folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pokemon Go Çıktı

Pokemon Go Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Olay kişisel bilgi değil bak ben orda bilgi güvenliği dedim.Evet sen kişisel bilgilerini korumadığın için etrafında ki herkesi de tehlikeye atıyorsun onu demek istiyorum.Abi neyin resimlerinden bahsediyorsunuz ? Adamlar 3 Boyutlu binalarımızı gösteriyorlar yani zaten artık.pokemon ile bunu bunu yapıyorlar demek için çok geç zaten yıllar önce yaptılar ki bunu google tarafını biliyoruz birde devlet tarafında kullanılan istihbarat uyduları ? Merak etmeyin bizim sokak resimlerimize kalmadılar.AR'ı kapatın.Madem bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz Android kullanmayın,IOS kullanmayın yani diyorum ki söylediklerinizle çelişiyorsunuz.

Unutmayın sadece oyunla değil şuan kullandığınız herşeyinizle bunu yapabiliyorlar . 
    Sen sadece kişisel bilgilerini korumadın diye resimlerinde birlikte olduğun kişilerin bilgileri de public oldu ? 

Neyse işin özeti : Söylediklerinizle çelişmeyin :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Olay kişisel bilgi değil bak ben orda bilgi güvenliği dedim.Evet sen kişisel bilgilerini korumadığın için etrafında ki herkesi de tehlikeye atıyorsun onu demek istiyorum.Abi neyin resimlerinden bahsediyorsunuz ? Adamlar 3 Boyutlu binalarımızı gösteriyorlar yani zaten artık.pokemon ile bunu bunu yapıyorlar demek için çok geç zaten yıllar önce yaptılar ki bunu google tarafını biliyoruz birde devlet tarafında kullanılan istihbarat uyduları ? Merak etmeyin bizim sokak resimlerimize kalmadılar.AR'ı kapatın.Madem bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz Android kullanmayın,IOS kullanmayın yani diyorum ki söylediklerinizle çelişiyorsunuz.

Unutmayın sadece oyunla değil şuan kullandığınız herşeyinizle bunu yapabiliyorlar . 
    Sen sadece kişisel bilgilerini korumadın diye resimlerinde birlikte olduğun kişilerin bilgileri de public oldu ? 

Sorun bu değil biraz iğneleyici konuşuyorsun hocam. Ben adamların Stratejisinden bahsetmiştim sadece. Böyle bir amaçları varsa strateji güzel. Her neyse işin özeti : Haklısın ;)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Sorun bu değil biraz iğneleyici konuşuyorsun hocam. Ben adamların Stratejisinden bahsetmiştim sadece. Böyle bir amaçları varsa strateji güzel. Her neyse işin özeti : Haklısın ;)

;)

I miss you @ZINDIK 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bloostack root için verilen videoyu izledim .

fakat luckypatch yaptığımda şu uyarıyı alıyorum. ve ne yapmam gerek anlamadım

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Ya bak kardes isin icinde olan birisi olarak konusuyorum. 4 senedir aktif olarak computer vision alaninda calisiyorum, o senin adamlar 3 boyutlu binalarimizi gosteriyorlar dedigin alan uzerinde projem var :)

https://grail.cs.washington.edu/rome/

Su makaleyi bi incele. Insanlarin sokaklarda cektikleri fotograflardan 3D reconstruction yapiyorlar ki bu seneler oncesinin makalesi su an google bundan cok daha fazlasini yapabiliyor durumda. Ha bunlari nasil yapiyor senin benim bedavaya verdigimiz bilgiler sayesinde yapiyor. Google Photos sinirsiz alani niye ucretsiz veriyor saniyorsun? Eger google photos uzerinde albumlerin varsa bi arama kismina dog, mosque falan yaz bakalim. Adamlar catir catir isliyor senin datani.

En basitinden sokak numaralandirmalarini bile recaptcha uzerinden gene bize yaptirdi adamlar.

Ve demin yukarida da belirttim google normalde sokak datalarini topladi tamam. Ama su anda arazi datalarini da toplama sansi var.

Ha ayrica uydu fotograflari uzerinden cok ayrintili 3D bina datasi cikartamazsin, bina modelleri yerden cekilmis fotograflarla olusturuluyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Fake gps olayı sıkıntı adamlar anlıyor oyundan atıyor

yooo dünde bugünde sabah 8den beri oyundayım 1 kez düşmedim oyundan :D 220 pokemon 300 pokeball ve full dolu envanter var :D 

Kapışmak isteyen varsa 600lük pidgeot filan var :D

ya bi oyunu da sikmeseniz olmaz zaten

zoruna gidiyosa oynamazsız olur biter. Kimse yokluğunun farkına da varmaz merak etme. Görende senin hesabından pokeball alıpta pokemon yakalıyoruz sanıyor. Adama bak -__-

Senin hile yapman zoruma gidiyor, hilesiz bir şekilde oynayamıyorsan sen oynama. Adama bak tam yavuz hırsız ev sahibini bastırır vakası. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    NmC bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Ya bak kardes isin icinde olan birisi olarak konusuyorum. 4 senedir aktif olarak computer vision alaninda calisiyorum, o senin adamlar 3 boyutlu binalarimizi gosteriyorlar dedigin alan uzerinde projem var :)

https://grail.cs.washington.edu/rome/

Su makaleyi bi incele. Insanlarin sokaklarda cektikleri fotograflardan 3D reconstruction yapiyorlar ki bu seneler oncesinin makalesi su an google bundan cok daha fazlasini yapabiliyor durumda. Ha bunlari nasil yapiyor senin benim bedavaya verdigimiz bilgiler sayesinde yapiyor. Google Photos sinirsiz alani niye ucretsiz veriyor saniyorsun? Eger google photos uzerinde albumlerin varsa bi arama kismina dog, mosque falan yaz bakalim. Adamlar catir catir isliyor senin datani.

En basitinden sokak numaralandirmalarini bile recaptcha uzerinden gene bize yaptirdi adamlar.

Ve demin yukarida da belirttim google normalde sokak datalarini topladi tamam. Ama su anda arazi datalarini da toplama sansi var.

Ha ayrica uydu fotograflari uzerinden cok ayrintili 3D bina datasi cikartamazsin, bina modelleri yerden cekilmis fotograflarla olusturuluyor.

Ee bunları bende biliyorum demek istediğin ney ? :D Benim demek istediğim bu oyunda böyle böyle yapılmıyor değil.Bunu zaten bu oyun olsada olmasa da izin veriyorsunuz.Oyun da bunu zorlamıyor size zaten kapat AR ' ı oyna.Yani zaten bu işi adamlar her halükarda yapıyorlar ve buna gram dikkat etmeyen adamlar gelip burada sırf oyun'a muhalefet olmak veya sırf söylemek için sizin sayenizde dataları alıyorlar cehapenin oyunu bunlar diye bi cümleye gerek yok.Amk kafam çok dağııldı cümle toplayamıyorum bu arada kusura bakmayın :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

koskoca 23 yaşında arkadaşlarımda gitmiş :(

Hocam sanki günlük yaşamında kainatın düzenini değiştirecek, aydınlığa, hidayete erecek şeyler yapıyorsunuz da oyun oynayan adamlara tepeden bakıyorsunuz. :)

Esas Pokemon'u 24-25 yaşından ufakların doğru dürüst bilmesi garip. Şimdikiler anca pepee, koyun shaun falan biliyorlar.

Ayrıca elalem bu oyunu nasıl verimli kullanırız diye araştırma yapıyor. Yürüyüş vesilesiyle spor yapma ve birliktelik kurarak en azından asosyalliği bir nebze kırması ve sosyalleşme gibi sebepler ciddi ciddi tartışılırken bizde sığ yaş tartışması dönüyor.

Kapalı kılıflar ve tabular ile büyüyen nesil vaktini go ile harcayan nesilden daha sığ bence. 18 yaş bitti mi? Adam oldun büyüdün. Üniversiteye mi başladın? Bilgisayar oyunu saçmalık adam ol hayatı öğren. Mezun mu oldun? Eğlence falan yok artık gir eşek gibi 10 saat çalış. 1-2 yıl çalıştın mı? Git evlen evde kalma. Evlendin mi? Geciktirmedne çocuk yap ki kısır vs. dedikoduları dönmesin, nam yürüsün. Çocuk mu oldu? Siktir et kendi hayatını, sen bittin artık çocuğuna bakacak her şeyi ona adayacaksın. Emekli mi oldun? Git dedikodu yap, apartman yöneticisi ol, gençliğini yaşayan gençlere olan siniri deşarj et. Zamanın gelince de gömsünler. Ve mutlu son. :) Elalem ne der diyerek, hayatı birilerinin perspektifinden yaşayıp öldün, mutlu mu yaşadın vs. önemli değil. Önemli olan o kalıbı kırmayıp göze batmaman.

nerden biliyorsun olmadığını ayrıca ben ne diyorum sen ne diyorsun alttaki yorumları okusan mesajımla ne anlatmaya çalıştığımı anlayacaksın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    Ee bunları bende biliyorum demek istediğin ney ? :D Benim demek istediğim bu oyunda böyle böyle yapılmıyor değil.Bunu zaten bu oyun olsada olmasa da izin veriyorsunuz.Oyun da bunu zorlamıyor size zaten kapat AR ' ı oyna.Yani zaten bu işi adamlar her halükarda yapıyorlar ve buna gram dikkat etmeyen adamlar gelip burada sırf oyun'a muhalefet olmak veya sırf söylemek için sizin sayenizde dataları alıyorlar cehapenin oyunu bunlar diye bi cümleye gerek yok.Amk kafam çok dağııldı cümle toplayamıyorum bu arada kusura bakmayın :D 

Demek istedigim "Adamlar sizin dataniza mi kaldi." algisi yanlis. Elde ettiklerinin cogunu bizim kendi ellerimizle verdigimiz datalardan elde ediyorlar :)

Dedigim gibi security freak bi adam olmadigim icin umrumda degil zaten :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    NmC bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Demek istedigim "Adamlar sizin dataniza mi kaldi." algisi yanlis. Elde ettiklerinin cogunu bizim kendi ellerimizle verdigimiz datalardan elde ediyorlar :)

Dedigim gibi security freak bi adam olmadigim icin umrumda degil zaten :)

Senin dediğin şeye zaten katılıyorum.

Toplam Hit: 44898 Toplam Mesaj: 371
pokemon pokemon go