folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

Peki Ya Siz Erkekler..!En Çok Ne Kadar Sewdiniz..!Gerçekten Sewebilir Misiniz???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    cewaplarınız için teşekkür ederim özellikle sana raprap!..çewremde bu tür erkeklerin olduu bunları yapmayanlarında olmadığını göstermez gerçekten sewenlerde war aralarında ama azınlıkla hem de oldukça
    herşeyin başı sizziniz işte kurunun yanında yaşta yanıo...bizde en azından kendi adıma konuşiim güwen sorunu yaşıorum allahtan henüz paronayak olmadım

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek

ne demek ne demek ben teşekkür edrim... sen umutsuz vaka anakara"ya yazılar yazıp,yardım etmeye çalışırsında ben şu basit konuya mı yazmıyacam basit diyince sakın konuyu küçümsedigimi sanma anakara"nın kine nazaran ne kadar kolay oladugunu sende biliyonnn ...

ya ben ne demek istegimi anlatamadım... ben ce verilen cvplar senin sorunu cvplamıyooo ve çokkk bayagıydııı onu taşlamaya çaıştımm olmadı... okul hakkında aynı şeyleri paylastıgım biriyle anlaşamamam beni şaşırtı... sen anlamazsan kim anlayacakkk...

umarım bu sefer anlatmak istedigimle anladıgın aynı olur...

onuncu köyden bir dost ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SouthernDeath
    SouthernDeath's avatar
    Erkek
    warya abi insan bir kere sever bence tabiri caizse sevdimmi köpek gibin sever. ben o hakkımı kullandııma inanıorum. bir kısla beraber oldum tam 4,5 yıl ama ayrıldık işte. kısmet olmayınca olmuyor. ondan sonra bir cok kişiyle birlikte oldum. yani laf olsun die. ama ona karsı hissttiklerimin cok azıcığını bile onlara karsı hissedemedim. belki ondan daha güzellerdi, belki ondan daha havalı ve zenginlerdi ama olmuor arkadas olmuor. ben bole düsünüyorum. ondan sonra kimsei sevemicem bundanda adım gibi eminim. onsuzlua alıştım ama bazen ole bir oluorumki oturup dakikalarca onsuz gecen saniyelerime aglıorum. ayrılalı tam 1,5 yıl oldu ama onu hala ilk günki gibi sevdiimden ve hala ona aşık olduuma dair size yemin edebilirim. oda beni seviordu ama benim kadarmı orasını bilemem.zaten beni bole yerlere iten seyde hack olayları falan filan(lüzumsuz işler yani:))) onsuz olmamdan dolayı.offffff of yine daralıyor içim. nie actınıs yaw bole bir konu yine deştiniz cigerimi. neyse arkadaslar lafın kısası yani insan bir kere sever gerisini sittir et gitsin.aslında bu karı milletinede güven olmas:)))

EY GÖKLERIN BEYAZ VE KIRMIZI SÜSÜ, KIZ KARDESIMIN GELINLIGI, SEHIDIMIN SON ÖRTÜSÜ, ISIK ISIK DALGA DALGA BAYRAGIM, SENIN DESTANINI OKUDUM ,DESTANINI YAZACAGIM SANA BENIM GÖZÜMLE BAKMAYANIN MEZARINI KAZACAGIM, SENI SELAMLAMADAN UCAN KUSUN YUVASINI BOZACAGIM, DALGALANDIGIN YERDE NE KORKU NE KEDER, GOLGENDE BANA BANADA YER VER.... HER SEY VATAN ICIN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek
    yine ben forum küçük aşkım büyük ;) ...

ya mesela bu konuya verilen cvp şu olabilir "senin çevrendeki insanların duygusuz olması tüm erkeklerin duygusuz oldugunu göstermez, elbette erkeklerinde duyguları vardır, ben birkeresinde öyle sevidimki onun için ............. yaptım" yada buna benzer mesajlar olmalı... erkek adam tam sever kancık gibi sevmez vs olamıyacagı kesin... ben ondan kızın(yani senin) bahsetdigi kişilerde erkek yaniiiii erkek adam gerçek sever dee işteee çevresindekiler sevmemişşş Allah Allah... erkek koruma psikolojisine girmenin manası var mı? magdem gerçek sever bunları yapanlar kimler?.. erkek gibi erkek yadaa adam gibi adam olmadıkları belli ama hepimizin çevresinde böyle abaza şerefsiz tipler vardır...objektif olun... yaaa anlatamıyorummmm deli olacammm... konu başlıgını okuyup böyle cvplar yazanlardan zaten anlamasını beklemiyorum,lakin sen anlaa almond...

ben anakara"yı aşagalama kampanyalarına devam edeyim...

istersen orda devam edelim...

onuncu köyden bir dost ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    erkekler asla sevmez diye bişe yok bence.tamam bayanlar kadar derin sevme yetileri yok ama çoğunlukla sevmemelerine rağmen genede onlar da sevebiliyorlar.ben sevenlerini gördüm.ama şu da bi gerçekki birini ne kadar çok ve derinden severlerse sevsinler eeeeeeeeeen fazla eeeeeeeeen fazla 3 bilemedin 4 ay severler.ondan fazlası ulaşamamanın verdiği heyecandır..

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeaDLY
    DeaDLY's avatar
    Erkek
    hocam bu erkeklerin geneli için deil
    mesela ben 2 kisi ile aynı anda hic cıkmamısımdır
    ama kızlarda da su durum var.senle cıkarken baska bırının teklıfını kabul ediyor ( bazıları , hepsi değil )
    erkeklerin bazılarının durumu da buna benzior iste

"oyun bitince sah da piyon da ayni kaba konur"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    raprap seni anlıorum tabiki aynı şeyleri düşünüorum ama bnde o tür cwplar beklemiştim bu formu açtıımda ama kader işte napcaksın nese yinede tşkkürler!!!
    dynamite sana gelince erkekler ya dediğin gibi derindn 3-4 ay sevio yada hiç takmıo bile ama yazık diilmi bize ya bide bağlnan erkekler warki dünyada azınlık olduklarıona inandm artık nese yine de dünyanın bi yerinde hepimizi bekleyen birileri war hani şu ruh ikizi olayı (konu birz dağıldı ama)
    ne diim hepimize kolay gelsin ama yinede bn bi süre için erkeklerden nefret edio olcm!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytek
    Aytek's avatar
    Erkek
    hayatımda 1 kere sevdim...ondada manyak gibi sevdim ve haala seviyorum ölene kadar sevecem..(tüm zamanları kullandum...)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    aytek sana sölenecek tek şey war:HELAL OLSUN!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sihirliev
    sihirliev's avatar
    Homo
    bence dünyanın en güzel varlıklarıdır bayanlar.aşk,sevgi,paylaşım,ilişkiler yani her yönüyle bir dişiye ihtiyaç duyarız,onlarda bize.Ama nitekim bunu yaparken iki tarafada çok iş düşüyor,zincirin bir halkası koparsa ilişki çekilmez hale gelir.aldatmak hiç hoş değil ...

sihirliev
Toplam Hit: 11293 Toplam Mesaj: 52