folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hepinize bir soru sormak istiyorum gündüzkü mesajlaşmalar hepsi bir tarafa lütfen objektif bir şekilde düşünün.

söz konusu olay 28 Temmuzda gerçekleşmiş peki bugün günlerden ne 9 Ağustos. arada kaç gün var koskoca 13 gün?.. neden bugün çıkıyor bu haber.?

+ farz edelim bu olay gerçek. Bu otobüste bir tane mi insan evladı yokmuş?

+ Telefonu eline almış birisi eline vurmuş polisi aratmamışlar, bir kadın başımıza dert açma kızım demiş, şöför yorgunmuş yola devam etmiş. adam otobüsten inerken el sallamış. Otobüsteki herkes kıza laf söylemiş (üstelik altında basket şortu olmasına rağmen bilindiği üzre basket şortları uzun olur) neden açık giyiniyorsun diye?

+ bu kız darp edilmişse istanbuldaki bütün hastanelerin bütün doktorları mı fetoşcuymuş hiçbirinden alamamış mı darp raporu darp edildiyse?

+ hadi herşeyi yaptın bütün doktorlar fetoşçu ve sen rapor alamadın neden kendin bir fotoğrafını çekemedin internete vermedin sesini duyurmak için darp edildiğin için?

+ verdiği röportajda da (bence olayın kırılma noktasıdır) "bu ülkede anladığım kadarıyla bizim giyim tarzımızı değiştirmeye çalışıyorlar ki bence çok saçma" demiştir ki bence asıl niyet burada gün yüzüne çıkmıştır.

kendi düşüncemi söylüyorum son olarak : hep aynı filmler dönüyor ülkemiz üzerine oyunlar oynanıyor bkz. fadime şahin. 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bence adam haklı Kız nerede yaşadığını zannediyor tövbee tövbeee

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ya birader hoşuna gitmeyen bi haber illa sahte mi olmak zorunda?

hadi haber sahte olsun, yok mu türkiyede böyle olaylar? var hepimiz biliyoruz

sen o konuda şunu yazdın "mini etekli birini görünce başımı çevirip içimden küfrediyorum"

bu kafada bi adamsın (adam derken?) neyin mücadelesini veriyosun burda?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

ya birader hoşuna gitmeyen bi haber illa sahte mi olmak zorunda?

hadi haber sahte olsun, yok mu türkiyede böyle olaylar? var hepimiz biliyoruz

sen o konuda şunu yazdın "mini etekli birini görünce başımı çevirip içimden küfrediyorum"

bu kafada bi adamsın (adam derken?) neyin mücadelesini veriyosun burda?

-----------------------------

klasik okuması olmayan bir arkadaş. " Arkadaşlar hepinize bir soru sormak istiyorum gündüzkü mesajlaşmalar hepsi bir tarafa lütfen objektif bir şekilde düşünün." kişiselleştirmeyelim olayı lütfen.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Valla Bence İşin içinde Başka Bişi Var Sölediğin bazı şeylere katılıyorum fakat bir okadarınada katılmıyorum Bende otobüsde Hiç bacağı açık bir kıza laf atanı laf edeni görmedim Aksine herkez başına üşüşür bakmaya çalışır bu bir gerçek ne Yapılmak isteniyor anlamadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

kapanırsın kapandır derler saldırırlar açılırsın açıldı diye saldırırlar

kardeşim zihniyet meselesi bu devletle ilgisi yok milletin değişmesi lazim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

"söz konusu olay 28 Temmuzda gerçekleşmiş peki bugün günlerden ne 9 Ağustos. arada kaç gün var koskoca 13 gün?.. neden bugün çıkıyor bu haber.?"

ne haberler var 1 ay 2 ay hatta 1 sene sonra medyaya yansıyan ?

"+ farz edelim bu olay gerçek. Bu otobüste bir tane mi insan evladı yokmuş?" yokmuş.

"üstelik altında basket şortu olmasına rağmen bilindiği üzre basket şortları uzun olur" basket şortu değil voleybol şortu kız voleybolcu ve voleybol şortları kısa olur

pardon basketbol şortu var fakat kısa basketbol şortlarıda var

http://sportexspor.com/attachments/Image/category_13_basketbol_sort_2.JPG

gibi..

"+ bu kız darp edilmişse istanbuldaki bütün hastanelerin bütün doktorları mı fetoşcuymuş hiçbirinden alamamış mı darp raporu darp edildiyse?" dudak patlaması darp raporuna girmiyor muş demekki.

"+ hadi herşeyi yaptın bütün doktorlar fetoşçu ve sen rapor alamadın neden kendin bir fotoğrafını çekemedin internete vermedin sesini duyurmak için darp edildiğin için?" olmadığını nerden biliyorsun ? ayrıca unutmuş olamazmı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek

bu yastaki sporcu bi kız niye istesin böyle bi olayla gündeme gelmek amacı ne olabilir bunu düşündünmü hiç? bence artık boş boş konuşma.. sanki böyle olaylar hiç türkiye'de olmuyo yaşamıyoruz okumuyoruz bilmiyoruz.. nerden bılıosun baska doktorlarada gıtmedgnı baktı olmuyo medyaya duyuruyum demiş türkiye'de sanki süreç süper hızlı ilerliyoda 13 günü sorguluyosun yoktan yere ..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bu işin arkasında kim Var???? İSRAİLL!!!!!!!!!!!

Aaaaaaa

beynimiziii ele geçiriyorlar

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarggghhhhhhhh

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

açıkçası bende pek inanmıyorum şuan.Olay fatihte geçse inanırdım ama otobüs münübüs zor sanki :) ayrıca dediğin gibi basket şortları uzundur ..

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

kızın beşiktaşlı olduğunu okuyunca o vuran adama daha da bi nefret ettim. 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 13182 Toplam Mesaj: 103