folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ölümden Sonrası Warmı?

Ölümden Sonrası Warmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     düşünmeyi bilirsen mantıki olarak düşünsen de var. ölümden sonra diyoruz bir de dirilmekle ne alakası var?

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rustem_27
    rustem_27's avatar
    Erkek

öldükden sonrası vardır düşünsene kısa bir hayat ve aciz bir vucüdün var,en basit örnek tarihden okadar zalim insanlar gelip geçti bütün herşeyin hepimizin sahibi olan allah herşeyin hesabını soracak..ölüm yok olmak değil yok olan yanlız bedenin...

Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

http://api.fmanager.net/api_v1/xmlapi.php?do=gateway&dev-t=7EZU2FZ0164&with=mod=html,id=15625

http://www.ilmimercek.org/MOC/

EMİNİM BUNLAR SİZE IŞIK TUTACAKTIR SEVGİLİ KARDEŞLERİM..!!!

DOĞADAKİ, DÜNYADAKİ VE EVRENDEKİ BU KUSURSUZ DÜZEN TABİKİDE ALLAH'IN BİRLİĞİNİN VE VARLIĞININ BİR KANITIDIR..!!!!!!!!

NOT= KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BU SİTELERE GİRMENİZİ VE SİTELERİ ARAŞTIRMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM

(HARUN YAHYA)

Fuck this world if they cant understand me!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nehariLeyL
    nehariLeyL's avatar
    Erkek

Hayat çelişkileri kabul etmeyecek kadar ayan beyan ve safi.Düşünün bu mükemmel hayatın varlığı; insanın hadsiz istekleri, arzuları, emelleri, gayeleri her bir duygusu ile bu varlığın daha mükemmel bir şekilde varolduğu diğer bir boyutunun varlığını intac ediyor.Zalim zulmünde mazlum zilletinde buradan göçüp gidiyor şu kainatın sahibi hiç mümkün müdür ki zalimi zulmüyle mazlumu zilletiyle hiç dirilmeyecek şekilde öldürsün.Deliller aramağa lüzum yok sadece kendinize, birazda çevrenize bakın çok delilleri ormandaki tabii bal peteklerinde bulduğunuz bal gibi bulacaksınız.

Azrailin pençesinden kurtulacağınızı sanmayın, öldüğünüz gibi diriltilmeyeceğinizi de...

Karanlık aydınlığa mağlub oldu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Ölüm,kader,kısmet saklıymış.İnanmıyorum ara sıra isyana geldiğimde ama tıkanıyorum neden geldık neden acı çekmeyemı bır hayat son bulmalımı devammı etmelı ben yasamdan gectıgım anda anladım bunu olumden sonra koca bır hayat var oyle beyaz ısıgı gorenlerden degılım ama isyan en kotusuymus allaha ınanıyorum ve yarattıgı bu kusursuz evrene hayranım ama ben ötesını merak edıyorum.Bazı seyler var akılcı ama ılahı bulmadıgım mesela cennet cehennem odul ve ceza gıbı gelıyor merak edıyorum gok yuzunun sonun sonu nereye gıdıyor egerkı hayat bıyerde baslayacaksa nerde baslayacak nasıl baslayacak bunu mılyonlar merak edıyor her mantıklı ınsan merak eder ama derın dusunemez ama bu ısyanımı konustugum bır buyugumden ogrendıgım kadarıyla çözdum anladım daha dorusu bana sunları sordu allah neden gozlerının  bıyere kadar gormesını duymanın neden bır tona kadar duymasını saglıyor cunku mıkroplarıu gorurduk ve bakterılerın hareket edısını duyardık çıldırırdık.Yada eşsiz olan parmak ızını kım boyle kusursuz bır duzenı kurabılır dedı yada uzayı sıstemı teknoljı olmadan nasıl bır kıtapta toplayabılır dedı açıklamasını yapamadım bunların hepsı kuranda yazıyorsa  ve dogruı oldugunu bılıyorsak cennette yazıyorsa ınanmak boynumuzun borcu nedenmı kıtapta uzay,vucudumuz ve bır cok sey var onların ıspatını gorup ıspatı olmamıs seylere ınanmamız ıcın ıste tanrının verdıgı ırade orda sısteme gırıyor gerısı bıze kalmıs ıananıp ınanmamak .

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek

Hayat kişinin bakış açısına göre şekillenir. Yani: ''Güzel gören güzel düşünür; güzel düşünense hayatından lezzet alır.''

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Bakın size örneklerle açıklayayım :Mesela 4 büyük din var hepsindede çeşitli mucizelervar Amma bu mucizelerden önce peygamberler vardır.Hristiyanlık zamanında 7 uyuyanlar yani (Ashabı Kehf) onlar 300 sene uyuduktan sonra tekrar uyanmışlardır .Bundan ayrı Hz İsa ALLAH ın izniyle ölüleri diriltmiştir.Peygamberimiz efendimize vahiy esnasında hz Ebubekir şahit olmuştur ve Küçücük çocuk ken ALLAH 1(ALLAH hiç bir rakama simgeye veya herahngi birşeye benzetilemez dünyadaki şartlarımızla Allahın bir oluşunu ancak bole ifaded edbilirizz) die işaret etmiştir.Ondan ayrı Musa Aleyhisselamın Denizi 2 ye ayırması ve bunun gibi ALLAH ın varlığına ve birliğine delalet eden çeşitli mucizeler vardır.Birkere bir insan EŞHEDÜ EN LAİLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN ABDÜHÜ VE RESULUHU demişse ALLAH ın varlığını ve birliğini kabul etmiştir.Ayrıca bilim falan ortaya çıkmadan "Biz göğü yedi kattan yarattık" ayetindeki bilgilerin nerden ?nasıl yazıldığını sanıyoruz.Eğer bir insan kelime-i şahadet getirmişse Yaradana kuşkusuz inanmalı.Ya zaten inanmamak için bir sebep yokki islamiyyet kadar mantıklı ve yaşayış biçimi olarak huzur verici bir din yokki.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ÖLDÜKTEN SONRA YAŞAM OLACAĞINA BEN İNANIYORUM FAKAT NASIL VE NEREDE YAŞAYACAĞIN ÖNEMLİ BANA KALIRSA ÖYLE DEYİLMİ BANA GÖRE BU DÜNYADA HER ŞEY SINAV OLUYOR AMA BENİMDE KAFAMIN KARIŞTIĞI ZAMANLAR OLUYOR TABİ BUNU ÖLDÜKTEN SONRA HER ŞEY BELLİ OLACAK

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Bunlar terane beyler  seyi tutan varsa inanamsın a.q obur tarafa gidince gorurum onları ben yok yanlıslık oldu  yok bidaha  dunyaya gelelım burad   atıp tutmak kolay cehennem atasenı gorunce altınıza zıcacaksınız olum

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Bak sole bi teori vardir her kotu chenneme gider eh icki kumar sigara sex bilimum eylenceli isler cehenemde olacak demektir bu  ben simdiden kabullendim varsa ne ala yoksa oda hos gelir

Not:Dalga gecme mayetinde yazmadim bu yaziyi

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
Toplam Hit: 24943 Toplam Mesaj: 113