folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

Nurcan İbrahimoğlu Otobüste Dayak Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

ya birader hoşuna gitmeyen bi haber illa sahte mi olmak zorunda?

hadi haber sahte olsun, yok mu türkiyede böyle olaylar? var hepimiz biliyoruz

sen o konuda şunu yazdın "mini etekli birini görünce başımı çevirip içimden küfrediyorum"

bu kafada bi adamsın (adam derken?) neyin mücadelesini veriyosun burda?

hoca afedersinde sen bence hiç konuşma. Ben konuda ciddiye alıp sana yazdım da sonra bir baktım saygı saygı deyip Kur'an a hakaret ediyosun. Önce sen saygıyı öğren.

Ayrıca milliyet - hürriyet haberlerine bende pek inanmıyorum. ısmarlama haberler. ısmarlama olaylar. ama gerçekten var olmuş gibi düşünüp yorum yapıyorum. yanlış bir olay. yanlış bir muamele. Aynı yıllardır Başı kapalı kızları okullarda okutmadıkları gibi, devlet dairelerinde çalıştırmadıkları gibi.

herkese saygı, herkese eşitlik aga.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bulanik
    bulanik's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

+ verdiği röportajda da (bence olayın kırılma noktasıdır) "bu ülkede anladığım kadarıyla bizim giyim tarzımızı değiştirmeye çalışıyorlar ki bence çok saçma" demiştir ki bence asıl niyet burada gün yüzüne çıkmıştır.

ne niyeti kıçını başını açma niyeti mi ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

kız cok guzel reklamını yaptı biz tartışaduralım

Hayat Bizi 61 kenara...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Şu habere nasıl inanırsınız ya. Komedi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Koşun kemalizm zırhının ardına sığınanlar cumhuriyet elden gidiyor..!

10 yıldır ( AKP ) hükümet bu mecliste cumhuriyet elden gitmedi, bu suni olayla gidecek..!

Bu ülkeyi yıllardır kemalist düşünceye sahip olduğunu savunanlar, sözde aydınlar, sözde atatürkçüler yönetti, kemalizm zırhının ardına sığınıp olmaz boku yiyenler yönetti, yargı ve askeriye bu adamların elindeydi, istedikleri gibi at koşturdular, atatürkçülüğe en büyük zararı bu şarlatanlar verdiler, kimsenin sesi çıkmadı,

Söz konusu dediğim adamların ölümüne sahip çıktığı cumhuriyet gazetesi darbe için götünü yırttı, genç subayları kahbe emellerine alet ettiler,

BU adamlar değilmiydi, sırf hükümeti chp ye teslim etmek için darbe yaptırıp, paşalara baskı yapan, rahmetli türkeş ve adamlarını sürgüne gönderen,

ASAL ( Askere Alma Dairesi ) komutanları ( Tüm TSK'yi genellemiyorum, ordumuz gözbebeiğimizdir, aksini düşünen orospu çocuğudur ) " Atatürkçü - Milliyetçi dahi olsalar, eğer sünni ise sıcak çatışmaya ilk onlar gitsin " diyen adamları gördük,

Kimse götünden element uydurmasın, savaş çığırtkanlığı yapmasın, cumhuriyetin bir yere gittiği yok...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

+ verdiği röportajda da (bence olayın kırılma noktasıdır) "bu ülkede anladığım kadarıyla bizim giyim tarzımızı değiştirmeye çalışıyorlar ki bence çok saçma" demiştir ki bence asıl niyet burada gün yüzüne çıkmıştır.

Senin yoruumlarını okurum sürekli. Ama bu lafını anlayamadım. Sen şu elalemin gtüne başına karışıp giyimine karışıp sonra kendisine karışıldımıda zgürlükten bahsedenlerdenmisin? Öyleysen biz tanıyamamışız seni. 

Bu ülkenin giyimi kuşamı araplarınkiyle örtüştürülemez. Elin arabı başından ayağnına kadar kapanıyor diye bende bacımı öyle giyindirmeye zorlamak zorunda değilim. 

Ayrıca evet giyim kuşamımız bu elalemin kızına kardeşine karışan kadın ve erkek ayrımsız orospu çocukları tarafından baskılanmaya çalışılıyor.

iş artık öyle büyüdü ki bir halta yaramaz minibüs otobüs şöförleri giyime kuşamakarışır olmuş.

Boşuna demiyorum bu dinciler ya sapık yada hırsız oluyor. daha namuslu fetullahçı görmedim ben.

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Kim neyi giyerse giysin takarsa taksın ne yapıyorsa yapsın özgür bırakın insanları aşın bunları değiştirin zihniyeti.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:

kapanırsın kapandır derler saldırırlar açılırsın açıldı diye saldırırlar

kardeşim zihniyet meselesi bu devletle ilgisi yok milletin değişmesi lazim

gerçek olan budur.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj