folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pokemon Go Çıktı

Pokemon Go Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

oyunu acinca bu sekilde kaliyor. Devam etmiyor. Bunu nasil asabiliriz?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Servisle eve geliyordum yolda bi pokemon gördüm o heyecanla bağırdım abi dur pokemon var diye. Millet şaşırdı tokat manyağı olacaktım... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Berkant_1997 bunu yazdı

İos kullananlar 

http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 buraya telefondan girip indirin

Sonrasında ise AYARLAR- GENEL - PROFİLLER VE AYGIT YÖNETİMİ girip güven diyin.

Teşekkür ederim daha önce indirip sildikten sonra aygıt yönetimini görmemiştim çıkmamıştı tekrar indirdim baktım göründü teşekkür ederim sonunda indirdim ama girerken çok bekliyor serverdan kesin değil mi

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    Berkant_1997 bunu yazdı

İos kullananlar 

http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 buraya telefondan girip indirin

Sonrasında ise AYARLAR- GENEL - PROFİLLER VE AYGIT YÖNETİMİ girip güven diyin.

Teşekkür ederim daha önce indirip sildikten sonra aygıt yönetimini görmemiştim çıkmamıştı tekrar indirdim baktım göründü teşekkür ederim sonunda indirdim ama girerken çok bekliyor serverdan kesin değil mi

büyük bir ihtimalle öyle

Tamu Otobüsü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Hocam server çok dolu adamlar bu kadar ilgiyi tahmin edemedi demek ki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

Paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu diye hata veriyor apk yı indirdikten donra açmak için tıklayınca

Amatör forever
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Hocam server çok dolu adamlar bu kadar ilgiyi tahmin edemedi demek ki

Ara ara deniycez desene:))

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Sincan'da az gezeyim dedim kendimi kızılay'da buldum.şu an döpi'de pizza yiyorum. Aklınıza mukayyet olun... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Sincan'da az gezeyim dedim kendimi kızılay'da buldum.şu an döpi'de pizza yiyorum. Aklınıza mukayyet olun... 

Hahaha hadi be :)

@rappermcs aynen hocam öyle bnde öyle yapıyorum bu arada mc misin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Android için level 5 e kadar olan kısımlar

android de yükleyince otomatik olarak google hesabı ile oyuna başlayabiliyorsunuz. 

İlk başta size balbasar squirtle charmander den birini seçmenizi istiyor seçip topa basılı tutarak pokemona fırlatmanızı istiyor dikkat etmeniz gereken nokta pokemona atarken yeşil yuvarlağın büyük olması çünkü küçük olup bittiğinde pokemon size saldırıyor. 

daha sonra bir kullanıcı adı girip devam ediyorsunuz.

şehir merkezlerindeki camiler gym önemli yerler ise poke topu ve yumurta veren kısımlar. mavi yerlere gidip yuvarlağı çevirmeniz gerekiyor.

yumurtaları eggy kısmından görebiliyorsunuz ve yumurtanızı büyütücüye koyuyorsunuz. 2 km yürüdüğünüzde bu yumurta açılıyor.

pokemonlarınızı fazla yakalarsanız profesöre transfer edebiliyorsunuz bu sayede pokemon geliştirmek için size top veriyor o türe özel. örnek 3 zubatın 2 sini yollayın zubat geliştirmek için expra topunuz oluyor. 

aynı pokemon 100exp farklı pokemon 650 exp civarı veriyor 5 level olduktan sonra gym merkezlerinde pokemon savaştırabiliyorsunuz. hp potu veriyor size

haritada 2 kişi birbirini göremiyor. 

sağ altta bulunan yerden pokemonların size ne kadar uzak olduğunu görebiliyorsunuz. 

setting kısmında quik start a basarsanız size fazladan poke topu veriyor.

aynı zamanda batery saver derseniz şarjınız daha iyi şekilde gider.

pokemon transferlerinde dikkat etmeniz gereken nokta pokedexden bakıp pokemonun standart ağırlık ve boyutlarını görebilirsiniz. örnek bir zubat 7 kg ise 0.6 boyunda oluyor yakaladığınız zubatın boyutları ve ağırlığı düşük ise bu sizin için güçsüz pokemon niteliğinde. 

Önemli not : android kullanan arkadaşlar geliştirici ayarlarından sahte konumlara izin ver açıksa bunu kapatmaları gerekiyor yoksa oyun buna izin vermiyor. 

bazen sisteme ulaşılamıyor daha sonra deneyin hatası alanlar için oyunu kapatıp tekrar açmayı denemeniz gerekiyor (tabi rami boşaltarak)

sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 45105 Toplam Mesaj: 371
pokemon pokemon go