Playstation 5 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Pc Pc diyenler pc bileşenlerinin fiyatının farkındamı adam gibi oyunu 2k 4k açacak bir pc kaç para...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Pc Pc diyenler pc bileşenlerinin fiyatının farkındamı adam gibi oyunu 2k 4k açacak bir pc kaç para...

Bilgisayarda oyunları Steam indirimleriyle alabiliyorsun. Yada hiç para vermezsiniz crackli oynarsın. Konsol oyun fiyatları çok kazık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Ben yıllardır ps işi yapıyorum ilk nesilde hiç problem yaşamadım bunu nerden okudun anlamadım. Ayrıca xbox la arasında çok bi fark olacağını sanmıyorum. Olsa bile zor insanların Sony den şaşması.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Xbox sikip atacak

Sony fanları

Exculusive oyun diye ağlayanlar alsın

Gerçek oyuncular xboxa geçti bile

Konsolda asıl oynanacak oyunlar xbox dada olan oyunlar fifa assasin creed witcher cyberpunk gta rdr ve cod battlefield serisi

Adam 4k 120fps ye kadar destek 1tb ssd koymuş çükümü yala sony 10 saatlik game play e sahip exculusive oyunlarında senin ve fanboylarının olsun

Gerçek oyuncular olarak cevaplıyorum: Hala PC deyiz. 

Gerçek ve no-life gamer olarak bende pcdeyim. Öpseler geçmem iksboks yada pilavsteyşına

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Benim şimdiye kadar gördüğüm şu yönde.

Gerçekten pcde vakit geçirip oyun oynayıp community kuranlar, makarna pilav yiyip alıyor kendilerine hardware'leri

ancak ya moruk bu ne aq 5k kasaya mı vercez diyen adam sadece gta rdr fifa falan oynar. 2 saat sonra kapatır gider.

Sen günde en az 5 6 saatini veriyorsun o cihaza. Tabii ki parçalarını uyumlar ve sağlam olanlarından seçeceksin. Bunun neticesi olarakta fiyatı fazla oluyor ama inan bana PanxeR abi her ay1 parça alsan pekala da toplanıyor pc.

Ben 2018 1 haziranda o zamanın fiyatına göre 18k'lık sistem topladım. Hala taş gibi 2k ne var ne yok oynuyorum :D Maşallahı var :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

Yıl olmuş 2020 hala fanboyluk yapanlar var. Al iki konsoluda oyna işte. Sanki birini alınca diğerini almak yasak oluyor. PS5 i exclusiveler için al, xbsx ide 3rd party oyunlar için al eğer performans çok önemliyse yada PC topla madem amaç performans. 

ste1n tarafından 18/Mar/20 23:25 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Benim şimdiye kadar gördüğüm şu yönde.

Gerçekten pcde vakit geçirip oyun oynayıp community kuranlar, makarna pilav yiyip alıyor kendilerine hardware'leri

ancak ya moruk bu ne aq 5k kasaya mı vercez diyen adam sadece gta rdr fifa falan oynar. 2 saat sonra kapatır gider.

Sen günde en az 5 6 saatini veriyorsun o cihaza. Tabii ki parçalarını uyumlar ve sağlam olanlarından seçeceksin. Bunun neticesi olarakta fiyatı fazla oluyor ama inan bana PanxeR abi her ay1 parça alsan pekala da toplanıyor pc.

Ben 2018 1 haziranda o zamanın fiyatına göre 18k'lık sistem topladım. Hala taş gibi 2k ne var ne yok oynuyorum :D Maşallahı var :D

Ben laptopu pc yi sattim 

Artık sadece Nvidia Geforce üzerinde desteklenen steam oyunlarını oynuyorum çokta güzel

Evde şuan konsol yok ama alırsam xbox alırım 

18k sisteme asla vermem eskiden bende pc ciydim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

2 konsolu da kullaniyorum. Arayuz olarak xbox ps4un getir goturunu yapar. Keza oyunlar icin de ayni seyi soyleyebilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Oyun kolu ile nişan nasıl alıyorsunuz? Ben denedim çok zor onun bi alışma aşaması olduğunu da zannetmiyorum. Bu işin bi sırrı mı var yoksa?

Yoksa nişan alınan oyunları PS de oynamıyor musunuz?

rahmandaburda tarafından 18/Mar/20 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Oyun kolu ile nişan nasıl alıyorsunuz? Ben denedim çok zor onun bi alışma aşaması olduğunu da zannetmiyorum. Bu işin bi sırrı mı var yoksa?

Yoksa nişan alınan oyunları PS de oynamıyor musunuz?

Klavye mause baglanıyor artık 

Ps tarafını bilmiyorum ama xbox da son çıkan call of duty dahil fortnite pubg vs klavye mause ile çalısıyor

Toplam Hit: 33342 Toplam Mesaj: 124
sony