New Yorkta 5 Minare

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Yazık.... Artık film izleme zaten :) Eğer bu filme böyle yorum yapıyorsan :) 5 krş etmez okadar para çöpe gitmiş :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

abartmayın, kurgu ve senaryo sıfır.haluk bilgineri hariç tutarsak oyunculuk sıfır.hikaye mantıksız.call of duty tarzı çatışma sahnelerine ve güzel manzara çekimlerine aldanıp da beğenmişsinizdir siz filmi :)

http://kocaer.me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    -----------------------------

Yazık.... Artık film izleme zaten :) Eğer bu filme böyle yorum yapıyorsan :) 5 krş etmez okadar para çöpe gitmiş :(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bi hata yapıp bugun gittik bizde gerek yok. cok merak ediyosanız internete düşünce çekip izleyin sinemaya verceginiz paraya değmez. birde filmin sonuna koymus bol ağlamalı sahne hoobaa. 

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _KN_
    _KN_'s avatar
    Erkek

Filme mahsunun hayranlarıda gidiyo sevmeyende ama bence mahsuna haksızlık etmemek lazım biraz önyargısız tarafsız izlenmeli diye düsünüyorum.Genel anlamda tepkiler iyi...

Çorlu'nun Yeni Mahallesi - ForumCorlu.com!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

zigana bunu yazdı:

filmin kalite yönleri ;  çatışma sahneleri süper olmuş. konu olarak cehaletin okumuş insana bile neler yaptırabildiği fena değil.  zaza ya biraz daha yer vermelilerdi. zaza süper bir imam olmuş :D 

uyuz yönleri ;  islamın light bir din gibi göstermeye çalışırlarken ,koyu bir dindarın hristiyan damadı olması ,eşinin hristiyan olması saçmalamış. neden denirse ?  bir erkek hristiyan bir kadınla evlenebilir ama bir müslüman kızı hristiyan erkeğe vermenin yeri yoktur. burada dengeyi kaçırmışlar.

evt +1

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:

hadi bi nebze mahsuna katlanirikta filmde mustafa sandal ne laaa

o sofi musti :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

NEWYORKTA BEŞ MİNARE GERİ GEL MAHSUN GERİ GEL...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

bende izledim hocam vizyona girdiği gün ama senin dediğin kadar abartmamak lazım. 

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

nidafilm bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Filme Gidicem bugün , Fakat mahsun'un kürt Ajitasyonu yapmasından da korkmuyor değilim , hiç çekemem ..

Aynen.. Başı başına bir Tarikat filmi zaten :) Böyle filmlere tahammülüm yok. İdeoloji peşinde hepsi. SAW 3D giderim daha iyi.

Hocam bi git izle filmi sonra konuş ,
    Filmde 1 tarikat var onuda kötülüyolar ayrıca kürtlerle ilgili  hiç bişe yok filmde önyargılı davranmayın  filme gidin beğenmezseniz paranızı ben vericem

said kürdi denen riyakarın kürtlere nasihatından haberin yok sanırım ? Hacı Gümüş , said nursi der ki diye başladığı diyalogta resmen o nasihatten parçalar söküp oraya takmıştır..

o nasihatın ne anlatmaya çalıştığını da birazcık okuduğunu anlama yeteneğin varsa anlarsın..

Adı lazım değil cemaatinin okyanuslar ötesi liderinin amerikadan buralara gelmemesini tatlı sebeplere bağlıyor masa altından..

Şimdi bilince haaa diyorsun da bilmeyince öldü diye ağlıyorsun..

Sinemada siktir la pezevenk dedim ben şahsen ölüm sahnesinde..

Filmde kürtçülük kokmuyordu , hükümetin taşşanı yalamıyordu diyecek kişinin zihniyetinde problem ararım ben..

...
Toplam Hit: 11034 Toplam Mesaj: 91