Playstation 5 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

Pc Pc diyenler pc bileşenlerinin fiyatının farkındamı adam gibi oyunu 2k 4k açacak bir pc kaç para...

Hee farkındayiz kaç para haberimiz var. Zenginiz biz baba, hardware işi pahalı bir hobidir fakirler bilmez.

Ek:

Aga senin bi orta yolun yok ha. Bi Apple fani oluyon bi turkcell fani oluyon geçen Android fani oldun şimdi de xbox. La sevmesine sev de fanboyluk yapma ya.

Caliber tarafından 19/Mar/20 01:22 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Pc Pc diyenler pc bileşenlerinin fiyatının farkındamı adam gibi oyunu 2k 4k açacak bir pc kaç para...

Hee farkındayiz kaç para haberimiz var. Zenginiz biz baba, hardware işi pahalı bir hobidir fakirler bilmez.

Ek:

Aga senin bi orta yolun yok ha. Bi Apple fani oluyon bi turkcell fani oluyon geçen Android fani oldun şimdi de xbox. La sevmesine sev de fanboyluk yapma ya.

Fanboyluk değil şuan xbox iyi , bir sonraki nesil de de xbox iyi olacak

turkcell şuan mobilde iyi

ios da apple android de huawei iyi

pezevenge pezevenk demezsek onlardan ne farkımız kalır ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Ek:

PanxeR ne iyiyse onun fanıdır 🤩🤪 nokia kullansın şimdi o hemen en iyi nokia 🤪 ps 5 kullansın xbox yüzüne bakmaz 🤪 gahshaahhswhhw 🤪 şimdi telegram kullanıyo whatssap çöp onun için 🤪

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Ek:

PanxeR ne iyiyse onun fanıdır 🤩🤪 nokia kullansın şimdi o hemen en iyi nokia 🤪 ps 5 kullansın xbox yüzüne bakmaz 🤪 gahshaahhswhhw 🤪 şimdi telegram kullanıyo whatssap çöp onun için 🤪

telegram whatsapp a göre çok daha üstün , daha fazla insan kullanıyor olması özellik yoksunu eklediği özellikleri de telegramdan 2 sene sonra getiren bir yazılımı iyi yapmaz

yine ps vs xbox , playstation daha fazla kişide olması onu daha iyi yapmaz

nokia herkes de var ken vga kamera varken bende 1.3mp siemens vardı , nokia çok kişide var diye onu iyi yapsaydı şuanki durumda olmazlardı.

Unutmayın. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Ben o an iyi olana iyi derim , kötü olana kötü.

Bitti gitti.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

PlayStation 20 yıl öncede PlayStation şimdi de PlayStation kendi standardını oluşturmuş bir Sony gerçeğini değiştimek ile bazı şeyleri konuşmaya çalışmanın anlamı olamaz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Ek:

+
    orospunun tövbesi yarrock görene kadarmış 

demiş atalarımız.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

nintendo switch  xbox one dan çok sattı.

hangisnin donanım özellikleri daha iyi 

herneyse....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Xbox joystiğine hiç alışamadım. Bataryası aynı keza sıkıntı. Ergonomi açısından sony her zaman önde bence. Sürekli oyun oynayan birisi değilim ama bana oyunları sevdiren ps serisidir.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Herkesin popisi kendinedir kardeşim ne kaynana muhabbeti yaptınız yaw :))) bende pc seviyorum vallahi ps de xboxda kullandım oynaniş ve arayüz olarak birbirlerine yakınlar fakat hiç bir makine klavye mouse hazzını yasatamadi bana maalesef.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Ya @PanxeR tayfun iyi diyosunda daha dün 4.5k ya yılan gibi 4k açacak kasa baktım dünya elimin altına ayrıca herşey beleş konsol fiyatı kaç olarak dolar kuruyla şuan eski konsollar bile 2.5-3k bandında bunlar olur 4-5k birde oyunlara para ver sokayım öyle hizmete devam aga pc ye devam knight açmayan cihaz bana yaramaz :D

Atlas tarafından 19/Mar/20 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

-
Toplam Hit: 33331 Toplam Mesaj: 124
sony