Zaten bu övmelerden dolayı böyle filmden çıkınca dumur oluyoruz..Harbiden söylüyorum Mahsumun filmine gidilmez.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:

belli ideolojiler için yapılmış filmlerden biri işte

müslümanlığı dünyaya iyi gösteren bir film sanırım bu iyi birşey en azından bunu başarabiliyorlar

ipini koparan film yapıyor hangi birine gidelim

blurayi çıkınca indirir izleriz

3D gözlük denen birşey var sinemaya gitme devri çoktan bitti

ağzına sağlık hocam. Kesinlikle izlemeyeceğim filmler listesinde ilk sırada. Propoganda yapan filmlere illet oluyorum. Güneşi gördüm ile pkk sempatizani, ny 5 minare ile fetocu. gerisi hikaye. amacım polemik yaratmak değil. sadece düşüncelemeri söylemek istedim.

İpimle kuşağım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

zputnik bunu yazdı:

c0der bunu yazdı:

belli ideolojiler için yapılmış filmlerden biri işte

müslümanlığı dünyaya iyi gösteren bir film sanırım bu iyi birşey en azından bunu başarabiliyorlar

ipini koparan film yapıyor hangi birine gidelim

blurayi çıkınca indirir izleriz

3D gözlük denen birşey var sinemaya gitme devri çoktan bitti

ağzına sağlık hocam. Kesinlikle izlemeyeceğim filmler listesinde ilk sırada. Propoganda yapan filmlere illet oluyorum. Güneşi gördüm ile pkk sempatizani, ny 5 minare ile fetocu. gerisi hikaye. amacım polemik yaratmak değil. sadece düşüncelemeri söylemek istedim.

diyarbakırda dokuz zenci beri gel jenna beri gel :|  İnternet Mahiri özlüyoruz.

Görmezden gelmek vicdanı olanların tavrı olamaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:

kasVa bunu yazdı:

KafirImam bunu yazdı:

HiyarliBaba bunu yazdı:
    c0der bunu yazdı:

Demekki daha çok ezmek lazım :)

eheh evet :D

3 kürdün ifadesini alamadığınız günleri hatırlayında ezik görelim :D  sizin gücünüz anca gariban köylülere yeter bebeler :D

En değerli kürdünüz deniz havasından yosunlandı.

haha .d

"__"
Toplam Hit: 8361 Toplam Mesaj: 91