folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Osmanlı‘Da Sex - Prof. Murat Bardakçı

Osmanlı‘Da Sex - Prof. Murat Bardakçı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:
    -----------------------------

boraks bunu yazdı:

Çok sıkı araştırmacıdır ama akademik kimliği yok.Prof değil hocam bilginize.

Hefite prof.  tipi  var ama :D

olm tipe bakarak ünvan mı verilir :))

Ey kul, etme dünya nazı, kıl namazını, sonra kılarız diyenin dün kıldık namazını. - msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com - Ttnet internet problemleriniz halledilir: http://tinyurl.com/5u657py
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

askerlik yaptıgım sıralarda agrı/dogubeyazıt ilcesinde ishakpasa sarayına gitmistim.. sarayda harem bölgesi vardı ve yanlıs hatırlamıyorsam 40 küsür hatunu vardı. her 3 cariye icin bir oda insaa ettirmis bizim pasa. yani diyecegim o ki sıradan pasa bile 40 karıyla oluyorsa koca padisahı siz düsünün artık ;)

anlamadıgım nokta ise bu padisahların bu kadar karıyla birlikte olması zina sayılmıyor mu?

o devrin sehlülislamları bu duruma ne diyormus?

bu kadar cariyeye dini nikah kıymak bile abesle istikal iken bu sorunu nasıl cözmüsler acaba?

kitapta bu soruların cevapları varmı???

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

osmanlıda grub sex  kelebçeli ve kamçılı tüm müzik marketlerde bitmeden yetişin :S

Sex HEr YErde Sex degilmi amk osmanlıda Nasıl bir sex Beklıyorsun bu kitapta

Beleş wireless kahramanı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

up

dizi izlemekte hayır yok!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

osmanlı tarihinde sultanların hem devlet adamı hem komutan hemde alim oldukları yazıyo. bu harem olayı bunlara biraz çelişiyor gibi. düşünsenize kamasutranın osmanlıdan çıktıgını:) yaf bide ramazan ramazan böle konular açıyosunuz,tuttugumuz orucuda mundar ettiniz a.q artı, konunun hiti almış basını gidiyo.laf aramızda sağlam kitaba benziyo,resimli olsa bari :P

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

up

tabi tabi ben de uplarım arada sen rahat ol millet öğrensin çok önemli konu. di mi lan dünyaya hakim olan adamların nasıl sex yaptığı falan çok egzantrik şeyler mk.

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _KN_
    _KN_'s avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

Adam araştırmacı. Tarih bilimine katkı yapmış. Bunda garipsenecek birşey yok. Bu her türlü konu üzerine olabilir. Varolan birşeyi saçma diyerek elinin tersiyle itmek hiç bilimsel değil. Türkiye bu yüzden bu halde zaten. Adamın işi tarih ve layıkıyla işini yapıyor. Bu eser diğer tarihçilere kaynak olabilir, çeşitli ayrıntıları gün yüzüne çıkartabilir.

Çok doğru söylüyorusun hocam
    Bunu garipseyip bir kenara atılması cok ilginc bunun yerine kamasutra,tao sevişme sanatı felan olsa aynı tepkiyi verilcekmiydi merak ettim.

Çorlu'nun Yeni Mahallesi - ForumCorlu.com!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

konuda tartışma çıkarmak için demiyorum sadece merak ediorum bu konuda bilgisi olan war mı diye

türkler osmanlıdan beri bu zina namus wb kawramlara çok önem weren bi millet ki hala o şekilde dewam ediyo e bi erkekte en fazla 4 kadına dini nikah kıyabiliosa we zamanında haremdeki bayanların sayısıda 400 e kadar çıkabiliosa o zaman nerde kaldı yasak olan zina nerde kaldı dini kuralları

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Kitapta Kadın Teninden Ve OĞLAN Teninden Bahsediliyor(!). Ben Mi Yanlış Okudum Yoksa ?

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

kadın kadın kadın :D

7'ceddim 21'yy da hala aynı .. :D

Toplam Hit: 13245 Toplam Mesaj: 67