folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Yobazlık heryerde başa bela, şeriat geliyür bak yobaza be hey dürzü euheuheu. Mini etekliler, kamu ortamında öpüşenler, elinde bira sahil kenarını mesken tutanlar vs. cumhuriyetin garantisi durumunda bazılarına göre.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bannedolacaz
    bannedolacaz's avatar
    Erkek
    on5yirmi5.com Ne hacı? Çok aradınmı bu siteyi.

Your account has been disabled.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    -----------------------------

Yobazlık heryerde başa bela, şeriat geliyür bak yobaza be hey dürzü euheuheu. Mini etekliler, kamu ortamında öpüşenler, elinde bira sahil kenarını mesken tutanlar vs. cumhuriyetin garantisi durumunda bazılarına göre.

arkadaş, dualarla, şehitlerimin kanıyla kurulan cumhuriyet bunlara emanetse..

ben bu ülkeninde, cumhuriyetinde ta bi tarafına koyim. bunelan. ?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    O resmi oraya koyan arkadas hangi ruh hali vr kafayla koydun cok merake ettim dogrusu

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Bu konudaki yorumları okuduktan sonra anladım ki bizim memleketten bi cacık olmaz.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

Olur mu hacı demohratih layığ huğuk dövletiyiz biz.

Ne Atatürk, ne Cumhuriyet nede milliyet, hiçbirisi umurlarında değil aynı bunun dini ekseriyetiyle istismar eden yobazlar gibi. Ama ortam oluştuğu zaman laa bak olm iran olacaz yavaş yavaş yaşam tarzımız etkileniyor; be hıyar ağası sen bilmemneyinin keyfinie göre davran yada davranma işin içine herseferinde Cumhuriyet, ilke inklaplar vs herseferinde temcit pilavı gibi koyarsan ki onun dışında sığınacağın başka bir şey yok senin zihniyetin işte bu günkü baştaki yobazları başa getirir tez-antitez ama her zaman sentezini bu millet çekiyor. 

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

amele_2 bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

Olur mu hacı demohratih layığ huğuk dövletiyiz biz.

Ne Atatürk, ne Cumhuriyet nede milliyet, hiçbirisi umurlarında değil aynı bunun dini ekseriyetiyle istismar eden yobazlar gibi. Ama ortam oluştuğu zaman laa bak olm iran olacaz yavaş yavaş yaşam tarzımız etkileniyor; be hıyar ağası sen bilmemneyinin keyfinie göre davran yada davranma işin içine herseferinde Cumhuriyet, ilke inklaplar vs herseferinde temcit pilavı gibi koyarsan ki onun dışında sığınacağın başka bir şey yok senin zihniyetin işte bu günkü baştaki yobazları başa getirir tez-antitez ama her zaman sentezini bu millet çekiyor. 

+1 CHP'nin 1938'den bu yana rezil politikaları olmasa AKP'de bugün bu halde olmazdı.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

oha falan oldum yani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Türkiye de ısrarla onyıllardır yapılan rejim tehlikede kara propagandasının beli kırılmış olmasına rağmen , birkaç çağdışı bağnaz kesimin büyük ümitlerle  ısıtıp ramazan pidesi gibi önümüze sunduğu yalan haberidir. Üzerine konuşmaya değmeyecek kadar ucuz bir mevzu olsa da kuytuda bekleyen kemalistin yüzünde , uzun kabızlığın ardından sıçabilen insan ifadesi oluşturmuştur. Hala bu saçmalıklara inanıp "aman Allah ım iran oluyoruz " diyen varsa yüzüne bi koyun taşağı çarpsın.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

Haliyle mini etek giymedim; kamu ortamında  öpüştüm, sahil kenarı ve bilumum ortamlarda bira, şarap içtim; şimdi olduğum yere geldim de hem  çağdaş Türkiye'nin hem de senin "

" diye yazabiliyor olmanın garantisiyim.

Bir insan evladı ana dilini yazmayı nasıl beceremez ?

Belli bir olgunluğa gelmiş olması beklenen "birey" nasıl olur da kendi düşüncesini ifade etmekten bu kadar aciz olabilir ?

* Lafım tek tek sana / size değil elbette; o kadar çok var ki ...

Toplam Hit: 13259 Toplam Mesaj: 103