RED! Filmi Sinemaya Gidemeyenler İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bu filmde baskıya hayır falan demişler PKK propagandası çok az bu filmde PKK propagandası yapacakları gelecek çalışmaların yolunu yapıyorlar.Halkın bilinç altına yavaşdan "PKK özgürlük savaşcısıdır" mesajı bırakmaya calısıyorlar.

Siktirsin gitsinler.

Hocam anlamamışsın hala, Pkk zaten yanlış politikaları uygulayan Geçmişin Türkiyeden gelmiş gitmiş Hayin Yöneticilerinin Bir ürünü.!

İnsanlarımızdan Hangi kısmına sen Yoksun dersen Alacağın cevap, Dağa Çıkartılmış gençler olacaktır. Kürtler bilerek dürtüldüler. Bilinçli bir Örgütlenme haline sokuldular. Özgürlük yolunda çalışmaları için Açık açık zorlandılar. bu gerçekleri bilmeden konuştuğunu zannetmiyorum. Yinede her şey için geç değil. İnsanlarımızı Rencide etmeden yaşayabiliriz. buna engel olacak bir şey kesinlike yok.

Pkk Hareketinde başarılı olsaydı, Zaten ne sen nede ben bu gün özgürlük savaşçısımıdır değilmidiri konuşamazdık, Konuşmamıza yerde kalmazdı.

Böyle şeylere meşkalet edinmeyin, Atatürk de, Kuvayi Milliyenin dağlarda Yeşerdiği yıllarda Terörist namına Aranıyordu. Osmanlı padişahı onu nezdinde bir Başkaldırı yöneticisi idi. Başaramasaydı Tarih onu öyle yazacaktı. Pkk yı meşru etmek için yazmadım bunları, Açıkçası umrumda değil, Boş şeyler için yazmayın diye yazdım.

Gereksiz şeyler peşinde koşmayın diye yazdım...

Dünyada Terörsüz kurulan tek bir devlet de yoktur.... Tüm Devletler Vahşet ile kuruldu. İnsanların artık bu vahşet sınırları çizme dürtülerine son vermelerinin zamanı geldi. Uyanış başladı.!

Süreç olarak uzun sürecek. Ama bir dönem gelecek Tüm İnsanlar tek olacak. Dünyalılar.

Olması gereken tek gerçek bu.!

ShockMan tarafından 11/Mar/13 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

İzledim.

Şu dikkatimi çekti ;

Biz her düşünceye her fikire gözürce analiz etme taraftarıyız dedikten sonra ;

4 Kadınlı vs evliliğe son ona son buna son.

Beki her din ve inanışa objektif bakılması gerektiğini söyleyen bu adam, nasıl bunu diyebilir.

Bu 4 kadın meseleside olmayabilir, mesela hindu sıçanlarla süt içen biride olabilir.

Özgürlük dedikten sonra, bir inanışın getirisine karşı gelmek nedir ?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

1 saat çekilmez bu özeti yokmu arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Bu filmde baskıya hayır falan demişler PKK propagandası çok az bu filmde PKK propagandası yapacakları gelecek çalışmaların yolunu yapıyorlar.Halkın bilinç altına yavaşdan "PKK özgürlük savaşcısıdır" mesajı bırakmaya calısıyorlar.

Siktirsin gitsinler.

Süreç olarak uzun sürecek. Ama bir dönem gelecek Tüm İnsanlar tek olacak. Dünyalılar.

Hiç güleceğim yoktu :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Film olarak degilde belgesel tarjinda bişey yapmişler ve gercekten cok güzel olmuş fakat senaryo ve dizayn soylenileceklerden tüm varliklara kadar birileri tarafindan cok saglam calisilip yazilmiş. Samimiyim bir yerlere hizmet var soyledikleri ve yaptiklari herşey cok dogru ve gercek olarak lans ediyor fakat. isimlerinin kominizim girişlerinin konuşmalarinin vs hepsinin resmen bir yerleri hatirlatmasi cok ince dizayn edilmiş tüm soyledikleri. 

bunlar bir on yargi da olabilir. ama sunu diyeyim yaptiklari herşey türkiyenin faydasina olmuş simdiye kadar.   Fakat artik türkiyede yemin ederim kendimden bile süphe ediyorum acaba neye hizmet ediyorum die kaldiki başkalari ne ye hizmet ediyor onu bilmek imkansiz oldu. Ama izlettiyor kendini uzun yorum için kusura bakmayin.

birde direk pkk partizani diyip adam kesip asmayalim bence aq deniz gezmiş ve onun gibi nicelerinide zikip attik bosu bosuna pardon deyip . 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

Kısa ve Öz olmuş. 21. yüzyılda sanal alemin ne büyük rol oynadığını güzel şekilde anlatmışlar. 

kahrolsun bağzı şeyler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurtcobani
    kurtcobani's avatar
    Erkek

indirmeye başladım bakalım neyin nesiymiş...

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Yada Yoldan Çekil.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

siktiringidin amk pkklılarının filmini izleyip onların düsünce tarzını aliyorsunuz. buna amk.

adam akıllı konuş seni banlamaları lazım aslında hemen siyasete çevirme şu olayıda düşüncenide küfür ederek değil efendice söyle adam olduğunu bilelim beğenmedim de çık konudan  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Sıkılmadan izledim. Gerçekleri söylemek propaganda yapmak olarak geçiyorsa , kralını yapıyorlar. 

Ha , abartmıyorlar mı? Tabiki abartıyolar ama bu bir film sonuçta. Zaten maksat o.

Anarsistherif...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

bırı upload etsın ındırelım :D

Toplam Hit: 10460 Toplam Mesaj: 82