Playstation 5 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

valla şu sıralar nvidia dan millattan önce kalmış laptop ile full hd ultra grafitkte assasins creed creed oddyssey i bitiriyorum

ne konsollar ne pc zkmde değil ama özellikle Sony hiç zkimde değil 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

PS Kafeler kapanıp millet evde vakit geçirecek şeyler arayınca Playstation altından hızlı yükselmiş.

Vay aq az önce 266 Avro'ya aldım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

PS Kafeler kapanıp millet evde vakit geçirecek şeyler arayınca Playstation altından hızlı yükselmiş.

Vay aq az önce 266 Avro'ya aldım. 

Nerde yaşıyon hocam söyle de oraya gelelim

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

anlık fiyatlar

PanxeR tarafından 02/Nis/20 11:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

ueh o fiyatlar ne olmuş öyle?! :|

Alıcısı varsa garantisi hala devam eden (1 seneden fazla vardır), pek kullanmadığım vatan bilgisayardan alınma ps4 - 500 GB -  tek kol satabilirim. Kutusu, fatura, ıvır zıvır her şeyi duruyor. Blu-ray disk olarak uncharted 4, horizon zero dawn, gran turismo sport var, kendi mağazasından aldığım tekken'de hediyem olur. O kadar az kullandım ki 3 aylık psn plus kartı olduğu gibi duruyor.

2500 TL'ye bırakırım.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

ikinci elleri bile 2k olmuş. ben kontratlı 2300 e aldım aq. yazık valla. psn de güyya indirim yapmış. çoğu oyun normal indirimli zamanlara göre 20-30 lira daha pahalı. çakal oçlar. muhtemelen bir dahaki konsolum series x olacak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

aradım bi sony center'ı sordum stoğunuz var mı diye. 

tüm ülkede sayıma mı ne gitmişler hiçbirinde stok yokmuş. karaborsaya düşmesinin sebebi de buymuş.

1 hafta içinde sony avrupadan stoklar gelip tekrardan satışlara başlıycaklarmış. liste fiyatı neyse o.

ps4 pro 1 tb kaç paradan stoklarınıza giricek dedim, 3700 dedi. 

balon bi kaç haftaya patlar yani, alacak olan varsa acele etmesin ya da ikinci ele talim olmasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konsollara yine ek vergi geldi hadi hayırlı uğurlu olsun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

%50 vergiden sonra :

Toplam Hit: 33335 Toplam Mesaj: 124
sony