New Yorkta 5 Minare

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Sosyopat bunu yazdı:
    -----------------------------

ciddi misiniz aRkadaşlar ben acaba yanlış filme mi gittim ? Ne kurgu var ne hikayede bütünlük ne oyunculuk var ne bişey. Haluk Bilginer sadece oscarlık oyun çıkarmış. Arkadaş yazmış bir yıl film seyretmicem diye bende böle filmler oldugu sürece ölene kadar film seyretmem sanırım. Tamamen zaman kaybı sakın paranızı verip gitmeyin. :/ çok kötü ya aslında çok uzatmamak lazım.

Hocam seni kandırmışlar , 5 minare diye başka filme gitmişssin sen

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Güzel filmdi. Bu kadar abartılacak kadar değil ama. Eleştiren arkadaşa da katılmıyorum kötü bir film değildi. Ben Ali Sürmeli ile Haluk Bilginer oynadığı için gittim yoksa gitmeyecektim. Gittiğime de pişman değilim. Deccal'ın yakalanma senaryosunu yazamamışlar onun haricinde beğenmediğim yanı yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Filme seçilen konu geniş olduğu için biraz kopuk kopuk olmuş, bi de sahne geçişleri çok iyi değildi.

Bunun dışında eleştiren arkadaşları pek anlamıyorum, Türk sinemasında bu filmin yanından geçebilecek kaç film sayabilirsiniz ki?

Inception'dan çıkıp bu filme girmiş gibi eleştiriyolar :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

NmC bunu yazdı:

Filme seçilen konu geniş olduğu için biraz kopuk kopuk olmuş, bi de sahne geçişleri çok iyi değildi.

Bunun dışında eleştiren arkadaşları pek anlamıyorum, Türk sinemasında bu filmin yanından geçebilecek kaç film sayabilirsiniz ki?

hoca harcadığı paraya bak isme bak ama filme bak ;) alkışlanacak tek şey Haluk bilginer başkada bişiy yok. bütün film deccala bağlanmış adamı bi anda içerde görüyoruz. Saçmalık

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Sosyopat bunu yazdı:

NmC bunu yazdı:

hoca harcadığı paraya bak isme bak ama filme bak ;) alkışlanacak tek şey Haluk bilginer başkada bişiy yok. bütün film deccala bağlanmış adamı bi anda içerde görüyoruz. Saçmalık

Filmden hiç bişe anlamamışsın .

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı:

KafirImam bunu yazdı:

Güzel filmdi gerek olay örgüsü gerek efektler , yönetmen olarak yine iyi iş çıkarmış Mahsun Kırmızıgül ama filmin sonunda Deccal'ın yakalanışı saçmaydı sanki birden bire gelip teslim olmuş gibiydi .. Nasıl yakaladılar anlayamadık :)

bok vardıda söyledin :)

ulan spoiler vermeden önce uyarın bi ya. şimdi gidecem filme acaba nasıl yakalanacak diye izlicem :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Ne mahsun'muş be!

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Ya izlemeyenlerde var amk filmin sonunu nie söylüyosun söyleyeceksen paragrafın başında  çıtlat bizde okumayak :)

onun haricinde herşey iyi hoş güzelde MUSTAFA SANDAL ın bu filmde işi ne abi... Sen Dünya Çapında bi film çek holywooddan oyuncu oynat tut başrollerden birini Mustafa sandala ver.  Mallığın daniskası... Onun yerine Kenan İmirzalıoğlu veya herhangi biri oynasa daha iyi. Hiç tanınmamış birini getir...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

Ya izlemeyenlerde var amk filmin sonunu nie söylüyosun söyleyeceksen paragrafın başında  çıtlat bizde okumayak :)

onun haricinde herşey iyi hoş güzelde MUSTAFA SANDAL ın bu filmde işi ne abi... Sen Dünya Çapında bi film çek holywooddan oyuncu oynat tut başrollerden birini Mustafa sandala ver.  Mallığın daniskası... Onun yerine Kenan İmirzalıoğlu veya herhangi biri oynasa daha iyi. Hiç tanınmamış birini getir...

En az onlar kadar iyi oynadı emin ol

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

burakbet bunu yazdı:

HeYeT bunu yazdı:

o kadar da değil.

Hemde hiç ama hiç değil!