folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    bnm feminist olduğumu düşünmeyin ama merak işte.. insanın çewresinde 2-3 kızı bi arada idare eden çk kişi olunca bunu sormadan geçemiyo...

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    delikanlı adam bi kere sewer bi kişi sewer..
    ondan soorası faso fiso dur..

N=R=A <=> AOA
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    haklısın aslında bende senin gibi düşünüorum...peki sen sewdin mi hiç?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Erkek
    en son 6-7 sene önceydi heralde gerçekten feci sefdiim..
    ondan soorakiler yerini tutmuo onun..

N=R=A <=> AOA
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    ilk aşk ha..!aşık olmak ne zor şeymiş ya bi deri bi kemik kaldım wallaama yinede herşeye değer

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Erkek
    zaten ilk aşk özel aşk dır..
    hiç biri onun yerini tutmas..
    dier kişilerinde de ilk aşkında ki duyguyu istersin..
    bulamayınca ayrılırsın..
    ayrılıklarda o yüsden olur genelde..

N=R=A <=> AOA
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pilot
    pilot's avatar
    Erkek
    Ben kadinlarin körükörüne sevilmesini ve onlari bir kusmisali görülmesini hic onaylamiyorum sanki onlar sever erkek sevmez onlar hisseder erkek etmez onlar hep hakli erkek hep haksiz bu nebicim bir adalet biz erkekler dede var kabahat cok yüz veriyoruz birincisi kadin yerini bilecek ben müslüman bir adamim dinime göre hareket etmek zorundayim ALLAH kadinlara asla konturolü vermeyin diyor ve namuslarini koruyun diyor ama simdiki bazi kadinlar kizlar göbek acik adeta bir sokak kadini misal yasiyor erkek dogru giyin deyincede sen ne karisirsin diyor öncelikle ALLAH i inkar ediyor haberi yok Erkek ler kadinlarin bir derece üstündedir koruyucu ve yönetici olarak Peygamberimiz (S.A.V) söyle demis eyer bana ALLAH dan sonra kime secde edelim diye sorsalardi Ben kadinlara erkeklerine secde edin derdim diyor kadinlar sunu akillarindan cikarsinlar asla yönetici yada namus koruyucu olamaz lar bir hadiste söyle gecer bir kadinin yaninda iki seytan olur bir delikanlinin yaninda 70 seytan olur kadin buna ragmen hayla göbek acik rahat bir bicim de yolda geziyor erkek bir kadina bakinca günaha girer kadin bir erkegi kendine bakdirin ca imani gider müslümanlik dan cikar kafir olur yani daha birsürü seyler var neyse benden bukadar ....

Ucmak bir tutgudur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    sanırım aynısını yaşıorum ama bulamayan bn diil karşı taraf!!!ne garip warlıklarsınız ya..!sewsen olmuo nefret etsen hiç olmuo ikisini birden yaşıosun sanırım bunada aşk denio!!!!!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Erkekler delikanlı gibi sever kancık gibi sevmez... Ölecek kadar sever uğruna ama kancıkları asla! :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mitanka
    mitanka's avatar
    Erkek
    bence etkileniyoruz herşeyden her hareketimiz biretkinin sonucu belki o yüzden masum degiliz ya da o yüzden masumuz... erkegin gerçekten sevmesi sen kimsin kadar zor bir soru :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek

beyler zaten kız etrafındaki kişilerin çogunun (ki burda kişiler erkekler) gerçek sevmediginden iki üç kişiyi idare etiginden bahsediyooo siz "erkek adam ölünceye kadar sever" vs diyosunuz yani kızın yakın çevresine "O" mu diyo sunuz? bence mu cvp deil... cvp zor ama bunun olmadıgı kesin...gerçek sevenlerin genelde süründüklerini ve kavuşamakdıklarını düşünüyorum...yokkk ben kavuştum mutluyuz vs derseniz de ben size helal olsun lakin istisnasınız derim...

hem kız olsunda çamurdan olsun görüşündekiler gidin ve bu kızın çevresini yok edin...çogu 2-3 kişi idare ediyomuş...hiç bize kalmıyo bilmem ne demeyin mevcut kızların nereye gittigi anlaşıldı işte... ben kendimi katmadım çünkü benim zaten kendini 2-3 kişinin yedegi olarak kullandıran kişilerle işim olmaz zaten şu durum da hiç olmazzzzzz...

onuncu köyden bir dost ;)
Toplam Hit: 11268 Toplam Mesaj: 52