Playstation 5 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Bu arada adamlar daha çok oyunu tanıtıp sadece prototipi tanıtarak iyi fake attılar :) 

Hocam ben lansmanı izleyemedim, kasa suan final değil mi ? 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Konsollarda oyunu çalıştırdıktan sonra teknik özellikler pek bir değişiklik arz etmiyor.

Satın alana kadar detayları araştırıyorsun aldıktan sonra çokta fifi. 

O yüzden çokta sallamayın zaten teknik olarak cihazlar arası önemli farklılıklar arz etmiyor. Zaten ekonomik nedenler karar verici oluyor. Ekonomik özgürlüğü olan hepsini alır.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Korsan oyun yükleyebileceğimi bilsem alırdım. Güzel bir oyun laptopu alsam zaten bu rakamları vereceğim. En azından Playstation 6 çıkana kadar bilirim ki en güncel oyunları donanım arttırma gereği duymadan oynayabileceğim. 

gelis fiyatinin 3062 TL olacagini sanmiyorum.. Burdaki bir teknoloji sitesi söyle yazmis

Auch zum Preis gab es noch keine Details. Erste Leaks auf englischen Seiten sprachen von 599 Pfund, was über 700 Franken entspricht

"Henüz fiyat tam bir bilgi yok ancak ilk sizinti bir ingiliz sayfasinda fiyatin 599 pound yani 700 frank'tan fazla oldugu yönünde."

O da yaklasik 5000 TL ediyor. Buna vergi hesabi yaparsak 11 bin 800 TL ediyor dogru hesapladiysam. Tabi burada bu 700 frank'in icinde vergi olursa (buradaki vergi toplam %7)  o da 655 frank ediyor o da 4700 TL ediyor..

unbalanced tarafından 12/Haz/20 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde ben GTA 6 tanıtılacak diye heyecan yapmıştım. Tuttular GTA 5 bundada olacak dediler o kadar.

Amk GTA 5`ten milletin midesi bulandı yeter. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

Bu arada adamlar daha çok oyunu tanıtıp sadece prototipi tanıtarak iyi fake attılar :) 

Hocam ben lansmanı izleyemedim, kasa suan final değil mi ? 

Muhtemelen bu olacak ama sadece görsel olarak tanıtım yaptılar 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Abi olaya bak. Şunu üretenler; mühendisliğini yapıyor, fabrikalar açıyor, elektriğini suyu ödüyor, ekstra bulunduğu ülkeye vergisini ödüyor, göndereceği yerlerin lojistiğini yapıyor ve tüm bu kalemleri hesaplayıp kendine kâr/gelir belirliyor. Ama bir ülke yönetimi geliyor hiçbir şey yapmadan, üreticinin normal satışından yaptığı kârın onlarca belki yüzlerce katında para kazanıyor. Bu yönetimin halk için olduğu düşünülemezz.

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Korsan oyun yükleyebileceğimi bilsem alırdım. Güzel bir oyun laptopu alsam zaten bu rakamları vereceğim. En azından Playstation 6 çıkana kadar bilirim ki en güncel oyunları donanım arttırma gereği duymadan oynayabileceğim. 

gelis fiyatinin 3062 TL olacagini sanmiyorum.. Burdaki bir teknoloji sitesi söyle yazmis

Auch zum Preis gab es noch keine Details. Erste Leaks auf englischen Seiten sprachen von 599 Pfund, was über 700 Franken entspricht

"Henüz fiyat tam bir bilgi yok ancak ilk sizinti bir ingiliz sayfasinda fiyatin 599 pound yani 700 frank'tan fazla oldugu yönünde."

O da yaklasik 5000 TL ediyor. Buna vergi hesabi yaparsak 11 bin 800 TL ediyor dogru hesapladiysam. Tabi burada bu 700 frank'in icinde vergi olursa (buradaki vergi toplam %7)  o da 655 frank ediyor o da 4700 TL ediyor..

ps4 400 dolar olarak çıkmış o zaman Sony dolar - Euro 1:1 hesaplamış. Bunun da 500-550 dolar arası satışa çıkacağı söyleniyor. Hatta bunun maliyeti daha uygun olduğu icin fiyat da 500 veya altinda bile olabilirmiş. 500 üzeri pahalı olur yaw bunun her bir oyunu en kötü 30 dolar oluyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

ps4 400 dolar olarak çıkmış o zaman Sony dolar - Euro 1:1 hesaplamış. Bunun da 500-550 dolar arası satışa çıkacağı söyleniyor. Hatta bunun maliyeti daha uygun olduğu icin fiyat da 500 veya altinda bile olabilirmiş. 500 üzeri pahalı olur yaw bunun her bir oyunu en kötü 30 dolar oluyor. 

dediklerin mantikli hocam pek fikrim yok ama 500 alti olursa iyi olur cünkü diger türlü paya pahali olur.. su siralar ps4 slim 500 gb 270 dolar, ps4 pro 1tb 370 dolar.. Gördügüm kadariyla almanya'da daha pahali, fiyatlar biraz da artmis..

Benim sözüm var bir kuzenim iyi bir liseye yerlesirse ona bir tane alacagim :) bir tane de kendime almak istiyorum ama ps mi yoksa xbox mu bilmiyorum :) pek öyle oyun oynayan biri degilim ama bazen kafa dagitmak icin iyi olur diye düsünüyorum :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

dediklerin mantikli hocam pek fikrim yok ama 500 alti olursa iyi olur cünkü diger türlü paya pahali olur.. su siralar ps4 slim 500 gb 270 dolar, ps4 pro 1tb 370 dolar.. Gördügüm kadariyla almanya'da daha pahali, fiyatlar biraz da artmis..

Benim sözüm var bir kuzenim iyi bir liseye yerlesirse ona bir tane alacagim :) bir tane de kendime almak istiyorum ama ps mi yoksa xbox mu bilmiyorum :) pek öyle oyun oynayan biri degilim ama bazen kafa dagitmak icin iyi olur diye düsünüyorum :)

Valla hocam corona zamanı bizim buradaki metro kampanya yaptı ps4 pro + FIFA 20 ile 260 Euro'ya aldım. Bir hafta sonra da Satürn'de Red dead redemption 2 kampanyası çıktı hemen onu da aldım. Ara sıra vakit buldukça FIFA ve RDR2 oynuyorum kafa dağıtmaya birebir. boyle güzel bir kampanya denk gelirse kacirma haftada bir de oynasan stres atarsın iyi gelir. Bende almadan önce aman ne gerek var zaten vaktim yok vs diyordum da Almanların dediği gibi lohnt sich :) 

Delegado_Zero tarafından 12/Haz/20 21:49 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Valla hocam corona zamanı bizim buradaki metro kampanya yaptı ps4 pro + FIFA 20 ile 260 Euro'ya aldım. Bir hafta sonra da Satürn'de Red dead redemption 2 kampanyası çıktı hemen onu da aldım. Ara sıra vakit buldukça FIFA ve RDR2 oynuyorum kafa dağıtmaya birebir. boyle güzel bir kampanya denk gelirse kacirma haftada bir de oynasan stres atarsın iyi gelir. Bende almadan önce aman ne gerek var zaten vaktim yok vs diyordum da Almanların dediği gibi lohnt sich :)

uygun fiyata almissin hocam.. Evet ben de öyle düsünüyorum, stres atmak icin iyi olabilir. Ancak bazilari xbox'u cok öneriyor. Sanirim abonelik alip bir sürü oyun indirip oynayabiliyorsun. Alacagim zaman burada konu acip soracagim hangisini almak lazim pek fikrim yok :)

Toplam Hit: 33371 Toplam Mesaj: 124
sony