folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pokemon Go Çıktı

Pokemon Go Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

telefona root attım dediklerinide aynen yaptım fakat bende 

Failed to detect location 

hatası vermekte

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    NmC bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    Ee bunları bende biliyorum demek istediğin ney ? :D Benim demek istediğim bu oyunda böyle böyle yapılmıyor değil.Bunu zaten bu oyun olsada olmasa da izin veriyorsunuz.Oyun da bunu zorlamıyor size zaten kapat AR ' ı oyna.Yani zaten bu işi adamlar her halükarda yapıyorlar ve buna gram dikkat etmeyen adamlar gelip burada sırf oyun'a muhalefet olmak veya sırf söylemek için sizin sayenizde dataları alıyorlar cehapenin oyunu bunlar diye bi cümleye gerek yok.Amk kafam çok dağııldı cümle toplayamıyorum bu arada kusura bakmayın :D 

Demek istedigim "Adamlar sizin dataniza mi kaldi." algisi yanlis. Elde ettiklerinin cogunu bizim kendi ellerimizle verdigimiz datalardan elde ediyorlar :)

Dedigim gibi security freak bi adam olmadigim icin umrumda degil zaten :)

Senin dediğin şeye zaten katılıyorum.

Her postta aynı şeyleri tekrar edip durduk :D Her neyse Oyun zevkli :D Biraz da ben toplayayım pokemon belki Pikachu bulurum kapışırım milletle :D:D 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

hatası vermekte

muhtemelen aynisini yapamamissin.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    patates bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

hatası vermekte

sadece şu var. 

xpossed kurudm modüllerden mock u indiriğimde altında xpossedin bunu kullanamaycağından filan bahsediyordu .

yeni bir sürümü varmış sanırım . ama değişik terimlerden bahsetmiş bu terimleri daha önce duymadıysanız güncelleştirmeyin yazıyordu bende duymamıştım:)

son sürümün apk sı varmı?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Jailbreaksiz iphone içinde bi teknik buldum süper valla

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    patates bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

hatası vermekte

sadece şu var. 

xpossed kurudm modüllerden mock u indiriğimde altında xpossedin bunu kullanamaycağından filan bahsediyordu .

yeni bir sürümü varmış sanırım . ama değişik terimlerden bahsetmiş bu terimleri daha önce duymadıysanız güncelleştirmeyin yazıyordu bende duymamıştım:)

son sürümün apk sı varmı?

xposed'in zip dosyasini recovery'den flash'ladin mi?

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hyr bu son sürüm apk varmı sorusunun ne kadar dangalakça soru olduğunu yaklaşık yarım saat önce araştırınca farkettim.

note 4 kullanıyorum hatalar filan veriyor. nette biraz baktımda baya işte recover tarzı şeylerle atılması lazımmış.

fakat kaynaklar ingilizce çok anlayamadım bilmeden sağlam türçe kaynakta bulamadığım için yapmadım.

evde tab 4 vardı. 

onu rootladım. yükledim sorunsuz. o hata vermiyr. fakat modül indirme sayfasına geldiğimde modüller çıkmıyor aramaya girip arattığımdada çıkmıyor birşey.:(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

böyle gözüküyor o yükle me kısmı güncelleştirme kısmı aktif değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Fake gps olayı sıkıntı adamlar anlıyor oyundan atıyor

yooo dünde bugünde sabah 8den beri oyundayım 1 kez düşmedim oyundan :D 220 pokemon 300 pokeball ve full dolu envanter var :D 

Kapışmak isteyen varsa 600lük pidgeot filan var :D

ya bi oyunu da sikmeseniz olmaz zaten

zoruna gidiyosa oynamazsız olur biter. Kimse yokluğunun farkına da varmaz merak etme. Görende senin hesabından pokeball alıpta pokemon yakalıyoruz sanıyor. Adama bak -__-

Senin hile yapman zoruma gidiyor, hilesiz bir şekilde oynayamıyorsan sen oynama. Adama bak tam yavuz hırsız ev sahibini bastırır vakası. 

Gitmeye devam etsin. Ben halimden memnunum vallahi. Ağlasanda bağırsanda umurumda değil. Bir gelir elde etmiyorum yada sen herhangi birşey kaybetmiyorsun ama inan ki eğer 1vs1 olsa oyunda şuanki kinimle bütün gün seninle vs yapardım ve en sonunda oyunu sildirirdim sana. İnan bunu yapardım ama şanslısın işte -.-

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

Fake gps olayı sıkıntı adamlar anlıyor oyundan atıyor

yooo dünde bugünde sabah 8den beri oyundayım 1 kez düşmedim oyundan :D 220 pokemon 300 pokeball ve full dolu envanter var :D 

Kapışmak isteyen varsa 600lük pidgeot filan var :D

ya bi oyunu da sikmeseniz olmaz zaten

zoruna gidiyosa oynamazsız olur biter. Kimse yokluğunun farkına da varmaz merak etme. Görende senin hesabından pokeball alıpta pokemon yakalıyoruz sanıyor. Adama bak -__-

Senin hile yapman zoruma gidiyor, hilesiz bir şekilde oynayamıyorsan sen oynama. Adama bak tam yavuz hırsız ev sahibini bastırır vakası. 

Gitmeye devam etsin. Ben halimden memnunum vallahi. Ağlasanda bağırsanda umurumda değil. Bir gelir elde etmiyorum yada sen herhangi birşey kaybetmiyorsun ama inan ki eğer 1vs1 olsa oyunda şuanki kinimle bütün gün seninle vs yapardım ve en sonunda oyunu sildirirdim sana. İnan bunu yapardım ama şanslısın işte -.-

androiditn bokluğu burdan belli işte inşallah ios ile android battle atamazlar 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
Toplam Hit: 45221 Toplam Mesaj: 371
pokemon pokemon go