folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pokemon Go Çıktı

Pokemon Go Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Google play da hangisini indiriyoruz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istanbulda en çok pokestop nerede?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Küçüklüğümün çizgi filmi

kesin oynarım bunu

Tuttuklarımızı savaştırabiliyormuyuz aramızda ?

çarmendır, çarizard, baltazar, raiçu, pikaçu

aşağıdaki haberi bilseler Mahkeme tarafından engellenir mk

İşte gerçek Pokemon!

Kendini ‘Pokemon’ zanneden 4 yaşındaki Ferhat, 7 kattan ‘havalandı.’ 21 metre uçan ‘Pokemon Ferhat’ yumuşak yere düştü de, sadece kırık ayakla kurtardı..

ALİ ŞEN Mersin DHA

hab08.jpg       Dünyada esen Pokemon rüzgarı Mersin’de az kalsın can alıyordu. Mezitli Beldesi’nde Ağırbaş ailesinin oğlu Ferhat Ağırbaş (4), kendisini çizgi film kahramanı Pokemon sanarak, oturdukları apartmanın 7. katından uçmaya kalkıştı. 
           Annesi markete gidince Pokemon tutkunu Ferhat, çizgi film kahramanına özenerek kendini 7. kattan boşluğa bıraktı. 21 metre yükseklikten çim ve toprak zemine ayakları üzerine düşen Ferhat, olayı gören annesi tarafından derhal Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
           Şans eseri yumuşak zemine ‘çakılan’ Ferhat’ın sol bacağının kırıldığı belirlenirken, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Halen çocuk cerrahi servisinde tedavisi süren Ferhat, “Neden düştün" diye soran doktoru Selahattin Toktaş’a olayı şöyle özetledi: “Ben Pokemon’um ve Pokemon gibi uçtum."

Hâlâ Pokemon’la yatıyor
           Çocukları mucize eseri kurtulan Cemal ve Füsun Ağırbaş, Ferhat’ın Pokemon tutkusu karşısında çaresiz kalmış. İki çocuk annesi 38 yaşındaki Füsun Ağırbaş, çaresizliğini şöyle anlatıyor:
           “Bu durum nereye varacak? Her anı Pokemon’la geçiyor. Televizyonda izledikten sonra ortalıkta satılan oyuncakları, broşürleri alıyor. Şu an hasta yatağında bile, Pokemon Taso denilen oyuncağı elinden düşürmüyor. Yetkililerin buna bir çözüm getirmesi gerekir."

Yasak çözüm değil
           Mersin Devlet Hastanesi Psikiyatri doktorlarından Bünyamin Gümüş, Japonya’dan tüm dünyaya yayılan Pokemon çılgınlığı tehlikesine şöyle dikkat çekiyor: 
           “Pokemon çılgınlığı maalesef ülkemizde de ön plana çıktı. Filmlerin şiddet içermesi çocukları olumsuz yönde etkiliyor. Pokemon hareketini çocuk kendisine model olarak seçebilir. Aynı hareketleri yapabilir. Ailenin yasağı da pek işe yaramaz. Çünkü okula giden, sokağa çıkan çocuk arkadaşının elinden Pokemon oyunlarını buluyor ve oynuyor."

DE5TROY3R tarafından 12/Tem/16 20:50 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    kerot bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

sabah 8den beri newyork'un altını üstüne getirdim :) 

bluestacks'ten oynuyorum. herhangi bir sıkıntı yok şuana kadar. 120 pokemon ve 400den fazla pokebal var sıkıldım yemin ediyorum :D

dostum peki orada durumlar nasıl? sokarlarda filan çok oynayan var mı? dün bir resim gördüm de ankara'da bir parkta 100kişi toplaşmışlar filan :) var mı böyle şeyler.

-bi tek ben oynamıyorum galiba.

Bende istanbuldayım. Fakegps ile oynuyorum ama parklarda yeşil yeşil yapraklar çıkıyor. Onlar eğer 1 insanı kast ediyorsa  EVET ÇOK İNSAN VAR :D

bluestacks indireyim bakalım bi. 

fakegps i nasıl yapıcaz bluestacks da ?

https://www.youtube.com/watch?v=vO0Bx-AkhOc&index=29&list=WL biraz ingilizcen varsa hocam anlıyorsun zaten :D

Ama 0 ingilizce ise sadece adımları izle yine yaparsın :)

valla aynı videoyu bende buldum hatta uygulama fake gps olayı ücretliymiş onu da indirdim ama bir türlü gps bağlantısı kuramadı. eğer sen biliyorsan uzak masa üstü yapıp bi aktifleştirsek ya :) 

hocam muhtemelen fakegps programını direk apk yükler gibi yükledin. Sistem Uygulaması olarak yüklemen gerekiyor. Bunu bir doğrularmısın ? 

Video'daki herşeyi harfi harfine yaptıysan hata almaman lazım ama :/

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Suan en temiz nasil yukluyoruz andoride. Sehirdisindayim 2haftadir yeni girdim internete, fazla da vaktim yok arastiracak sagi solu varmi indirmeyi anlatan bir link veya direk indirme linki. 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Suan en temiz nasil yukluyoruz andoride. Sehirdisindayim 2haftadir yeni girdim internete, fazla da vaktim yok arastiracak sagi solu varmi indirmeyi anlatan bir link veya direk indirme linki. 

ilk sayfada mevcut hocam 

https://m.apkpure.com/pokémon-go/com.nianticlabs.pokemongo/download?from=details 

trader
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    kerot bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

sabah 8den beri newyork'un altını üstüne getirdim :) 

bluestacks'ten oynuyorum. herhangi bir sıkıntı yok şuana kadar. 120 pokemon ve 400den fazla pokebal var sıkıldım yemin ediyorum :D

dostum peki orada durumlar nasıl? sokarlarda filan çok oynayan var mı? dün bir resim gördüm de ankara'da bir parkta 100kişi toplaşmışlar filan :) var mı böyle şeyler.

-bi tek ben oynamıyorum galiba.

Bende istanbuldayım. Fakegps ile oynuyorum ama parklarda yeşil yeşil yapraklar çıkıyor. Onlar eğer 1 insanı kast ediyorsa  EVET ÇOK İNSAN VAR :D

bluestacks indireyim bakalım bi. 

fakegps i nasıl yapıcaz bluestacks da ?

https://www.youtube.com/watch?v=vO0Bx-AkhOc&index=29&list=WL biraz ingilizcen varsa hocam anlıyorsun zaten :D

Ama 0 ingilizce ise sadece adımları izle yine yaparsın :)

valla aynı videoyu bende buldum hatta uygulama fake gps olayı ücretliymiş onu da indirdim ama bir türlü gps bağlantısı kuramadı. eğer sen biliyorsan uzak masa üstü yapıp bi aktifleştirsek ya :) 

hocam muhtemelen fakegps programını direk apk yükler gibi yükledin. Sistem Uygulaması olarak yüklemen gerekiyor. Bunu bir doğrularmısın ? 

Video'daki herşeyi harfi harfine yaptıysan hata almaman lazım ama :/

Valla bi gram anlamadım :) 

dediğim gibi çok zaman almıyorsa yarın bir uzak masa üstü yapalım mı müsaitseniz ? 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Indiremedim saglam link yokmu androdi 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

facebook dan veya google uzerınden oynanmıyormu veya iphone dan ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Aga benim location çok güzel evimin yanında cami olmasını şimdi daha çok sevdim sınırsız pokestop :D 5 lvl oldum yarın kapıştırcam artık golbatı psyduck.. Bu entery i girerken bi poke stop daha yapayım dedim 3 tane pokemon çıktı üçünü de kafadan vurmakla beraber koleksiyona ekledim :D

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
Toplam Hit: 44897 Toplam Mesaj: 371
pokemon pokemon go