folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    almond sen galiba çok ecüş böcüş bişesin ki adamlar seni boynuzluyo onun için biraz spor falan yapa kendine çeki düzen ver bak işler o zaman nasıl değişiyor
    erkeklerin aklı fikri hep aynı yerdedir bunu unutma
    elde edene kadar dayı elde ettikten sonra baya bay derler genelde bu durum böledir kusura bakma dünyanın kuralı bu istediğn kadar bana kızabilirsin
    doğru söyleyeni 10 ncu köydende kovarlar

avkan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı:
    -----------------------------
    almond sen galiba çok ecüş böcüş bişesin ki adamlar seni boynuzluyo onun için biraz spor falan yapa kendine çeki düzen ver bak işler o zaman nasıl değişiyor
    elde edene kadar dayı elde ettikten sonra baya bay derler genelde bu durum böledir kusura bakma dünyanın kuralı bu istediğn kadar bana kızabilirsin

avkan allah sana akıl fikir versin vall herkezi kendin gibi sanıyon galiba bu kafay la gidersen birraz zor olursun tamam belki kızlarla aran iii olabilir ama sonuçta bu düşünceler yanlış aslanım

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baltazar26
    baltazar26's avatar
    Erkek

hepsi yalan gardaşıım..buraya yazılanlar külli yalan
    erkekler sever..hem de çok sever.evet bazen 2-3 kişiyi de sevebiliyoruz ama ben bunun kötü bişiey değil aksine üstünlük olduğunu düşünüyorum..bu bizim yüreğimizin genişliğinden kaynaklanıyor
    ama ben idare edemiyorum o başka..eğer bu konuda tavsiyeleriniz varsa beklerim.özellikle bayanlar: sevgilinizin sizi aldattığından hangi durumlarda şüphelenirsiniz mesela :) lütfen yardıııııım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    menopiko
    menopiko's avatar
    Erkek
    kızların hepsı bırer seytan erkeklerde abza bunu kabul edlım lutfen

ibrahi G
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Ölümüne seviyorum....!!!!! Halada devam ediyorum..Sevgime karşılık bekliyorum.Siz genelde sevmiyorusnuz sadece bir insanın durgularını kırmak için onunla aşk yaşıyorsunuz!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seedorf
    seedorf's avatar
    Erkek
    valla ole kolay kolay kız bulunmuyo artık tuttumuza sarılıyoruz pşyasa kotu o yüzden korkmayın capkınlık edemiyoruz artık bu yüzden severiz

sadsda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    anakara bunu yazdı:
    avkan bunu yazdı:

avkan allah sana akıl fikir versin vall herkezi kendin gibi sanıyon galiba bu kafay la gidersen birraz zor olursun tamam belki kızlarla aran iii olabilir ama sonuçta bu düşünceler yanlış aslanım
    anakara benim aklımda var fikrimde var
    o vatandaşın sorduğu soru burada cevap verilebilecek cinsten bir soru olmadığı için bende böyle yaklaştım kendisini 3 kızla idare eden bir erkeği hala düşünerek sevgi ve aşk kelimesinden bahsetmesi bana bunu düşündürdü bende yazdım insan birazda gururlu olmalı ,şimdi sen bana aşkta gurur olmazmış gibi bir palavra sıkma aşkta gururda olur olmassa yarın bir gün adamı 4 kişi ilede 5 kişi ilede idare ederler
    benim asıl kızdığım konu sevgisini ve aşkını paylaşacak yüzlerce temiz kalpli insan varken kızların enelde böle it kılıklı insanlarla beraber olmayı tercih etmesidir. TV"de ben evleniyorum
    programını seyretmedinmi Tanju gibi halkın gönlünde taht kurmuş bir efendi bir insan varken nazan gitti
    Kaan"ı seçti
    unutma bizim kızlara Si..n yaranır

avkan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    ANAKARA AYRICA ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇMİYİM YAŞ FARKIMIZA BAKTA ONA GÖRE BENİM FİKİRLERİME KARŞI ÇIK
    "BAZI TECRÜBELER PAHALIYA PATLARMIŞ" BUNU HİÇ UNUTMA

avkan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı:
    ANAKARA AYRICA ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇMİYİM YAŞ FARKIMIZA BAKTA ONA GÖRE BENİM FİKİRLERİME KARŞI ÇIK
    "BAZI TECRÜBELER PAHALIYA PATLARMIŞ" BUNU HİÇ UNUTMA

Başta avkan ben kimsyle konuşurken onun yaşına bakmam ek olarak sana katılıyorum nerde denyo fırlama veya buna bencer bir şeyler var tam onlara kızlar koşuyor ben sen gibilerde böyle bakakalıyor işte bu da çok gıcık bir olay

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
Toplam Hit: 11289 Toplam Mesaj: 52