folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Polislikmi Ögretmenlikmi Yoksa 70 Binlik Mühendislikmi

Polislikmi Ögretmenlikmi Yoksa 70 Binlik Mühendislikmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Sen nereye yatkınsan onu seç hoca, polisliği öneri karşılığında alırsan yapamazsın. Okulu bitirir mezun olursun komiser gelir bir fırçalar seni, üstüne gelir başakalarıda fırça atar sonra "sikerim böyle mesleği zorlamı yapıyorum" der istifanı verirsin.

Bence iyi bi düşün.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

cemaatle aran iyiyse polislik derim :))

kahrolsun bağzı şeyler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

Polislik askerlik gibidir. Sorgulayamazsın, emirlere itaat etmek zorundasın falan filan. Ben olsam öğretmenliği seçerdim. Çocuklar, sabır falan hiç merak etme, zamanla alışırsın.

edit:

Ha bak öğretmenliği seçmezsin, sonra durup da "oh be 3 ay tatil" falan moduna geçersin, o zaman olmaz =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Ern3st bunu yazdı:
    -----------------------------

cemaatle aran iyiyse polislik derim :))

Element uydurmayın be. Her işide oraya yoruyonuz ya siz ne zannediyonuz bunları illuminatinin türkiye şubesi tarzında falanmı? herşeyi onlar yapar herşeye onların gücü yeter? nasıl bi zihindir bu anlayamıyorumki sizi.

Kaç tane arkadaşım denedi cemaatle akalası yok mülakatların sağlık testlerinin. Adam zaten meslek yüksekokul diyo cemaatle ne alaka? cemaatin yardımıyla girecek olsa napacaklar emniyet müdürümü? meslek yüksekokulu diyo bilip bilmeden her ota atlayıpta cemaat,yok cemaat,yok fetullah diye atlamayı çokmu seviyonuz nedir anlamadımki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Polisligi sec hacı al maaşını catır catır kafan rahat olsun .. aynı zaman universite oku madem zekısın rütbete atlarsın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

yazmamışsın tonla alan var ne mühendisliği?

sok öğretmenliğe ortalık atanamayan öğretmen kaynıyor maaş belli zaten

mühendislikte öyle ama, misal makina mühendisi olursun, parası olan bir ortak bulursun, kafan çalışıyorsa projeler senden olur, ortak olursun işi büyütürsün, paranın a.koyarsın

mühendis olup bi yere girip çalışıp yükselmen bu devirde zor

zaten kendi şirketin olmadıktan sonra zengin olamazsın

polislik olabilir bak gerçe halk polisleri sevmez ama

verirler altına bi f connect akşama kadar trafikte gezersin 2 kişi

akademi okunursa daha başka şeyler oluyordur tabii ama ona zaten yılda 100 kişi mi öyle bişey alıyorlar sanırım oda eş dostun çocuklarıdır büyük ihtimalle

ama ölme riski var tabii polislikte iti var kopuğu var

senin işin zor birader...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

öğretmen olma ne olursa olsun olma öğretmenlik bitti hacı. polis olabiliyorsan harika.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

piskopati_x bunu yazdı:

Amd-x bunu yazdı:

valla hocu 1 saat önce çok sevdiğim bir arkadaşımla konuştum, 300 küsürat kişi içerisinden 2 kişi almışlar ( bayan )

mülakatları canla başla geçmiş çok sevindim.

tabi ki polis.

hım hayırlı olsun ben gectim kolay bi sekilde sorun olmadı ama haklı cogu kisiyi elediler gozumun onunde

şans işi birazda, bizimkinin konuşması mimik kullanımı harika ( ah ah sıpa kimin canı :D )

konuşma testine tabi tutmuşlar çok iyi ifade ettiğinden kendini 2 dakika kadar durmuş.

artık iş sınava kaldı.

allah yardımcınız olsun hocam umarım devlete kapağı atarsın kısa zamanda (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Polis ol kardeşim görev sürenin 6 yılını doldurdugundada komiserlik sınavina girip komiser olabilirsin birde 4 yıllık üni bitirdiysen yada bitirirsen maaşında artışda olur 2000tl civari ve istanbul dışında bu para seni ömür boyu geçindirir kimseye muhtac olmadan luks içinde yaşamazsin ama kimseyede muhtac olmazsin dediğim gibi. 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

polislik! Akp hükümeti daha doğrusu akp hükümetinin varlığına sebep olan halk var olduğu sürece polislik gözde meslektir..

Toplam Hit: 4300 Toplam Mesaj: 58