New Yorkta 5 Minare

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

kasVa bunu yazdı:

-----------------------------

3 kürdün ifadesini alamadığınız günleri hatırlayında ezik görelim :D  sizin gücünüz anca gariban köylülere yeter bebeler :D

10 kişi bir odada yaşamaya çalışan ensest seven üç ifriti köylü huydaşlarından ayırma kasVa.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

ben pek beğenmedim açıkcası.filmin başı sonu belli değil bir.kamuoyunda yaratılan fethullah gülen hocaefendiyi anlatacaklar söylentilerini de pek karşılayamadı iki.hocaefendi'ye çok az değinmiş.en başta camideki insaf ve zikir görüntüleri ile çatışma sahneleri güzeldi filmin hakkını yememek lazım.ama film çok basit bi yere bağlandı sonunda.senelerdir kırmızı bültenle arıyosun bi adamı, sonra tamam özür dileriz diyip bırakıyosun ve üzerindeki sabitleşmiş iftiraları bir çırpıda yok ederek, asıl suçluyu şak die buluyosun.büyük beklentilerin olduğu bi filmi en sonunda saçma sapan bi kan davasına bağlıyosun.benim beklentilerim daha yüksekti beğenmedim.vasattı bence.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

sinemada türk filmi izlenirmi.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    heriin ateş ettigi son sahnede yanımdaki herif arkakoltuga fırladı güzel bi filmdi. bu ülkede recep ivedik gişe rekorları kırıosa ve bu film begenilmiosa film zevklerine ben ...

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

SPOILER

Deccal neden kolay yakalandı diyorsunuz sebebi ters köşeye yatması herkes deccali Hacı sanıyor o yüzden rahat ayrıca dikkat edersen Mahsun filmin başında tarikatların için deccalin yeri biliniyor ama deccal olduğu bilinmiyor öğrenilincede elleriyle koymuşlar gibi aldılar iyi izleyin iyi

SPOILER

son olarak film muhteşemdi aksini idda edenin tek amacı filme bok atmaktır ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiasa
    hiasa's avatar
    Erkek

Ne filmmiş arkadaş :)

Everything that has a beginning and has an end...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Hala yok kürt yok türk diyenlere şaşırıyorum. Bu milletin aklına ırkçılığı sokan insanlara da selam ediyorum. Hepimiz Türkiyeliyiz.

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

mahsun kırmızı gülü zerre kadar sevmem filmde ima edilen fetoşu günahım kadar sevmem ama film güzel olmuş aksiyonu şusu busu bunu kesinlşikle küğrt trk çatışmasına çevirmeyelim alakası yok filimle

trk değil TÜRK!

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Mahsun'un diğer iki filminide izledim pişman oldum bunu da izleyeceğim ama gene pişman olacağım diye korkuyorum.Sinemaya gitmemde dvdsi çıkınca bakarım.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

filmin kalite yönleri ;  çatışma sahneleri süper olmuş. konu olarak cehaletin okumuş insana bile neler yaptırabildiği fena değil.  zaza ya biraz daha yer vermelilerdi. zaza süper bir imam olmuş :D 

uyuz yönleri ;  islamın light bir din gibi göstermeye çalışırlarken ,koyu bir dindarın hristiyan damadı olması ,eşinin hristiyan olması saçmalamış. neden denirse ?  bir erkek hristiyan bir kadınla evlenebilir ama bir müslüman kızı hristiyan erkeğe vermenin yeri yoktur. burada dengeyi kaçırmışlar.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 11043 Toplam Mesaj: 91