folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytek
    Aytek's avatar
    Erkek
    _almond_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    aytek sana sölenecek tek şey war:HELAL OLSUN!

walla sağol ama kendimi bildim bileli hiç aşık olmam falan derdim...ama artık ondan başkasını gözüm görmüyo..çok güzel bişi aşık olmak tavsiye ederim herkese...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    Ben hayatımda bir ek kişiyi sevdim, ölümüne sevdim, canımı feda ederim onun için, oda beni seviyoru ve şu ana kadar hiç bir sorun çıkmadı. (bir iki kez ayrıldık ama barıştık, ikimizde anladık hatalı olduğumuzu! Evleneceğiz, çünkü beraberken çok mutluyuz! Buradan haykırıyoruuum:

SENİ ÇOOOOOOK SEVİYORUM ELİF!

Düşünüyorum, o halde varım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek

walla saol yırttım kendimi anlamana sevindim almond..... bu arada dinamite sende takmışın ya elde ettiginde sevgi biter 3-4 ay sürer bilmem ne...ben elde ettigim de bitmezzz gibime geliyoo... ama tabi seninde tcrübelerindn yararlanmak lazım bu arada İnşallah gerçek seven herkes sevidigine kavuşur ve umarım elde etttiklerini düşünüp sevdaları 3-4 ay sonra bitmezzz... bu formlarda deilde sevigilinize nasıl hitap edresiniz formun da görüşürüz...

sende hakklısın bea deadly " zati herkeş kendi açısından hakklıı" umarım ben Onun açısındanda haklı olurumm... ]

onuncu köyden bir dost ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek
    Aytek bunu yazdı:
    _almond_ bunu yazdı:

walla sağol ama kendimi bildim bileli hiç aşık olmam falan derdim...ama artık ondan başkasını gözüm görmüyo..çok güzel bişi aşık olmak tavsiye ederim herkese...

gıcıklık olsun diye yapılmıştır... hiçççç alıntının alıntısı olsun diyee yaptımmm....

eeeeeee nee bakarsınızzzzz.... bişiyy yok hadi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek
    raprap8 bunu yazdı:
    Aytek bunu yazdı:
    _almond_ bunu yazdı:

gıcıklık olsun diye yapılmıştır... hiçççç alıntının alıntısı olsun diyee yaptımmm....

eeeeeee nee bakarsınızzzzz.... bişiyy yok hadi...

tamam tamam bu sondu ama sürdürmek isteeyen varsa sürdürsüün daha dogrusu sündürsünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OGRE
    OGRE's avatar
    Dişi
    onlar sevse sewse bitek sey için severler bilirsin işte...binde birde olsa çikiyo işte oda sana çikacajakta....UZUN HİKAYEEE...

YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ!.....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek
    ya ogre get kardesim senin karşına çıkanlar öle diye niye bizi(gerçek sewenleri) harcıyonn...bence senin karşına da çıkmıştır ama sen at gözlügünle baktıgından erkeklere onlarında bahsettigin tiplerden oldugunu sanmışdır es geçmişindir...

olmayanda kendi çapında haklıdır... bu dünyada gerçek seven kimi gördüysem mutlu deil... mutlu olamıyacak adam niye gerçek sewsinkine? dimi??? ama bizim(ki burda da yukardaki kasdeddigim manadadır) gibi kalbine söz geçeiremeyenler tipler kaldı onlarrında nesli tükeniyorrr ecelleriyle ölseler belki tükkenme süreci uzun sürebilirdi lakin acıdan gidiyolar yakında soyları tükencek...(birileri sahip çıkmazsaaa... (((())))...) Allah yardımcımız olsun...

ogre sen her hangi bir erkegin sewgisinin gerçek olup olmadıgını nerden anlarsın??? ne yapmalı sana yada her hangi bir bayana kanıtlaması için sewgisini???

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    OGRE bunu yazdı:
    onlar sevse sewse bitek sey için severler bilirsin işte...binde birde olsa çikiyo işte oda sana çikacajakta....UZUN HİKAYEEE...

yanlışsın.. bende 24 yaşındayım ve hayatımın en mutlu dönemlerini yaşıyorum.. problemsiz mükemmel bi ilişkim var 8 aydır..

yengec burcuyum hayatıma çok fazla kişi girdi, hızlı yaşadım ama kesinlikle hiçbirini aldatmadım..

ben şunu bilirim aklı başında bir kız nolursa olsun ideal adam gibi adam erkeğini bulur... yada o gelip bulur...

ortamın neyse sevgilinde öyledir...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunline
    sunline's avatar
    Erkek
    ben erkeklerin ruhsuz dibindekini görmeyen yaratıklar olduğuna inanırım.

2-3 kişyi idare edende kendisini idare etmeye çalışıyorduk bozukluk wardır. he he he he

paylaştıkça....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyS_tRay45
    SyS_tRay45's avatar
    Erkek
    falla uzun zaman önce çok kötü aşık oldum sevdim hemde ölesiye hersey çok güzeldi 4 yıl boyunca ama 2002 nin sonlarında eksikler basladı belkide basından beri vardı ama anca ozaman farkına vardım ve 6 ay daha dayanabildik ve acı son

hala çok seviyorum onu ama artık yok O ndan sonra hayata bakıs açım değişti artık kızların fazla önemi yok benim için şimdi 2 tane sevgilim var yuzlerine soyluyorum onları sevmediğimi yakışır

HiçLere iNat
Toplam Hit: 11291 Toplam Mesaj: 52