folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

acikistihbarat bunu yazdı:

önceki konuda da yazdım yine yazıyorum.bu olay ahmet davutoğlunun suriyeye gittiği sırada gündeme getirildi. amaç ise kukla kk ya söylettirdikleri sözlere taraftar toplamaktı.bunun için siyasi sonuçları olacak bir haber aradılar ve bu olayı buldular (veya kullanmak için kendileri hazırladılar (bkz 28 şubat süreci,silahsız kuvvetler)). burada "laiklik elden gidiyor, islamcılar heryeri ele geçiriyor" propagandası yaparak ortamı geriyorlar ve halkın chp ye yanaşmasını daha doğrusu Türkiye'nin suriye ve çevre ülkelerde izlediği politikaları baltalamak için harekete geçmesini amaçlıyorlar. kk ne dedi "Türkiye olaylara müdahale etmesin,seyredelim geçip gidelim" tarzı ifadeler kullandı.

tek bir soru soracağım ve aleyhte konuşanlar net bir cevap veremeyip sus pus olacaklar. madem "amerikan yanlısı hükümet çok güçlü diktatörlük kurdu, herşeyi sansürlüyor, medyayı kontrol ediyor, ondan daha güçlüsü yok" nasıl olup da hükümete çok zararı dokunacak ve ortamı gerecek böyle bir haberi "amerika ve muhteşem güçlü hükümete rağmen" bütün medya grupları tam da davutoğlu suriyeye gitmişken yapabiliyor ? 

bir bakalım kimler bu haberi vermişler..

http://www.ntvmsnbc.com/id/25239812  (doğuş grubu - amerikancı)

http://video.cnnturk.com/2011/yasam/8/9/voleybolcu-kiza-kisa-sort-dayagi  (cnn turk - bakmayın adında "turk" olduğuna ABD'li)

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18448361.asp?gid=381  (doğan grubu - amerikancı)

http://haber.mynet.com/voleybolcu-kiza-kisa-sort-dayagi-585991-yasam/  (bir açıklama yazmaya gerek görmedim sitenin çizgisini bilen biliyor)

http://www.tumspor.com/haber/20110809/Voleybolcu-Nurcana-kisa-sort-dayagi-iddiasi.php  (haber7 nin spor sitesi - deniz feneri e.v davasından dolayı "laikleşmişler" ve "bakın biz de böyle haberleri yapabiliyoruz biz de sizdeniz" mesajı veriyorlar )

ve bomba

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Diger/2011/08/09/besiktasli-voleybolcuya-kisa-sort-dayagi  (çalık grubu - hükümet yanlısı bilinen çalık grubu seçim sürecinde de chp ye çalışmıştı.nerdeyse tüm provokatif 28 şubatvari haberlerin hepsini veriyordu.)

soruyu tekrarlıyorum. medyada sağdan sola yukarıdan aşağıya her grup bu haberi bu zamanlamayla  yapabiliyorsa bu durum nasıl açıklanabilir ? acaba bu grupların tamamına hükmedebilen bir güç bu haberi tam da davutoğlu-esed görüşmesi sırasına denk gelecek şekilde yaptırmış olamaz mı ? ve bazı şahıslar sırf hükümete saldırabilmek için "işte yobazlar gericiler bilmem neler" diye naralar atanlar bu durumda birilerinin kuklası olmuyorlar mı ? ve daha da önemlisi Türkiye'de ana muhalefetin başındaki kişi o konuma nasıl gelmiştir ve kimler bu süreçte rol oynamıştır ?

bu konu siyasetten uzak tartışılamaz çünkü siyasi sonuçları olan bir olaydır ve bence tamamen bir kurgudur.kanıt soran olursa yaşı küçüktür muhtemelen şifre 28 şubat. o zamanki hedef hükümeti devirmekti şimdiki hedef hükümetin ortadoğu politikasını değiştirmek.

gec kaldin evlat, kizin ergenekoncu oldugunu yazmistim zaten :)

kızın ergenekoncu olduğunu yazmadım.yanlış okumuşsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

tamam bir denyonun saldırısına uğramış ama röportajınd sarf ettiği şu cümle trajikomik arkadaş: "bu ülkede anladığım kadarıyla bizim giyim tarzımızı değiştirmeye çalışıyorlar ki bence çok saçma." ahahaha bu ne ya? harbiden bence de çok saçma. 1 tane öküz gelmiş öküzlük yapmış, kız kıyama geçiyor bizi çarşafa sokacaklar diye.. la havle ya.. zaten senin giyim tarzını değiştirmişler 80 yıl önce güzelim, sen giyim tarzın değişmedi mi zannediyorsun ? bu kadar mı boş kafanın içi...

Edit: Bazı gerizekalılar tarafından kurulmuş bi de facebook sayfası var yakında antiakp ve allways atatürk postlarıyla dolar hey yarabbim ya bu insanlar bazen çok denyo oluyor ya

http://www.facebook.com/pages/Nurcan-%C4%B0brahimo%C4%9Fluna-Destek/231171110251525

pardon anlayamadım sen kılık kıyafet devrimine mi bok attın bu mesajında?

NEDEN? (soru olarak)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

serserinin biri halt yemis,olay devlet meselesi,laiklik elden gidiyor,kiyamet senaryolarina donmus her yerde.it kopuk dolu ortalik neler yapiyorlar.otobustekiler mudhale etmemis ! insanlarin yaninda adam kessen eline cep telefonu alip cekerler mudahale etmezler,alistilar tv lerde aksiyon filmi gibi haberlere.memlekette ne dertler varken itin kopugun yaptigi işlere senaryo yazilir olmus.

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    Yarın, ertesi gün biri kız kardeşime aynı sebepten girişse, bu kızı tanımıyoduk artık tanıyoruz iyi reklam yaptı yazcaksınız, üstüne bi de "haketti" olur adı. Eee çoğunluğun dini görüşü neyse ona göre davranmak zorunda dimi? Böyle işliyo burda. Herşey tamam da bitek " insanla yukardaki arasında" olayına basmıyo kafalar. O kadar zor da değil aslında. Komik milletiz vesselam.

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkoShinigami
    DarkoShinigami's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

ya birader hoşuna gitmeyen bi haber illa sahte mi olmak zorunda?

hadi haber sahte olsun, yok mu türkiyede böyle olaylar? var hepimiz biliyoruz

sen o konuda şunu yazdın "mini etekli birini görünce başımı çevirip içimden küfrediyorum"

bu kafada bi adamsın (adam derken?) neyin mücadelesini veriyosun burda?

aynen katılıyorum .

Getsuga Tenshou . . . ! Daiguren Hyourinmaru.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    @Geenmebo O msjdan bunu anladiysan evet kiyafet devrimine bok attim

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

dede bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

dede bunu yazdı:

benim kaynağım ne asker babam nede taraf gazetesi bizzat öz nenemden dinlerim,orada doğup büyümüş kardeşim dediğim insandan dinlerim.Gelipde burda kürt köylerinin tarandığını,asimilasyon politikalarını,dersimi inkar etme.. Ömründe babandan başkasını dinlememişsin gelip burda taraf gazetesi hayranı falan atıp tutma bana hocam.. Boş konuşmanın hiç lüzumu yok.Teröristte değilim pkk'lı da değilim ama doğuda yapılanları herkez bilir.Hiç bir halttan haberin yoksa bu devlet neden hakikatler komisyonu kurulmasına 10 yıldır cevap dahi vermiyor bir araştır..

Bak müdür resmen sıçıyorsun,

Terörist - Pkk'lı değilim diyorsun ama, o kahbelerin ağzı ile konuşuyorsun.

Devletin sözüm ona asimilasyon politikalarını, kürt köylerinin tarandığı ( KÜRT KÖYÜ, KÜRT ŞEHRİ DİYE BİRŞEY YOKTUR, HER KARIŞ TÜRK TOPRAĞIDIR, KİMSENİN SAYISAL OLARAK FAZLA OLMASI O TOPRAĞIN TÜRK TOPRAĞI OLDUĞU GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ ) yalanını, toplu mezar zırvalarını iyi araştır.

Osman Pamukoğlu ve isimsiz diğer kahramanlar zamanında haketikleri şekilde geberen terörist leşlerini, sırf mehmetçiğin eli o kahbelerin pis kanı ile kirlenmesin diye kepçe yardımıyla açılan çukurlara köpek leşi gibi atmıştır yada asit kuyularında imha etmiştir.

Bu gerçekleri teröristlerin ova uzantısı bdp'liler bildikleri halde ülke gündemini değiştirmek için türk milletinin - tsk'nın başına kakmaya çalışmıştır.

Askerlerin üniformalarının sürekli olarak çalındığı yada gizliden satıldığı olaylarını araştır

ben kürtsem yaşadığım köy neden türk köyü oluyor onu anlamıyorum bir türlü..

Asimilasyon politikalarına sözüm ona diye anlatıyorsan tartıştığımızda hoş olmayan yerlere kayar.Zaten siyasette yasak konuyu kapayalım gitsin.

Türkiye'de yaşadığın için olabilir mi acaba ? insanı çileden çıkarmayın. bak adam net yazmış işine nasıl gelirse . 

YaSevYaTerkEt . 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

hadi uyuyalım vatanı milleti uyandıktan sonra kurtarırız..

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    @WitchKing Sen kimi nerden kovuyosun tarzı bi cevap geliyo hazırolda bekle :D

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

olay niye vatan millet sakarya meselesine döndü ki 

kız böyle giyinmiştir adamın biri bacağına vurmuş sözde belki herif ellemiştir kız diklenince böyle bi denyoluk yapmıştır.

sırf bi herif böyle yaptı diye bütün milletin çıkıp sokaklara açık giyinen insanları darp edeceği varsayımı çıkarılamaz ki yada tam tersi

kızın dediği gibi polis doktor otobüs şoförü hatta oradaki insanlar bile ilgilenmemiş bakmamışsa elden birşey gelmez bu saatten sonra 

reklam yaptı diyenler var 19 yaşında kız a.k sanki dünya yıldızı olacak aday böyle sürekli sağda solda duyulan biri böyle bi reklam yapıyor

dayak yedim eee hadi beni a takım'a alın milli takıma çağırın :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 13255 Toplam Mesaj: 103